Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag férfiként 40+, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag férfiként 40+, hogyan tudok megismerkedni csinos gyermektelen huszonéves nőkkel családalapítás céljából? Milyen közegben mozgolódjak?

Figyelt kérdés
Diszkó, netes társkereső nem opció

2016. nov. 17. 10:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
63%

Atyaég mit akar a kérdező! Bár jól írtad a férfi 40-től kezdődik NEKED! Nekem 18-nál kezdődik olyan 28-ig és pont 40-nél ér véget. És eldobom az agyam milyen felszínes, sekélyes barom vagy! 40+-os átlagos akar csinos 20-ast, hol élsz te? Te mit tudsz nyújtani?Mit adsz cserébe? Jó külsőt nem,akkor térjünk a belsőre. Miért vársz olyat a másikkal amit te nem tudsz megadni? Ha te nem vagy fiatal, jóképű, izmos akkor milyen jogon akarsz fiatal csinos lányt? Az ágyban mit tudnál nyujtani? Gyakorlatilag semmit mert 40 felett csökken a potenciál, ha tetszik ha nem, hiába kapálózol. Plusz már most vagy max.2-3 éven belül elkezdenek látszani rajtad az öregedés jelei, ráncok, megereszkedett bőr, őszülő/kopaszodó haj,lehet már most is pocakos, tokás vagy. Veled szemben egy fiatal, 20-on éves fiú még igazi bika, most van a szexualitása csúcsán, nincs szüksége viagrára , neked már most vagy max.3-4 év múlva csak azzal fog menni. Ezen felül keményebb ott lent is, feszesebbel az izmai, simább a bőre(igen ezek nekünk is fontosak), nagyobb a vonzereje, megvan a természetes sármja. És a tini srácok többsége 1000-szer érettebben gondolkodik nálad. Arról nem is beszélve , hogy te hol leszel 10-15-év múlva? Te már egy egy trottyos,szottyadt vénember leszel,de egy 20-as lány még akkor is egy egészséges,ereje és szépsége teljében lévő nő lesz.Épp akkor érik majd nővé,mikor te már a 60-as,70-es éveidet fogod taposni.Miért maradna veled? Amikor találhat magának egy férfit,aki még tényleg férfi a szó szoros értelmében.Aztán, a 20-on évesek,főleg a 25 alattiak még nem akarnak szülni általában,még egyetemre járnak.Tehát még pár év a gyermekvállalásig. Biztos nem hiszed de a korral bizony a férfiak megtermêkenyítő képessége is csökken.Ha pedig már gyereket akar egy 20-on éves lány nem fog éveket várni mire te talán teherbeejted,mondom talán,és izgulni,hogy egészséges gyereke születik-e, hanem keres egy termékenysége csúcsán lévő 25 éves férfit és együtt vállalnak gyereket nem veled.De ha ,mondom HA születne is egy gyereked mit kezdenél vele a te korodban.Mire leérettségizik a 60-as éveidben fogsz járni,az sem biztos megéled.És egy kisgyerek/kiskamasz mellé kell az a fizikai erő szaladgálni utána , játszani vele.Nagypapa korban, térdprotézissrl hogy állsz be focizni vele? Nem fog tudni semmiben segíteni az anyjának,nem lesz erő játszótérre,iskolába hozni-vinni,plusz lassan nyugdíjba mész miből teremted meg az anyagiakat egy gyereknek miből tartod el? Főleg ha kamaszodik miből taníttatod?Csak egy nyűg leszel a nő nyakán téged is eltartani ápolni,gyógyszereket fizetni.És miért vállaná mindezt,mikor simán lecserélhet egy erő fiatal férfira,aki testi vonzalnat is képes kiváltani belőle.


Röviden:Nekem biztos nem kellenél,és más csinos,fiatal lánynak sem,családalapításra meg pláne nem. Lehet rajta vinnyogni de ez van ha tetszik ha nem.

19/L

2016. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%

24 éves, gyermektelen, csinosnak mondott nőként nem épp 40+os férfire vágyok.

Ezért van 26 éves barátom.


Nem azt mondom, hogy adj lejjebb az igényeidből, mert esély mindenre van, arra is hogy találsz olyan nőt, akit keresel, de ne erre az elvárásra rendezkedj be!


Mi a baj a 30+os nőkkel, akik ugyanolyan csinosak és fiatalosak, mint a huszonéves társaik?

2016. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy ők élből elutasítják a 30-as nőket, nekik azok nem elég jók, de ők bezzeg elvárják, hogy ők jók legyenek a fiatalabb lányoknak.Pedig mindaz amit a 30-as,40-es nőkre kiabálnak, hogy nem elég feszesek, nem sokára látszanak rajtuk az öregedés jelei, mi lesz 10-20 év múlva rájuk is igazak, sőt...Csak ők tévképzetekben élnek, hogy a nők az öregedéshez vonzódnak. Ilyen hülye,maguk által kreált sablonokkal, amivel a kérdező is jön, hogy a "férfi" 40 felett kezdődik ,meg hogy a férfiak szebben öregszenek(fenéket) megnyugtatják magukat, bebeszélik maguknak,hogy az igaz. A lányokat persze nem kérdezik meg, hogy nekünk mi a véleményünk.Persze ha pénzről van szó az kivétel. De egy 60 éves férfihoz azért kizárt,hogy vonzódjon egy nő . Mert bizony a férfiak is öregszenek,20 év múlva ők is többek lesznek 20-al csak képtelenek ezt elfogadni.Rövidre zárva 20-as nőnek nem kell 40-es férfi, ha valamiért mégis összeállnak,10-20 év múlva a nő nem fogja vonzónak találni és lecseréli vagy ha gazdag a pasi akkor szerete szét csalja. Tanulság:korodbelit válasz. Csinos, fiatal lány, jóképű fiatal sráccal, 40-es pasi 40-es nővel.
2016. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

#19


Hogyne tudnám, én is az voltam, és elég jól ismertem más bankok fiókvezetőinek is a jövedelmét egyéb okokból.


A felsővezetés természetesen ennél többet is kaphatott, de egy fiókvezető, ne viccelődjünk már.


Csak nem a fizetések.hu-ról ollóztad ezt össze?

2016. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
60%

22 éves vagyok, eddig 2 fiatalabb és 1 velem egyidős fiúval jártam és volt 1-2 szinten fiatalabb srác, akivel kavartunk (flört, csók), de ott még időben feleszméltem.. Ott és akkor megfogadtam, hogy soha többet nálam fiatalabb sráccal nem kezdek, de a korosztalyomban is a fiúk nagy része egyszerűen siralmas, ecsethaj, csőnadrág stb stb, hányni tudnék és a java csak akkor jon mikor el kezdünk beszélgetni...a buli, pia, szex. Többségüknek e körül forog minden. De tisztelet a kivételnek, szerencsére azért van, csak ritka. Na a lényeg, hogy en egy idősebb, határozottabb férfit tudok magam melle elképzelni, de én úgy +10 évig gondolkoztam, tehát max ilyen 32 éves korig. Aztán valahogy az utóbbi időben két 40+os férfi is betalált, egyikkel nagyon jóban vagyok, nagyon tetszik benne az hogy figyelmes, érdeklődő, kedves, udvarias, lehet vele tök komolyan is beszélni, de viccelődni is. Tehát minden megvan benne, DE ő pont házas... Tehát itt megbukott a sztori, de meglepődtem magamon, hogy a korkülönbséget is bevalláltam volna, pedig 25 év van köztünk.. Ami valljuk be nagyon sok, sőt még annál is több. De mégis megfogott. Tehát én mostmár nem allok úgy hozza a dolgokhoz, hogy olyan miatt "itelkezek" és olyan dolgot utasítok el kapásból, amiben még nem volt részem. Mert ha nekem valaki azt mondja 3-4 éve, hogy megtörténhet, hogy ennyivel idősebb férfi kelti fel a figyelmem, körberöhögtem volna.

És van 2 olyan barátnőm is, akiknek idősebb a barátjuk, egyiküknél 17 év van, a másiknál 19, és évek óta jól megvannak.

Nekem az egyetlen problémám azzal, amit írtál, hogy családalapítás céljából.. Nálam emiatt kiesnél egyből, mert én nem akarok egyáltalán gyereket, de ha tegyük fel mégis, azt biztosan nem 20on nehány évesen. És plusz még egy dolog, hogy szerintem elég későn jutott eszedbe h gyereket akarsz.. Tegyük fel adott egy 45 éves férfi, hát mire a gyerek ballagna 8.osztályból te közel 60 éves lennél.. Tehát család alapítására egészen biztosan nem egy 40 fölötti pasit választanék.

2016. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
62%

Huszonévesen még 30-as pasival sem kezdenék családalapításra, nemhogy 40-essel.

Átlagos 40-es? :) Még annak sem mondanálak. Akkor nem itt kérdeznéd, hol lehet ismerkedni, mint egy tapasztalatlan kamasz.


Inkább örülj, ha egy 35 feletti nőt kifogsz, ha 45 alatt vagy, afelett meg ismerkedj 40-esekkel, Családot alapítani előbb kellett volna.

2016. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
81%

"Az, hogy ők élből elutasítják a 30-as nőket, "


Egy 30-as nő sem akar bő 40-es pasit.

2016. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Egy ilyen esetet ismerek a környezetemből, de ott a pasi jól menő vállalkozó, kifejezetten intelligens, kedves, jóképű, és nem olyan töketlen, hogy egy fórumon kérjen csajozási tanácsot.
2016. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
58%
Ez a lényeg 28-as. Ott a pasi nyújt valami átlag felettit,pénzt.És egy kis intelligencia.De ott is nagyon valószínű,hogy csak érdekből van vele a fiatal nő,de a lényeg,hogy ad valamit cserébe.De a kérdező se pénzt, se intelligenciát se tűrhető személyiséget,és már tűrhető külsőt sem tud nagyon adni,tehát egy nagy nulla,mégis a legjobb kell neki.És biztos van valami oka, hogy 40+-osan még egyedül van. Ha fiatalon nem kellett,mégis miből gondolja,hogy most kell?? Ha meg már elvált mi vonzó lehet abban,hogy velem egykorú gyerekei vannak?? Egy 20-on éves,normális lány azt választ akit akar.És ha egy 40 feletti ráncos,pocakos,kopaszodó,csóró férfi áll szemben egy vonzó,intelligens,jóképű,friss,független,egzisztenciáját éppen most alapozó fiatal fiúval, nem kérdés,hogy melyiket fogja/fogjuk választani.
2016. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

24:


Budapest Bank, ceglédi fiók, 2015-16. Kb 15 ember van alatta. Nevet is adjak, családi helyzetet, vagy mit akarsz még? :D


Egyszer elő akarták léptetni regionális vezetővé, de nem vállalta, mert akkor még többet kellett volna munkával foglalkoznia és még kevesebbet lehetett volna a családjával.

2016. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!