Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bűvöljek el egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bűvöljek el egy férfit?

Figyelt kérdés

Már volt pár randink, és minden nagyon szép volt, ám nem történt nagy előrelépés a részéről.

Én azonban be szeretnék vetni minden létező női praktikát a következő randinkon, hogy elvarázsoljam. Meg szeretném hódítani! ;)


Mit javasoltok?

Férfiak, titeket mi vesz rá a kezdeményezésre?


IGÉNYES válaszokat kérek. :)

[24/L]



2017. febr. 17. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A tizes válaszoló nem tudom, hogy hímnemű-e, de ha egy csaj


-elfogadja a randimeghívásokat 3x egymás után

-köszönettel elfogadja az ajándékomat

-ezután megadja a telefonszámát, azzal, hogy hívjam


Akkor az egy normális férfi számára EGYÉRTELMŰ JEL, hogy lehet tovább menni.


Mondjuk azt is nagyon furcsállom, hogy 3(!!) randin a kézfogásig nem jutottatok el.


Én nagyon későn érő típus voltam, de azért 19 évesen ha egy lány elfogadta a randimeghívásomat és nem koptatott le az első 1 óraban, akkor azért egy kézfogással bepróbálkoztam már az első randin...

Utána meg csók, stb, ha nem tiltakozott, akkor simán mehetett.


Szóval kérdező, szerintem itt nem veled van a baj, hanem a srác vagy teljesen töketlen, vagy mégsem tetszel neki.

sajnálom...

2017. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hiszitek-e, vagy nem, férfiakban is lehet olyan, aki nem oldódik föl az első pár alkalomra. Haladj tovább az úton, ne türelmetlenkedj. A legközelebbi randi végén próbálkozz meg egy szájrapuszival. Az utána következőn talán már lehet azzal indítani.

Ha nem megy, akkor meg is lehet kérdezni, hogy mi a baj. Szituációja válogatja, de egy öleléssel ki lehet fejezni, hogy megérted, ha nehezen adja ki az érzéseit. Ölelés közben könnyebb is kimondani bizonyos dolgokat.

Te leszel ott, legyél kreatív. Vannak férfiak, akik szeretik, ha a nő kezdeményez. (Én is olyan vagyok.)

2017. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A tizes válaszoló nem tudom, hogy hímnemű-e, de ha egy csaj


-elfogadja a randimeghívásokat 3x egymás után

-köszönettel elfogadja az ajándékomat

-ezután megadja a telefonszámát, azzal, hogy hívjam


Akkor az egy normális férfi számára EGYÉRTELMŰ JEL, hogy lehet tovább menni. "



1.) Kivéve, ha a csaj csak "szórakozik" - jól esik neki a figyelem, de ha megkérdezed, hogy akkor mit is akar, akkor ô se tudja, hogy akar-e valamit a pasitól vagy sem. De te azért teperj, és legyezd az egóját. És ez elég gyakori eset.

A kérdezô 24 éves, tehát joggal feltételezhetô, hogy a férfi is minimum ez a korosztály, de valószínûleg még valamivel idôsebb is. Márpedig ebben a korban a legtöbb általam ismert férfi már belefutott minimum egy-két ilyen csajba. És megfogadta magának, hogy kösz, de többet nem.


2.) másik meg, hogy ebben a korosztályban azért ha komoly kapcsolatot keres az ember, akkor ott már jellemzôen vannak elvárások a nô felé is - a cuki pofi meg az, hogy olyan kis aranyos, az itt már édeskevés. Ha csak szórakozást keresek, akkor ez bôven elég, de ha komoly kapcsolatot, akkor igenis elvárom, hogy a másik félre potenciális társként tudjak nézni.

Márpedig ha a leányzó ilyen szinten nem képes partner lenni már az ismerkedésben sem, akkor mégis hogyan tekintsek rá potenciális társként?


3.) Harmadjára pedig - ez szoros összefüggésben van az elôzô ponttal - , ebben a korban azért az embernek kialakul némi önérzete is. 19évesen még teljesen természetes, hogy az ember magától értetôdônek vegye, hogy ha ô egyoldalúan teper egy csajnál, mert akkor még a fejében a lányok valamiféle felsôbbrendû tüneményként élnek, mint valami angyalok. Aztán idôvel (és igen gyakran: tapasztalattal) ez szépen azért helyrekerül, és rájön, hogy ô legalább annyira értékes, mint a másik fél, és ezért elvárja, hogy a másik egyenlô félként álljon hozzá az ismerkedés során.

Ez az "én ugyan nem kereslek, de neked megengedem, hogy keres és teperj tovább" hozzáállásnak a 3. randi után piszok lekezelô üzenete van a férfi felé.


-----


"Mondjuk azt is nagyon furcsállom, hogy 3(!!) randin a kézfogásig nem jutottatok el. "


Én meg nem furcsállom. Az emberek másképp állnak a csókhoz - van, akinél a csók az alap vonzalmat jelenti csak, és akkor nekik az a természetes, hogy már az elsô randit igyekeznek csókkal zárni. Van, akinek meg a csók meg már egy komolyabb összetartozás megpecsételése, ôk meg akkor igyekeznek rátérni a csókra, ha már kellôen biztosak benne, hogy a másik az, akit kerestek.


----


"Szóval kérdező, szerintem itt nem veled van a baj, hanem a srác vagy teljesen töketlen, vagy mégsem tetszel neki.

sajnálom..."


1.) a srác egyértelmûen kifejezte és felvállalta, hogy ô mit akar a kérdezôtôl. Innentôl kezdve én nem nevezném töketlennek.


2.) elég egyértelmûen kifejezte, hogy neki tetszett a kérdezô. Azt, hogy a kérdezô láthatóan sikeresen meggyôzte arról, hogy mégse a ô az a nô, akit keresett, az már csak a kérdezô éretlenségének a következménye.


3.) de tegyük fel, hogy a srác is "töketlen" volt, mert nem úgy állt az ismerkedéshez, ahogy szerinted egy "normális férfinak" állnia kellene.

És akkor mi van? Ez valamiféle felmentés a kérdezô számára, hogy akkor itt ô nem hibás?

A kérdezônek tetszik a srác - függetlenül attól, hogy a srác szerinted töketlen-e vagy sem. A kérdezônek úgy tetszik, ahogy van.

Innentôl kezdve a kérdezônek az lenne a célja, hogy a srácot meggyôze, hogy tényleg a kérdezô a számára megfelelô nô számára, nem pedig az, hogy széttehesse a kezeit, hogy hát ô maga részérôl mindent megtett., amire egy szerinted "normális férfinak" szüksége van.

2017. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!