Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tehetős vagy elhívsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetős vagy elhívsz egy csajt moziba, de nem akar jönni, akkor milyen egy fokkal drágább helyre hívd el legközelebb, amire esetleg igent mond?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 01:44
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
És mennyi pénzt költött rád a kollégád?
2016. márc. 9. 09:51
 22/36 anonim ***** válasza:

Ilyen rossz hozáállást. Nálam a sablon randi az, ha elmegyünk egy igényes, átlagos árkategóriájú beülős pubba/kocsmába/kávézóba. Ott alkoholt fogyasztunk kb 2000 forint értékben (fejenként egy-két pohár bor vagy hasonlók) és ennyi. Teljesen beválik.


Soha nem vittem még első néhány randi gyanánt nőt étterembe, sosem vittem plázázni, sosem vittem moziba


Nem keresek rosszul és volna keret a fentiekre is, de mi a fenének, amikor ez tökéletesen megteszi a dolgát? Ráadásul ahogy már írták korábban is, ez a lányban is olyan érzetet keltene, hogy kompenzálni akarok valamit és csak meg akarom őt venni, le akarom őt kenyerezni egy drágább randival.

2016. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Odáig nem jutottunk, nem is engedtem volna, és nem is fogadtam volna el semmit. Csak puhatolózott, de még korán lezártam.
2016. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Hát ha jól nézel ki vagy persze hogy elmennek veled bármilyen két forintos helyre. Akkor hogy van, Magyarországon szinte kizárólag a jó kinézet, jó duma számít a csajozásnál, nem az eredményesség?
2016. márc. 9. 10:04
 25/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, te miért gondolod, hogy a nők, úgy általában véve csórók? :D

Képzeld, én is dolgozok, van hol laknom, van kocsim, nem okoz gondot kifizetni a rezsit, nem okoz gondot kifizetni egy fesztiválbelépőt. Nem vagyok milliomos, de élek és nem csak megélek. Sose volt szükségem egy pasi pénzére se. Szerintem neked nem a külsőddel van gondod csajozás terén, hanem a gondolkodásoddal. Egy normális nőt taszítja az, ha még azt se nézed ki belőle, hogy el tudja magát tartani. Az emberi kapcsolatok nem a pénzről szólnak, vagy ha igen, azt nem hívnám sem emberinek sem kapcsolatnak. Próbálj meg csiszolni a személyiségeden. A párommal úgy jöttem össze, hogy csóró volt, mint a templom egere. Sétálni és kirándulni jártunk. Teljes levett a lábamról a személyiségével, a mai napig imádjuk egymást. Később egyenesebe jött anyagilag. Ez ilyen, az életben mindig lesznek anyagi sikereid és hullámvölgyeid. Volt hogy én kerestem többet, volt hogy ő, most megint én. Ne várd azt, hogy a pénz mindent megold. 26/N

2016. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

24:

Milyen eredményességről beszélsz?


Neked fingod sincs hogyan kell a nőkben érdeklődést és vonzalmat kelteni, igaz?

2016. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem pl. az a kollégám pusztán azért nem vonzó, mert teljesen más világ vagyunk. Nem szegény ember, meg tud élni, nem egy olyan kinézetű, akitől kifutsz a világból. Egyszerűen nagyon mások vagyunk, és nekem nem vonzó az ő világa, ahogy él, amilyen a természete, amilyen az életstílusa.
2016. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ha csak meg akarod rakni, akkor tök mindegy milyen program csak drágább legyen a mozinál.

Ha komolyabb szándékaid vannak (és neki is) akkor mindegy mit találsz ki, nem az óccsóság' miatt nem megy veled moziba...

2016. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Első randiknál az ismerkedés van terítéken, ezzel csak azt írod alá, hogy egy anyagias ember vagy akinek semmi érzelme nincs...

Nem nem a kinézet a lényeg, hanem, hogy férfi legyél...

Meg tudd nevettetni, és jól érezze magát a társaságodban... Lehetsz te adonosz is, ha az értelmi képességeid kimerülnek ott, hogy kapanyéllel a szádban hangoztatod, hogy há a nőknek pénz kell more meg kockahas...

2016. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
"" Adonisz
2016. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!