Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nagyjából milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyjából milyen anyagi helyzetet vártok el egy 30-as nőtől ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy többen írják majd azt, hogy semmilyet, de azért próbáljunk erről is beszélni. Pl. legyen egy autója, kisebb lakása, stb. Többször olvasom, hogy nem szeretnétek azt, hogy a nő úgymond kihasználjon. Arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne az az optimális anyagi helyzet, amellyel egy 30-as nő rendelkezzen. Köszönöm :)

2016. dec. 6. 14:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Álljon meg saját lábán, ne kéregessen soha kölcsön. Tudja beosztani a pénzét. Legyen megtakarítása. Mivel tudom milyen a helyzet magyarországon ezért én nem várom el sem a saját lakást, sem a saját autót. Az sem zavar ha a szüleinél lakik. Egy a lényeg tisztában legyen anyagi helyzetével és aszerint költekezzen. Ezalatt azt értem hogy ha egyszer nem telik, akkor ne vegyen minden évben részletre új ájfónt, és hasonló nyalánkságokat.... Mert az nagyon irritál mikor valaki nem engedhetné meg magának, mégis megveszi, túlköltekezik... csakhogy legyen mivel villogni, meg "hát mert már mindenkinek van" szöveggel jön...
2016. dec. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Legyen rendes állása, vagyis ne munkahelyről munkahelyre menjen és ne tőlem várja, hogy kész egzisztenciával várjam, ahol csak beleül a jóba. Ennél többet én sem szeretném, ha elvárna. Csak azért válaszoltam, mert mindig nálam idősebb nőkkel volt dolgom. A párom pl 39 éves és nálunk ez nem is volt kérdés.


25/F

2016. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!