Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan testépítők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan testépítők, akik szeretik az igényesen husis nőket?

Figyelt kérdés

Az igényesen duci nőt egyébként arra értem, hogy ő is valamennyit mozog, a zsír is formásan helyezkedik el rajta (pl: Ashley Graham).


Még mielőtt félreértés esne, nem, nem érdekelnek a testépítők, és csak a kíváncsiság vezérel.:)


18L



2016. ápr. 14. 18:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

xDDDDDDD


"igényesen husis nő"

2016. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok egy swarzenegger (mondjuk annyira kicsi sem már) de nekem ashley nagyon bejön.
2016. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: ment a piros kéz.

A másodiknak pedig köszönöm a kultúrált válaszát.:)

2016. ápr. 14. 18:21
 4/29 anonim ***** válasza:
24%

vannak husis nok akinek bejon a husis/macis pasi? na ugye :D

de amugy biztos van, mindenkinek van valami fetise

2016. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Ez a nő akkora, mint a fél ház. Igényesen husis? Vágósúlyban van.
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne fetis?? Édes istenem vágó súly? Te olvasod mit irsz 5#? Annyi ékszerek van mint egy hanyat döntött kockacukornak!
2016. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
21%
Pardon, de az "igényesen husis" kifejezés egy oximoron, ha érted mire gondolok... ;) Ez az AG pedig olyan távol van az igényestől, mint Makó lovag Jeruzsálemtől volt a spalatói behajózásnál. Ha igényes lenne, nem úgy nézne ki mint egy vágósertés... Jöhet a piros kéz! :)
2016. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Hmm jó taktika kapsz egy piros kezet bejelentkezel egy másik fiókba és zöldet nyomsz magadnak. Hmm érdekes :D
2016. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%

Testépítő=munka van a testében, foglalkozik magával

'igényesen husis'=nem tudom hogyan lehet igényesen elhízni


Mi az, hogy igényesen husis? figyel rá, hogy meglegyen a 10-15kg plusz rajta, ahelyett, hogy foglalkozna magával. De ez egy új szó az ilyen abszurd butaságok között, köszönjük. ;) 😂😋😆

2016. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

rakerestem a csajra, nekem bejon!

de nem testepitek. legalabbis nem ahogy a profik szoktak :)

2016. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!