Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan testépítők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan testépítők, akik szeretik az igényesen husis nőket?

Figyelt kérdés

Az igényesen duci nőt egyébként arra értem, hogy ő is valamennyit mozog, a zsír is formásan helyezkedik el rajta (pl: Ashley Graham).


Még mielőtt félreértés esne, nem, nem érdekelnek a testépítők, és csak a kíváncsiság vezérel.:)


18L



2016. ápr. 14. 18:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
45%

Vannak. Lehet nyühögni, kedves félig giliszta, félig csontváz, lófejű pasik, de tény, hogy vannak izmos férfiak, akik az enyhén túlsúlyos nőket szeretik (nagy mell, nagy fenék, husis comb, vékonyabb derék). Bizony ám. :) Én elég sok ilyet ismerek.


Ez ízlés kérdése. Én például voltam már vékonyabb is, teltebb is, bár túl kövér soha. De soha nem szerettem az agyongyúrt, sem a girhes, randa pasikat.

Nos, engem is lehet lepontozni, gilinyók! :)

2016. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%
#21: amiről te beszélsz, az a latinos alkat, de ez az Ashley szimplán elhízott, túlsúlyos.
2016. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
25%

De rohadtul utálom az ilyen kérdéseket, mikor valaki egy népszerű(insta)sztárhoz hasonlítja magát.

Valaki nagyon jól írta le, hogy szanaszét van retusálva.


Rákerestem: Ashley Graham Height -1.75 m, Weight -91 kg


Ez minden, csak nem igényes! A husis az kb. 160/60-as nő. 60 kiló! Érted?!


Ez az Ashley egy debella!

2016. ápr. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, kedves utolsó, DE a 160/60 meg minden, csak nem husi, mert a normál zónába tartozik.

Meg jó lenne, ha az emberek már megértenék, hogy az, hogy valaki duci NEM = az igénytelenséggel. Ennyi erővel a vékony is az lenne, mert ő sem normál súlyú, csak ő nem kövérebb, hanem soványabb.

Ráadásul egy husi nőn ugyan úgy lehet izom is, mint egy normál testalkatún

Mellesleg számomra (17/F 185/90) az ideális kb 70-80 kg egy nőnél.

2016. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
42%
21, itt egyedül te 'nyühögsz', szinte sajnállak mennyire csöpög belőled a frusztráció..
2016. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
11%
Hát én husisnak tartom magam, ezért néztem meg a kérdést, rá is kerestem erre a csajra, de basszus... Ez a nő kövér, 30 kilóval több mint én. De biztos van olyan akinek tetszik.
2016. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%

Ő az?



[link]


[link]


[link]


[link]



Kövezzetek meg, de szerintem egyáltalán nem olyan szörnyű, mint ahogy itt sokan leírják. Arányos.

Néhány testépítő ismerősömnek pont az ilyen alkat tetszik. Persze sokan vannak olyanok is, akiknek nem. Ízlés kérdése az egész.

2016. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
61%
25-ös, miért nyühögnék, én ne vagyok kövér, ebben a kérdésben csak az húzott fel, hogy mennyi hülyeséget írtatok. :D
2016. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%

Nos....nem husis,duci,molett stb. Kövér. Én is az vagyok. Mondhatni testépitő vagyok csak én zsírt épitek :DDD

Ez a nő amúgy nem randa. De lerí a legtöbb képről , hogy retusált.Ha megnézel pár képet látszik , hogy tele van striákkal , narancsbőre van stb (pr képen latszik csak..)

Kérdésre válaszólva..igen van akinek tetszenek a kövér nők. Nekem sincs bajom ezzel az AG vel mert amúgy egész jól néz ki de nyílván ha lefogyna szebb lenne mint minden kövér...

2016. ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!