Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tehetős vagy elhívsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetős vagy elhívsz egy csajt moziba, de nem akar jönni, akkor milyen egy fokkal drágább helyre hívd el legközelebb, amire esetleg igent mond?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 01:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
Mondhatni tehetős vagyok, fővállalkozókébt évi 20-25 milliót kitermelek, első randira 100% hogy tóparti beszélgetős séta, max egy kávé tea.. Még soha nem költöttem ennél többet... Nem a randi ára, hanem a színvonala számít...
2016. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem a mozival van baja, hanem veled.

Ha nőt akarsz vásárolni, akkor ajánlom a hivatásosokat.

2016. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Ha nem akarok valakivel moziba menni, az nem azért van, mert nem elég drága hely, hanem azért, mert vele nem akarok sem moziba sem más helyre kettesben menni, nem akarok tőle többet. Tehát szerintem akárhogy próbálkozol, nem fog összejönni.
2016. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

ÉÉÉÉÉs!! A 11-nél a pont!

Az első randi az ismerkedést, beszélgetést hivatott támogatni.

Nőként én is inkább egy ilyen első találkozást preferálok általában.

Meg a plázázást, nem igazán tudom definiálni...az egy program?

Valószínűleg nem akar tőled semmit azért mondott nemet. Kíméld meg magad egy kínos szituációtól, és hagyd a csajt szerintem.

2016. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Hívd el szilvásbuktázni!
2016. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Mindig visszautasítottam a drága programokat, és javasoltam helyette egy sima sétát vagy kávét. Nehogy már az emberi kapcsolatok is csak a pénzről szóljanak.. 25/N
2016. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Ha egy friss ismeretségről van szó, akkor nem szerencsés drága helyre menni, mert ez feszélyezheti a partnert. Az a legjobb, ha először nem is kettesben találkoztok,mert ügye a bizalom nem jár alapból, azt ki kell érdemelni, ha meg van az összhang még mindig el lehet valahova bújni, hogy kettesben legyetek.

A mozi nagyon személytelen dolog, ott nem egymásra koncentráltok(tudom, hogy vannak kivételek), sokkal jobb egy kávézó, egy múzeum, egy séta valami szép helyen. Ha tudtok táncolni, akkor valami táncos szórakozóhely, ahol lehet beszélgetni is, de mégis együtt töltitek azidőt és egymásra koncentráltok.

2016. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Hát de ha fővállalkozó vagy akkor tudták hogy van lóvéd azért mentek el veled. Meg az olcsó programokra a szépfiúkkal mentetek el nem a csúnyákkal vagy átlagosakkal.


Szövegeltek hogy elutasítanátok, de akkor hogy is van akkor hogy a pénz beszél kutya ugat? Én nem tudom hogy kell pénzzel csajozni, ha csajok mondjuk mondaná egy nem szép udvarlótok az ismeretségi körötökből, hogy BMW-vel érted járogat melóba elvisz vagy meló után hogy ne kelljen sokat tömegközlekedned, vagy mondja hogy nagymenő lett és ha gondolod támogat és könnyedén kifizeti a rezsidet vagy a felét, a bérletedet, telefonszámládat, fesztiválbelépődet?

2016. márc. 9. 09:42
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem a pénzed miatt nem megy veled a kiszemelt csaj, hanem azért, mert nem vonzódik hozzád.

Nekem van egy kollégám, aki próbált erőlködni, nem jött neki össze, már nem próbálkozik. Én nem érzek iránta semmit, húzni meg senki idejét nem akarom.

2016. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Vagy hogy kell pénzzel csajozni el kell hívni boltba hogy veszel neki egy új ruhát, telefont, ékszert? Ebbe csajok ne szövegeljetek hogy 100%, hogy nem mennétek bele. :)
2016. márc. 9. 09:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!