Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Messenger applikáció törlése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messenger applikáció törlése, és üzenetekre nem válaszolás minden elözmény nélkül. Szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés

Decemberben megismerkedtem egy fiúval, akivel FB-n mindennap beszéltünk azóta...mivel 800 kmre él, sajnos találkozni nem tudtunk, de reggel már írtunk egymásnak és estig beszélgettünk. Ezek a beszélgetések nem egyoldalúak voltak, mindketten érdeklodtünk a másik iránt...

Épp lakásfelújításba vágott neki, munka mellett, és azt írta még hétfön, hogy nem nagyon ér rá mert stresszel...

Kedden válaszoltam erre az üzenetre, hogy hogy állnak, furcsa volt, hogy nem is olvasta el két napig...ma szintén írtam neki, a Messenger már kézbesíteni sem kézbesítette az üzenetem. Utánna néztem ez akkor van, ha törlik az appot. (Közben aktív volt FB-n)

Nem értem a reakcióját, hisz ennyi idö alatt nem hiszem, hogy új csaj lépett volna be, illetve mi váltotta ki belöle ezt...



2017. febr. 2. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, rajott, hogy ennek igy semmi ertelme nem volt, es nem akart vele foglalkozni tobbet.
2017. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Találkoztunk volna tavasszal többször is, csak még a februárt kellett volna kivárnia. Munkaügyben jött volna Magyarországra.
2017. febr. 2. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Annyit azért írhatott volna, hogy bocs, de ez így nem megy stb. Nemcsak úgy lelépni.

Telefonszámát nem is tudtad gondolom.

2017. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az rendben van, hogy marciusban megejthettetek volna 1-2 randit... de utana mi lett volna? Szerintem a srac ebbe gondolt bele.
2017. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

800km ember,gondolkozz már!!

Mi van közelebb nem találsz faszit??

2017. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy gerinctelen pöts,hagyd a francba!
2017. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Berezelt. Kozeledett a tali ideje... ennyi

Lepj tovabb

2017. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul az app torleset jelenti, le is tilthatott.


Ne bankodj utana, tavkapcsolat = nem kapcsolat.


Eltem benne, sajat tapasztalatbol beszelek.


Legalabb most derult ki, nem mikor mar talalkoztatok es fulig beleestel.

2017. febr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Letiltani hogy lehet messengerben? Mert van ilyen funkció, de akkor az üzenetet el sem engedi küldeni...ha meg FBröl tilt le, akkor megszunik az ismerösöm lenni... de elküldi az üzenetet, csak marad a fehér karika, nem mintha nem lenne net a telefonján és nem kézbesítené...pedig közben aktív FB-n.


Tudom a telefonszámát, de nem szeretném zaklatni...eddig itt tartottuk a kapcsolatot, valami oka van, hogy ilyen hirtelen így eltünt...

Csak nem teljesen értem.

2017. febr. 3. 08:38
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Lebukott a párja előtt. Olyankor szoktak hirtelen eltűnni.
2017. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!