Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bűvöljek el egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bűvöljek el egy férfit?

Figyelt kérdés

Már volt pár randink, és minden nagyon szép volt, ám nem történt nagy előrelépés a részéről.

Én azonban be szeretnék vetni minden létező női praktikát a következő randinkon, hogy elvarázsoljam. Meg szeretném hódítani! ;)


Mit javasoltok?

Férfiak, titeket mi vesz rá a kezdeményezésre?


IGÉNYES válaszokat kérek. :)

[24/L]



2017. febr. 17. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk egyszerűen kezdeményezz. Mi férfiak olyan "egyszerűek" vagyunk, hogy ha egy nekünk tetsző nő kezdeményez, azt szeretjük. Ha már többedik randi van, akkor tutira bejön a nő a férfinak, akár simán megfoghatja a farkát, nem fog haragudni. Csak ti nők vagytok ráállva erre a fokozatosságra, meg hogy mikor mit kell veletek csinálni...
2017. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Türelem! :)

Várd ki amíg ő kezdeményez (mert utána képesek azt hinni, hogy be lettek hálózva), biztosan nem véletlenül visz el randizni! Te csak legyél kedves, érdeklődő, nyitott, csinos.

28/nő

2017. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Félek kezdeményezni, és nem mondanám indítványozó típusnak magam. Eddig mindig ő hozta fel, hogy találkozzunk, és emellett úgy hiszem, nyíltan a tudtára adom óvatos utalásokkal azt, hogy részemről beszélhetünk némi érzésről. De ő valahogy tereli a témát erről, és még sosem bókolt...

Annyi biztos, hogy tetszem neki, és jól érzi magát a társaságomban. És el szeretném érni, hogy végképp elvarázsoljam. Mit lehet tenni ilyenkor a férfival?

2017. febr. 17. 21:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem semmi nem tudna rávenni ,hogy kezdeményezzek. Van olyan típus aki nem fog bókolni neked órákon át, de érezni fogod, mint ahogy már érzed is ,hogy kedvel téged, vonzódik hozzád. Szerintem alakul majd , nem kell erőltetni, az taszító lehet, ne rombold le ami eddig felépült.
2017. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kérdező, konkrétan hány randi volt és meddig jutottatok el? Volt legalább csókolózás?


Ha tényleg ennyire tetszik neked, és mondjuk 3 randi alatt nem is próbálkozott csókkal, akkor nagyon félénk lehet, vagy pedig egyáltalán nem fogja az adásaidat...

2017. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"nyíltan a tudtára adom óvatos utalásokkal "


:) ez kissé oximoron, nem gondolod?

Az ilyen "utalgatások" tipikus (kis)lányos önáltatások, amik egyedül arra jók, hogy a lányok maguk számukra letudhassák, hogy ôk aztân minden tôlük telhetôt megtettek..


A leírásod alapján a férfi egyértelmûen a tudtodra hozta, hogy tetszel neki. Innentôl kezdve meg ha te is szeretnél tôle valamit, akkor most neked kell dettó (számára is!!) egyértelmûen kifejezned ezt.

A lányos "utalgatások" meg "jelezgetések" meg minden, csak nem ez.


Egy férfit - hosszabb távon legalábbis mindenképp - a személyiségeddel lehet megfogni, és azzal, hogy meggyôzöd ôt arról, hogy márpedig számára te vagy az igazi, mert olyan szellemes / talpraesett / értelmes / kedves / bölcs / aranyos / bûbájos / csinos / akármi vagy - férfija válogatja, hogy kit mi fog meg leginkább.


Ezt pedig nem ostoba "nôi praktikákkal" lehet elérni, hanem jellemzôen legcélszerûbben azzal, hogy egyenlô partnerként állsz az ismerkedéshez. Elvégre elméletileg két felnôtt ember TÁRSkeresési próbálkozásáról lenne szó, szóval érdemes lenne eszerint is hozzáállni...



"Eddig mindig ő hozta fel, hogy találkozzunk"


Pl. a hülye "praktikák" helyett a legegyszerûbb és kézenfekvôbb dolog, hogy kifejezd a másik felé, hogy nem csak, hogy komolyan veszed a közeledését, de nagyon is kedvedre van, az pont az lenne, hogy te is javasolsz programot, és ezáltal is teszel azért, hogy haladjatok valamerre - nem csak azt várod X randi után is, hogy a férfi törje magát egyoldalúan.

Ez egyrészt egy egyértelmû megerôsítés a férfinak, hogy nem csak szórakoznak vele, hanem tényleg komolyan van véve (márpedig ez az egyik legfontosabb dolog). Másrészt s férfi ak is jólesik, ha azt látja, hogy nem csak egyedül kell ternie, mint balami udvaribohócnak, hanem tényleg potenciális társként van kezelve.


Természetesen minden férfi más, de én pl. X randi után is azt látnám, hogy mindig csak én kereslek téged, én erôltetem, hogy találkozzunk, én nekem kell mindig a programokat kitalálnom, stb., akkor bizony rövid idôn belül drasztikusan el fog kezdeni csökkeni a lelkesedésem, míg egy idô után el nem éri azt a pontot, ahol levonnom a következtetést, hogy akkor ezek szerint nem te vagy az a társ, akit kerestem.


És akkor innentôl kezdve nem is mint lehetséges tárjelöltre fogok rád tekinteni.


Ezt remekül el lehet érni a "nôi praktikákkal"...

2017. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Eddig mindig ő hozta fel, hogy találkozzunk"


Jajistenem a sok szerencsétlenkedés... Hát hívd már el te is valahová! Nem értem sok nő miért csinál ebből ügyet... "szia, van kedved ma kávézni velem?:)" Ennyi.

28/nő

2017. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Teljesen igazad van!

2017. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eddig 3 randink volt. Nem történt előrehaladás, csak egyszerűen jól éreztük magunkat egymással. Kiültünk és beszélgettünk, ahogy az előző kettőn. Nem történt a találkozásos-búcsúzásos 2-2 puszin kívül semmi. Nem fogta meg a kezem, semmi csók, a többiről nem is beszélve... Chaten összességében ritkán beszélgetünk, de a jeleimből/célzásaimból simán léphetne, de nem teszi ezt valamiért. Félek, hogy ráerőltetem magam, ezért nem szeretnék erősködni nála. De utóbb búcsúzáskor kaptam tőle egy szívet melengető ajándékot jeles alkalomra, tudta hogy pontosan mivel nyűgözhet le. De azóta nem keres... Én kerestem fel megadva neki a telószámom (nem reagált rá) és szűkszavúan válaszol online beszélgetéskor. Pedig jó volt a randi, élveztük egymás társaságát, minden szuper volt, és mondom: meg is lepett.

Simán mondhatni azt, hogy adom neki a nyílt lehetőségeket, esélyeket a továbblépéshez, de valamiért mégsem haladunk. :(

Várjak rá, vagy mi legyen? Még így is elhívjam valahová?

Sajnos a "szia, volna kedved ma kávézni velem" nálunk kilőve, napokkal előre le szoktuk fixálni az időpontot, mert nem ott lakom ahol ő, kicsit macerás összehozni a találkozókat.. :(

2017. febr. 20. 23:03
 10/13 anonim ***** válasza:

"de a jeleimből/célzásaimból simán léphetne"


Hadd tippeljek: kedvesen mosolyogtál rá, nevettél a viccein stb.?

Mert ezek lófingok, nem egyértelmû jelek.


Ô egyértelmûen kifejezte a szándékait, te meg ezt képtelen voltál viszonozni.

Akkor ezek után miért lepôdsz meg, hogy egy idô után jó eséllyel leírt téged?



"De azóta nem keres... "


Miért keresne? Az ismerkedés során neked ugyanúgy meg kell gyôznöd a másikat, hogy veled érdemes idôt / energiát / lelkesedést belerakni az ismerkedésbe. Ehhez meg minimum az kell, hogy egyértelmû visszajelzést kapjon arról, hogy komolyan van véve, nem csak szórakoznak vele.

A leírásod és a válaszaid alapján te erre jó eséllyel nem voltál képes.

Ezek után ha ô tényleg társat keres, nem pedig csak numerát, akkor mégis miért kéne tepernie tovább?



"Én kerestem fel megadva neki a telószámom (nem reagált rá) és szűkszavúan válaszol online beszélgetéskor."


Ismét csak tippelek, de ez a telószám megkeresés valahogy úgy nézett ki, hogy "szia, hogy vagy, itt a számom, ha szeretnél, ezen kereshetsz, ha szeretnél tôlem valamit"?


Mert ha igen, akkor ha 3 randi után ennyire voltál képes, arra már én is csak fintorognék. Hívhatlak? Hát milyen nagylelkû...

Nem méred fel, de ennek ebben a helyzetben ez nagyon lekezelô a férfi irányába. Ô már egyértelmûen kifejtette, hogy mit akar, most már rajtad lett volna a sor, hogy szintén egyértelmû visszajelzést adj, hogy neked is fontos ez az ismerkedés. Ha te ehelyett annyira voltál képes, hogy mintegy kegyként megengeded neki, hogy teperhet tovább, annak eléggé az az üzenete a férfi számára, hogy nem veszik komolyan.



"Sajnos a "szia, volna kedved ma kávézni velem" nálunk kilőve, napokkal előre le szoktuk fixálni az időpontot, mert nem ott lakom ahol ő, kicsit macerás összehozni a találkozókat.. :("


Ez most teljesen komoly??

- Szia, volna kedved a hétvégen beülni egy kávéra XX helyre?


Ez most tényleg egy ennyire megoldhatatlan feladat lett volna?

Durván üres kifogás szaga van a dolognak.

De mondjuk 3 randi után már simán lehet, hogy kávénál jobb programot is ki tudtál volna találni, elvégre már csak volt valami elképzelésed, hogy mi érdekli.

- szia, múltkor mondtad, hogy érdekelnek a ...-ok, és láttam ezt a programot ezzel kapcsolatban, volna kedved elmenni rá?


Ennyi kellett volna, és akkor ô is érezte volna, hogy komolyan van véve.

Ezt tényleg olyan húú, de nehéz lett volna?

2017. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!