Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nagyjából milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyjából milyen anyagi helyzetet vártok el egy 30-as nőtől ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy többen írják majd azt, hogy semmilyet, de azért próbáljunk erről is beszélni. Pl. legyen egy autója, kisebb lakása, stb. Többször olvasom, hogy nem szeretnétek azt, hogy a nő úgymond kihasználjon. Arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne az az optimális anyagi helyzet, amellyel egy 30-as nő rendelkezzen. Köszönöm :)

2016. dec. 6. 14:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ugyanazt amit ő elvár tőlem!


Mivel ha az elvárásait saját maga képtelen teljesíteni, akkor mi alapon várhatja el azt bárki mástól?

2016. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ne legyen teli adóssággal. Úgyis az lesz hogy én keresem meg a pénzt, de legalább tudja megtartani beosztani azt amiért én megdolgozom.
2016. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Legyen annyi jövedelme, hogy egyedül is meg tudjon élni a saját igényszintjén, tehát ne más (szülő, pasi, stb.) tartsa el.
2016. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#8 rongyos 4 év múlva a menyasszonyod is 30-as lesz.Az én szüleim között 7 év volt apa javára, és 10 éves koromban anya megcsalta. Meg bocsátott neki,de 14 éves koromban újra megcsalta és ott is hagyta :-)
2016. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Még nem voltam randin, az ilyenre csak úgy rá lehet kérdezni?


Kivel élsz? Ki tart el? Stb.

2016. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mivel én sem vagyok milliárdos, ezért nyilván fordítva sem várom el. Éljen külön a szülőktől, és legyen egy állandó munkahelye, tudjon önállóan megélni belőle. Semmi más nem kell ebben a korban szerintem. A többit össze lehet hozni közösen. Az autó egyáltalán nem feltétel, nincs semmi szégyen abban, ha valaki tömegközlekedik, én is sokáig utaztam úgy. Ráadásul pont úgy választottam autót, hogy akkor is megfeleljen, ha már családot alapítok valakivel. Bár eddig úgy néz ki, elég felesleges volt erre gondolni. :D


30F

2016. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én nem aszerint választok, hogy milyen az anyagi helyzete, de ezt fodítva is elvárom (átlagosan megvan mindenem, de nem luxus). Ami szerintem alááshat egy kapcsolatot, ha a túl nagy a különbség, mert akkor már nehezen hihető, hogy ez nem befolyásol.

Az anyagi helyzet viszont nem a vagyontól függ, hanem hogy hajlandó-e megdolgozni azért, ami a saját igénye, tehát hogy ne várja el, hogy valaki más tartsa el, illetve ne legyen magasabb elvárása, mint amit maga is meg tud teremteni.

2016. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Szimeon ***** válasza:
Minimum egy lakás, és egy személygépkocsi.
2016. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem várok el anyag helyzetet. Az viszont szimpatikus, ha van egy becsületes munkája, amit szeret, még ha keveset is fizet, de örömmel végzi a dolgát. Ha azt a keveset is be tudja osztani, kicsit takarékos, nem pedig elszórakozza az egészet 30-as fejjel és hitelből él, havonta ha keveset is, de félrerak, tervezi a jövőjét. 43F
2016. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mr Peter Griffin ha neked nem fontos a kocsi meseld már el hogy jutsz el Novakrol Pestre pl,ha csak minden órában indul busz a nagyvaros fele .....vagy elmelozgatsz a faluban oszt jovan?vagy anyadektol mindig kölcsön kered? környékbeli vagyok csak azért kérdem!Egyébként meg akinek nem fontos a kocsi annak üzenem hogy Magyarország nem csak Budapestbol áll...
2016. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!