Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin nem érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin nem érzem, hogy külsőleg vonz a férfi (nem csúnya, de kisfiús alkat) viszont teljesen elbűvölt a személyisége, abból még kialakulhat valami? 21/L

Figyelt kérdés
Általában a férfias, erőt sugárzó férfiak jönnek be.. ő nem annyira az, viszont nagyon jól elbeszélgetünk, egy rugóra jár az agyunk, néha egészen belefeledkeztem abba, amit mesélt..viszont úgy nem "vonz"..nem alakult bennem ki az a "felnézek rá, mint férfi" érzés, nem érzem, hogy jó lenne hozzábújni, vagy akármi.. lehet ez még korai is lenne. De valakinek van olyan története, hogy hasonló érzések után mégis szerelmes lett, vonzódni kezdett?
2017. febr. 18. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mitől nem tartod férfiasnak? Ő hány éves?
2017. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
26 éves, és a kiállása, járása, testalkata miatt.. Nem vagyok felszínes, a belső értékeket nézem, eddig egyik barátom sem volt túl helyes, viszont valami megfogott bennük..
2017. febr. 20. 15:26
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Ezekek után senki ne merje mondani a férfiakra, hogy felszínesek, csak a mellekre, testre, stb mennek:)
2017. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Be mered vallani magadnak, hogy miért kell a megerősítés? Hiszen egyértelmű, hogy lesz folytatás...
2017. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És ha "férfias" de amúgy kuka illető? Azzal boldogabb lennél?
2017. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Februári a kérdés, most április van. Azóta sem sikerült döntened?
2017. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Adj esélyt!

Nekem is volt hasonló - korábban még azt is gondoltam, h. 'vele aztán sose'. Látásból ismertük egymást, később már köszöntünk is. Aztán egy társaságba kerültünk, eleinte nem is randiztunk, "csak" szuperül elbeszélgettünk.

Később, mikor összejöttünk, meglepően jó volt vele az ágyban. Utólag, kár lett volna kihagyni. A külső (főleg ha egészséges, és nem teljesen ronda) nem számít annyit, mint amekkora jelentőséget tini meg huszonéves korban kap.

Nekem is nagyon tetszenek az irtó szexi, csodás arcélű/ fejű/ testű férfiak, de ez nem igazán befolyásolja egy kapcsolat milyenségét. Legfeljebb hamarabb beléjük lehet zúgni, de jobban is kell félteni őket (bár én nem vagyok féltékeny típus, de láttam már egy két dolgot az ismertségemben).

Tapasztalatból mondom, ne parázz, jó lesz!

2017. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!