Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan testépítők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan testépítők, akik szeretik az igényesen husis nőket?

Figyelt kérdés

Az igényesen duci nőt egyébként arra értem, hogy ő is valamennyit mozog, a zsír is formásan helyezkedik el rajta (pl: Ashley Graham).


Még mielőtt félreértés esne, nem, nem érdekelnek a testépítők, és csak a kíváncsiság vezérel.:)


18L



2016. ápr. 14. 18:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
8%
#8: Én is zöldet nyomtam neki. Miből gondolod, hogy veled ért mindenki egyet?
2016. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Gyúrok, és ezt az Aslit vagy kit úgy megraknám, hogy a két füle négyfelé állna.
2016. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Egy fitnessman már biztos van. De ő nem a molett nőkre bukik direkte, hanem csak a feleségébe szeretet bele.


Lábjegyzet: a kövérségnek is vannak fokozatai. Az általános kép a kövérekről, a tv ül, és chipset zabál, kólával öblíti le és mellé benassol még pár karika fánkot is. Az össz mozgásmennyisége pedig a wc-hűtő-tv Bermuda háromszögben veszik el. És ezzel kb meg is magyaráztuk miért kövérek.

De vannak olyan kövér emberek is, akik aktív életet élnek, sportolnak, nem élnek a chipszel, kólával, kiló fánk lehetőségével. Nem esik össze holtan, ha elmegy egy 14 km-es túrára. Vannak ezen alfajok is. Gondolom a kérdező ezekre gondolt. Akik nem adják fel a küzdelmet. Vagy kilógnak a sztereotípiából.

2016. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
30%

Gyurok evek ota es nem bantaskent, de AG egy tehen. Helyes arca van, de nem tudnek lefekudni vele. Szeretem ha egy no formas, de en ez alatt izmot ertek es hust.


Azok a lanyok akikrol te beszelsz szamomra nem a vallalhato, vagy vonzo kategoria de sok sikert a keresegeleshez.

2016. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló: KÖSZÖNÖM!:D végre, valaki felfogta miről kérdeztem pontosan.

Az utolsó férfiú válaszáért is hálás vagyok (habár a tehén számomra elég sértő), de legalább kultúrált volt (és őszinte).

2016. ápr. 14. 19:17
 16/29 anonim ***** válasza:
48%

Hát ne haragudj, de AG minden csak nem "igényesen husis". Rendesen el van hízva.


Értem amúgy amiről beszélsz, de akit említettél az ennek a közelében nem jár.

2016. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%
Nincs ilyen fogalom, h igényesen husis és még ha lenne is akkor se az említett nő tenne neki eleget. Egyszerűen dagadt és az minden csak nem igényesség..
2016. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
43%

Az a gond, hogy a "husis" nők 99%-a nem formás, nem feszes bőrű. A fent említett hölgynek nagyon szép arca van, de nem ez az általános. Ha egy nő hízik, akkor a felesleg jelentkezik az arcán is. Az meg nem túl vonzó. (magamból indultam ki)

A másik dolog, hogy a zsír természetéből adódóan nem eredményez feszes testet. És ez alatt nem a szálkás női alakra gondolok, csak egy átlag emberre. Az én hasam erősen kezdett "sörhasra" hasonlítani, megereszkedni. Rá kellett jönnöm, hogy nem az újságokban említett vonzó molett test és sose lesz az. Úgyhogy diétába fogtam.

Egy túlsúlyos emberről(az igényesen husis kategória is az) egyből megállapítja mindenki, hogy étkezési gondjai vannak, sokat eszik vagy hogy lusta. Ami megint csak magamból kiindulva igaz is(volt). Egy testépítő, vagy az átlag egészségesen táplálkozó, sportos ember ellentettje. Gondolatilag nálam nem fér össze a párosítás.

De továbbmenve nekem nem tetszenek a tohonya férfiak, kicsit mackós szépfiúkat meg nem látok. Valaki vagy el van hízva vagy nem. Megszenvedtem a leadott kilókért, és nem hiszek a szexisen husis kategóriában már.

2016. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
34%

"husis"


Nem, az izmos ember a husis. A hús izom, nem háj.

2016. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%

Ashely Grahamre rákerestem, de csak rommá retusált képeket találok róla. Én hasonló súlyban lehetek, az alakom is hasonló, de egyáltalán nem így nézek ki egy szimpla képen. Van amelyiken kimondottan lapos hasa van! :D


+infó: 3 hónapja járok edzőterembe, és még egyik testépítő pasi se próbált meg felszedni. Van egy olyan érzésem, hogy ugyan lehetnek elvétve kivételek, de a nagy többség nem erre bukik.

2016. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!