Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tehetős vagy elhívsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetős vagy elhívsz egy csajt moziba, de nem akar jönni, akkor milyen egy fokkal drágább helyre hívd el legközelebb, amire esetleg igent mond?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 01:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

#11 vagyok és a 18 ra reagálok.

Fővállalkozó vagyok igen. Kőműves és építkezéseken fővállalkozó ráadásulaz osztrákoknál...

Nem nem szoktam azzal reklámozni magam már az ismerettség elején, hogy vállalkozó vagyok és mocsok jól keresek átlag magyarhoz képest. Annyit mondok, hogy kőműves vagyok, és egy Dacia logannel járok.

Nem azért van jó párkapcsolatom, mert pénzes vagyok, hanem mert férfi, aki megnevetteti a szerelmét és udvarol neki...

Tudod mit adtam nők napjára? Egy saját kezűleg hajtogatott papír rózsát...

Tudod mit kaptam cserébe?

Hát maradjunk annyiban, hogy mocsok álmos vagyok...

2016. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

És akkor is volt párkapcsolatom, mikor még 80ezret kerestem segédmunkásként...

És miért? Mert emberszámba vettem a nőket, nem pedig számomra megvásárolhatatlan kirakati cikkeknek...

2016. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Akkor hogy van, Magyarországon szinte kizárólag a jó kinézet, jó duma számít a csajozásnál, nem az eredményesség?
2016. márc. 9. 11:47
 34/36 anonim ***** válasza:
Ez csak a fejedben van... + rissz pont a csajoknál, ha nehéz kisilabizálni a mondataid értelmét...
2016. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Normális nő azért utasít vissza, mert nem akar randizni veled... és akkor sem fog hirtelen igent mondani, ha vmi puccos étterembe viszed vagy aquaparkba vagy színházba, mittudomén. Ha akkor igent mond, akkor egy anyagias pénzmániés kis r...c, és nem jársz jól, ha belemegy, mert úgysem miattad megy el, és nem fog emiatt megszeretni. Akkor érdemes ezzel próbálkozni, ha csak dugást akarsz a csajtól, mert cserekereskedelem alapon mindketten jól jártok :D.
2016. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Shaddark ***** válasza:

Nem olvastam a hozzászólásokat, sry ha valaki már írta.

Egy randi lényege az lenne, hogy beszélgessetek, megismerjétek egymást. Egy mozis délután pont nem alkalmas erre. Ha nő lennék én sem mennék el senkivel aki moziba hív, mert azt gondolnám hogy nem rám kíváncsi csak rajtam akar lógni hogy mutogathasson...

2016. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!