Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segédmunkás srác és egyetemist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás srác és egyetemista lány. Szerintetek milyen kilátás van rá, ha esetleg összejönne a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Ertem, tehat velemenyed szerint csak a motivalo hozzaszolas a hasznos :D. Szerintem meg hasznos megvilagitani a negativ oldalt is, ami az esetek 90%-ban igenis jelen van, attol a valasz meg nem lesz kevesbe hasznos. Ha azt irom hogy "hulye tirpak eselyed sincs" az nem hasznos, de en normalisan leirtam hogy milyen aspektusokbol verzik ez a dolog egy atlagos esetben. Ennyi. De hat a negativ itt nem hasznos latom :D.
2016. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
a baj nem az, hogy mit dolgozol ő meg mit tanul, s dolgozik, hanem az ha fejben is segédmunkás szintjén állsz
2016. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg a pontozást! Itt a pozitív sem hasznos. :)


Tényleg nem veszekedni akarok, mert nem azért járok ide. :) Inkább elmagyarázni, hogy mi volt a gond a hsz-oddal. Számomra az első mondat negatív mivolta semlegesített minden utána következő finomítást (mondjuk utána sem vitted túlzásba). Holott ez nem egy olyan felállás, ami eleve halálra kell, hogy legyen ítélve: többen is hoztunk ellenpéldát.

2016. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Sírok már ezektől a kérdésektől.


Miért nem értik meg a kedves csúnyasegédmunkássoványszegénykövérfiúk, hogy minden eset egyedi, nincs ezekre recept.

2016. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem a papír a lényeg. Nálunk is nekem lesz a magasabb végzettségem, de nem érdekel. Nekem nem a papír a fontos, hanem, hogy dolgozzon, ha nem akar tanulni akkor a lehetőségeihez képest keresse a számára legjobb munkahelyet, normális legyen velem, érezzem hogy szeret.


Kifoghatsz olyan diplomás párt is, ahogy az egyik folyton acsarkodik, egy utolsó tuskó, stb. Nem papírtól függ. Esély pedig mindenre van.

2016. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok, a barátom szakmunkás. Aztán akkor mi van? Értelmesebb, intelligensebb, mint sok egyetemista ismerősöm. Igen, sok mindent nem tud, sok mindenhez nem ért. De hát ezzel mindenki így van. A lényeg, hogy ő kíváncsi, és nyitott mindenre, bármiről szívesen beszélget, utánanéz, stb.

Engem az zavar, ha valaki sötét mint az éjszaka, és még jó is úgy neki, semmit nem tesz azért, hogy fejlessze magát.

Szóval ha az adott "melós" amúgy érdeklődő, és fejleszti magát, akkor az tök jó, és nem érdekel a végzettsége. Ha meg valaki buta, és még büszke is rá, akkor felőlem lehet 6 diplomája is, akkor is taszító lesz.

2016. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy az ezerhez.
2017. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nézd,vannak olyanok akiknek csak a szerelem számít-) náluk lehet esélyed és olyanok is,akik élből elutasítják h sokkal alacsonyabb végzettségűvel ismerkedjenek. Meg kell tanulni felmérni a másik viselkedéséből,megnyilvánulásaiból hogy kb. milyen lehet a hozzáállása az ilyesmihez és akkor megspórolsz magadnak egy kellemetlen szituációt.

Ha egy egyetemista lány össze is jönne egy segédmunkás sráccal,azért számolnia kell a srácnak azzal,hogy a lány családja nem biztos hogy odalesznek az örömtől és esetleg éreztetik,hogy nem ilyen típusú párt szerettek volna a lányuk mellett látni.

2017. jan. 18. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!