Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randiznátok/járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randiznátok/járnátok egy genderfluid "lánnyal"?

Figyelt kérdés

Fiúk! Titeket zavarna, ha a személy, akivel randiztok, genderfluid lenne?

Huszonéves biszexuális személy vagyok, a biológiai nemem nő, de a nemi identitásom genderfluid. Azaz se nem nő, se nem férfi. Habár legtöbbször a nőies énem a domináns, de gyakran öltözöm és viselkedem fiúként is. Rövid tüsi hajam van, jópár ruhadarabomat a férfi részlegen vásárolom, nem sminkelek (csak ha a nő énem megköveteli), párszor mellkasszorítót (chest binder) is használok... Vannak androgün vonásaim.

Szerintetek illik ezt közölni a fiúval az első randin, ha nem derülne ki (mert mondjuk épp a nőies énem irányít), de úgy néz ki, hogy lenne folytatása? Illetve titeket zavarna ez? El tudjátok képzelni a jövőtöket egy ilyen személy mellett?



2016. máj. 16. 16:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
68%

az a baj, hogy kaptál csomó választ ("nem") de ahelyett hogy elfogadnád őket, leállsz vitatkozni az emberekkel. nagyon sok ember ezt nem tudja elfogadni, mivel viszonylag 'új' dolog, nem elterjedt, nem hallottak róla, vagy esetleg nem értik... de ha valaki érti és és betegségnek titulálja, azt is el kell fogadnod. (vagyis nem szólhatod le, és nem is kell meggyőznöd sem)


az ilyen dolgokat nem fogadják el az emberek könnyen, ez ilyen. ugyanolyan mint amikor én azt mondom hogy én vörös hajjal érzem magam igazán magamnak, akkor nem kezdek el győzködni egy szőkékre bukó pasit, hogy ez is ugyanolyan haj, mint a szőke... elég béna példa, de remélem sikerült a lényeget megértened belőle.

2016. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
73%

"de ha valaki érti és és betegségnek titulálja, azt is el kell fogadnod."


Ezt a marhasagot, hogy lehet elfogadni? A vilag vezeto pszichologusai foglalkoznak a gender elmelettel. Ok nem azt mondjak, hogy ez betegseg volna. Kicsit olvass utana. ;)

2016. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2016. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

31-es


Nem akarok meggyőzni senkit, akinek van oka arra, hogy nemleges választ adjon. Elfogadom, ha nem érdeklődik ilyen emberek iránt, ha furcsa lenne neki a szituáció, ha egy rossz tapasztalat miatt nem akar ilyen kapcsolatba kerülni...

De azt nem tudom elfogadni, ha tévhitekre támaszkodva mond nemet. Mert az azt jelenti, hogy nem a valóságról ítélkezik, hanem egy hamis képről. Ha utánanéz és megérti a dolgot úgy, ahogy tényleg van, mindenféle tévhit nélkül, és még mindig nem a válasz, akkor elfogadom.


És oké, elhiszem, hogy van, akinek nehezebb felfogni, és betegségnek titulálja ezt az egészet. Elhiszem, de nem fogadom el. Hogy fogadjam el azt, hogy valaki tévesen betegnek tart? Hogy egy zavart személyiségű, mentálisan és idegiles labilis, pszichológiai traumától szenvedő embernek tart, akinek kezeltetnie kéne magát, mert így tönkreteszi az életét? Te elfogadnád? Hogy olyan "tények" miatt nem fogadnak el, amik még csak nem is igazak?

2016. máj. 17. 14:04
 35/44 anonim ***** válasza:
én elfogadnám, de engem nem érdekel mit gondolnak rólam mások :)
2016. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
77%

Na, kinéztem a piktogramodat innen: [link]

A tied (2. sor 6.) olyan, mintha a Menőmanót megbasxta volna a 230...


A válaszom nem.

Satisfied?

2016. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
64%

"De azt nem tudom elfogadni, ha tévhitekre támaszkodva mond nemet. Mert az azt jelenti, hogy nem a valóságról ítélkezik, hanem egy hamis képről. Ha utánanéz és megérti a dolgot úgy, ahogy tényleg van, mindenféle tévhit nélkül, és még mindig nem a válasz, akkor elfogadom. "


Ne haragudj kérdező, de tökmindegy miért nem, el kell fogadnod.


A vélemény az vélemény, akkor is, ha te az okával nem értesz egyet. Én hülyeségnek tartom ezt a kifejezést, szerintem egyszerűen egy érzelmileg sérült ember vagy. Ezért NEM.


Nekem mindegy, hogy van-e erre pszichológiai magyarázat, az életben nem fogom elfogadni, hogy az "normális", hogy nem tudod eldönteni a nemedet.

2016. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
76%

Én is úgy gondolkodom, hogy a nemi szervet nem tartom elsődlegesnek, az embert nézem. Úgy vagyok vele, hogy ha valakinek vonz a személyisége, szeretek mellette lenni, beszélgetni vele, hozzáérni, akkor valószínű az alsóneműjében levő dolgot is tudom kezelni. Tartom magam ennyire intelligensnek érzelmileg. Lehet biszex vagyok, nem kategorizálok.


Viszont a lelki stabilitás nekem is fontos. A szilárd értékrend és a fentiek ellenére a konzervatív szemlélet.


Lehet, hogy randiznék a kérdezővel - az ő preferenciája ezek szerint a ciszgender férfiak -, de látnom kell, beszélnem vele, hogy érezzem, lehet-e folytatás.


Elfogadás ide vagy oda, a legtöbb ember családot akar idővel. Tisztában akar vele lenni, hogy akivel lefekszik, azzal lesz-e utódja, akarja-e ezt a másik fél. Stabil-e egy kapcsolathoz, gyerekneveléshez, vállalja-e önmagát. Sokszor hiányzik ez azoknál, akik nonbinárisnak, genderqueernek, transzvesztitának vallják magukat. Voltak ilyen randijaim, és inkább pszichológusnak éreztem magam a találkozón.

2016. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
71%

38-as

A nemed sem derült ki, annyira nemtelen a szöveged.

Talán mindegy is... :)

2016. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
70%
Nemes a szövegem. :) Amúgy férfi vagyok, de valóban nincs jelentősége.
2016. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!