Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag férfiként 40+, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag férfiként 40+, hogyan tudok megismerkedni csinos gyermektelen huszonéves nőkkel családalapítás céljából? Milyen közegben mozgolódjak?

Figyelt kérdés
Diszkó, netes társkereső nem opció

2016. nov. 17. 10:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

8-as csak azt írta le, hol vannak huszonéves lányok. Azt nem garantálja, hogy a nyakadba fognak ugrani, ha random leszólítod őket az utcán. ;)

Egyébként sok sikert!

Attól, hogy az elmúlt 40+ évben nem volt sikered, egyszer még összejöhet. ;)


Mondjuk nem tudni, hány éves vagy. Mert 40 és 48 között is van különbség, és akkor még szóba se került, hány évesnek látszol!

2016. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
15%

11: Ez így van. A nyakba ugrást nem garantálom nyilván, csak helyeket írtam, ahol lehet fiatal nőkkel találkozni, akik közül a legtöbb nem csak dugást akar. De a kérdező is csak ennyit kérdezett, nem többet. Ha megtalálta a helyeit, onnantól ő jön.


Bankban dolgozom még egyelőre alsóbb állásban, de a mentorom egy 37 éves férfi 25 éves feleséggel és eddig egy gyerekkel és egy másikal aki úton van. 3 éve vannak együtt. Nyilván ehhez kellenek megfelelő külső és belső tulajdonságok is, de én nem látom lehetetlennek manapság sem, hogy egy 35-45 éves férfi találjon magának egy 10-20 évvel fiatalabb (és harminc évesnél mindenképpen fiatalabb) nőt magának, ha tényleg akar.


Én majd olyan 30-35 évesen szeretnék családot, egy durván 20-27 éves nővel majd.

26/F

2016. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%
Hehehe, minden huszonéves, csinos, gyermektelen nő vágya egy átlag 40+os fószer, aki annyira talpraesett, hogy a Gyakorin kérdezgeti, hol tud becsajozni :D Sok sikert, kíváncsi vagyok, milyen defektje lesz a hölgynek, akinek ez meg fog felelni.
2016. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

12: egy dolog, hogy ismersz párokat ilyen korkülönbséggel, ami cirka 10 év.

A kérdező inkább 20 évvel fiatalabb nőt keres, ráadásul kimondottan csinos, stb. Vagyis olyan nőt, akiért a legtöbb hó pasi sorbaáll. Miközben ő "átlagos" és középkorú, vagyis már a 30-as, gyerekes nőknél is hátrányból indul.

Akarni lehet, álmodozni sem tilos.

Egyszerűen csak nem tartom reálisnak ezt az elképzelést.


Khm... és a bankban a kollégád mennyit keres, és hogy néz ki? Feltételezem átlag feletti. ;)

2016. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
68%

14:

Világos. Igen, egyrészt nyilvánvalóan mindenki annyit szerez, amennyit tud szerezni magának. A kérdező igényeit abban az esetben ha nincs a top férfiak között, én is túlzónak ítélem. De próbálkozni kell, aztán majd maximum vagy elbukik, vagy bejönnek neki a dolgok.


Mentorom:

Arcra átlagos, kopaszodó, centik híján 2 méter magas, alkatra vékony, nagyon tökös-beszélőkés-jó dumás-magabiztos-domináns, aki jól tud bánni az emberekkel. Fiókvezető, a nettő fizetése olyan 400 ezer körül van, egyéb juttatások nélkül. (+céges autó, céges mobil, benzinpénz, stb)


A kérdező nem írt semmit magáról. Testalkatáról, arcáról, magasságáról, fizetéséről, arról hogy milyen természetű ember belsőre.

Én inkább egy pozitívat feltételezek róla, te meg inkább negatívat.

Ezen túl tényleg csak ezt mondom hogy próbálkozni kell.

2016. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Bankfiókban 400ezer nettó, manapság, hát...


Melyik bank ilyen jólelkű, kicsit meseszerű.

2016. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%

A többiek leírták előttem amit gondolok! :D

Tegyél be inkább egy romantikus filmet, ott hamarabb történik ilyesmi!

2016. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
81%

Hàt nem hiszem hogy az ilyen 20as,gyerektelen,csinos csajoknak pont te vagy az esete. Még a 2 3 gyerekes,30as,csinos nôk is talàlnak maguknak 30as,jokiàllàsû pasit.

25vagyok,igaz van egy lànyom,de soha nem érném be egy àtlag 40es pasival. Mimért tenném amikor talàlok jobbat.

2016. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

16:

Fiókvezető, 15 éves tapasztalattal. Tudod mi az a fiókvezető? Aki a bankfiók méretétől függően 10-25 ember főnöke és sokszor (kisebb városokban) a bank egész, adott városbeli tevékenységéért felel. De ilyen értetlen biztos nem lehetsz, úgyhogy gondolom csak félreolvastál valamit.

2016. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha gazdag vagy, akkor bárhol. Pl ismerőseim(20on éves csajok) most kifejezetten azzal a céllal mentek borkostolóra, hogy oda gazdag idős faszik szoktak járni, akikkel lehet ismerkedni. De a hangsúly itt a gazdagon van. Szóval ilyen rendezvényke jók lehetnek. Táncórák estleg. Színház büfé. De ha nem vagy gazdag, hanem átlagos, akkor felejtős. A huszonéves, csinos, gyermektelen nők azok, akiket mindenki akar. Ők pedig inkább a harmincasokat kedvelik, a negyvenes már sok. Én 21 vagyok, tudod mikor jönnék össze egy apám korabeli bácsival. Még ha bele is szeretnék, a barátaimnak, családomnak elég ciki lenne bemutatni.
2016. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!