Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randiznátok/járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randiznátok/járnátok egy genderfluid "lánnyal"?

Figyelt kérdés

Fiúk! Titeket zavarna, ha a személy, akivel randiztok, genderfluid lenne?

Huszonéves biszexuális személy vagyok, a biológiai nemem nő, de a nemi identitásom genderfluid. Azaz se nem nő, se nem férfi. Habár legtöbbször a nőies énem a domináns, de gyakran öltözöm és viselkedem fiúként is. Rövid tüsi hajam van, jópár ruhadarabomat a férfi részlegen vásárolom, nem sminkelek (csak ha a nő énem megköveteli), párszor mellkasszorítót (chest binder) is használok... Vannak androgün vonásaim.

Szerintetek illik ezt közölni a fiúval az első randin, ha nem derülne ki (mert mondjuk épp a nőies énem irányít), de úgy néz ki, hogy lenne folytatása? Illetve titeket zavarna ez? El tudjátok képzelni a jövőtöket egy ilyen személy mellett?



2016. máj. 16. 16:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
75%
Bár én nem vagyok teljesen fiú, de ha szimpatikus lennél, simán randiznék veled.
2016. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

41-es

Már sajnos az a szürreális, hogy nem is szürreális ez a kérdésem feléd: Hogy értetted azt, hogy nem vagy teljesen fiú?

2016. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Erre jelenleg én is azt mondnám ,hogy nem ...csak báratok lehetnénk egy ilyen lánnyal. De nem tartom betegségnek meg semminek mindnekinek joga eldönteni mihez vonzódik mit érez stb. Annyi a bajom ezzel ,hogy valószínű nem tudnám elviselni ,hogy a barátnőm néha ugyanazokat a ruhákat hordaná mint én. Igaz lehet ezt butaság kijelenteni ,mert még nem ismertem iylen személyt soha és kitudja lehet megfogna annyira a személyisége ,hogy ennek ellenére összejönnék vele és akit szeretsz attól eltűröd a kisebb nagyobb furcsasàgait és elfogadod olyannak amilyen.
2016. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
61%
Van az osztályomban egy genderfluid kis fiatal csajszi. Rövid fiús haj, alapból fekete, de most éppen barbirózsaszín szinben. *urva jó teste meg segge van, és kb reggeltől estig dugnám. Szóval engem nem zavarna különösebben. Én nem veszem komolyan az ilyen genderfluid és hasonló modern marhaságokat. Az embereknek 2 neme lehet: férfi és nő. A szexualitásuk pedig 4 féle: aszexuális, hetero, homo és bi. Minden más csak egy modern hülyeség, amit az unatkozó amerikai lmbtq fiatalok találnak ki, de nincs valód biológiai alapjuk. Ilyen ez a genderfluid dolog is. Te képzelheted magad bárminek, engem nem zavarna. Úgy lennék vele hogy majd kinövöd, és ha puncival a lábad között születtél, és szereted a férfiakat (is), akkor számomra megfelelnél, és nem zavarna a dolog.
2018. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!