Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnék elkápráztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék elkápráztatni egy olyan lányt, akinek megvan mindene?

Figyelt kérdés
Jó munkája van, szép, lehetne pasija, de nincs neki. Én 1-2 éve ismerem, voltam vele randizni is, szeretném ha összejönne velem. Eddig minden barátnőm megvolt velem elégedve, de ő más. Egyedül él, van kocsija, jó munkája, sok pasinak tetszik. 8 évvel fiatalabb, én 37 vagyok, ő 29, ha ez számít. Nekem eddig csak nála fiatalabb barátnőim voltak, nem is tudom mit kéne vele kezdjek, de tetszik nagyon.
2017. febr. 26. 23:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ha nem kápráztatom el, akkor mégis hogy jönne velem össze? Az eddigi pasijai nyaralni vitték, repülővel mentek, nekem még kocsim sincs. Az eddig barátnőimnek elég volt, ha meghívom őket egy gyroszra vagy valamire, neki meg nem kell. Ezért akarom, hogy ne a pénz miatt szeressen.
2017. febr. 27. 09:32
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem kell akarnod elkapraztatni. Es tudod miert? mert ha "el akarod" kapraztatni, az eleve azt jelenti, valaki kedveert ugy viselkedsz, ahogy a valo eletben amugy nem, csak azert, hogy az o kegyeit megszerezd, bebujsz egy alcaba es nem adod onmagad. Viszont ez max. Par hetig/honapig tarthato fenn. Aztan majd kiabrandul.

Az elet szepsege, mikor teljesseggel magadat adod, minden igyekves nelkul, spontan, termeszetesen cselekszel,viselkedel es eled az eleted, ahogy te magad jol erzed, es nem akarva megfelelni senkinek, es ilyenkor csupan azzal, hogy magadat adod, elkapraztatsz valakit. Na akkor fogod tudni, hogy jo helyen vagy. Nincs is annal jobb dolog, mikor onmagunkert szeretnek, es valaki mellett onmagunk lehetunk.

Egyebkent engem soecien nem a penzzel meg anyagias dolgokkal lehet levenni a labamrol. Egy kedves reggeli sms varatlanul, vagy egy szalvirag, es romantikus seta,dicsero, oszinte szavak, vagy egy sajat keszitesu vacsora sokkal inkabb lenyugoz, mint repuloutak, nyaralasok, ekszerek vagy draga operajegyek.

2017. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal, ha tudnád miben illik megjelenni az Operában:)

Meg mondjuk 25cm-rel.

2017. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Valamelyik programötletét valósítsd meg!:)

Komolyan, ennyit nem tudsz, hogy megnézed az embereket, miben mennek be az Operába 7-kor?:)

Operába gyakran járnak bérlettel az emberek, neki nincs? Mert ha van és úgy hívott, akkor 2 bérlete van, és próbál partnert fogni hozzá, és ha nem kísérted el, egyedül ment.

Ezt a lányt nem elkápráztatni kell, hanem társat keres ahhoz, amit szeret, és téged megfelelőnek lát erre a posztra. Ha te nem is voltál még Operában, se nem láttál színházat belülről, ő meg 4 éves kora óta jár, nyilván nem vagytok partnerek műveltségben.

Nem tudom, hogy lehet az általános iskolát megúszni rendszeres színház- és koncertlátogatás nélkül, tehát szerintem fogalma sincs róla, hogy neked ez kimaradt.

De az meg a dolog netovábbja, hogy itt vergődsz, de közben meg se kérdezel erről senkit, mit vegyél fel.

Ha meg meg akarod hívni egy gyrosra, mért nem teszed?...

2017. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Vidd el túrazni, fel a hegyekbe. Ido is jo, a taj is szep, es jot lehet dumalni. Pl egyszer csak eltevedtek, persze direkt..😊 nekem egy jo baratom, aki imad turazni: ha egy csaj eljon velem, es nyafogas nelkul vegignyomja a 45km-t, annak gyürüt húz az ujjara! 29f
2017. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem hívott az operába, de szokott menni, bérlete szerintem nincs egy se, nem még egy pót.

Gyrost, gyorséttermi ételeket nem eszik, ez is kiesik, drága étterembe meg nem viszem, mert én se járok.

Nem egy programot javasolt már pl. a falra mászást, félmaraton futást, sétahajózást. Én nem így nőttem fel, hogy ilyen helyeken kell a nőre nyomulni. Eddig akit akartam meghívtam egy hamburgerre, kávéra, fagyira, ráadásul ő mindenho

2017. febr. 27. 21:13
 17/25 A kérdező kommentje:
mindenhova kocsival megy. Engem is haza akart vinni az utolsó találkozás után, de hát ez a pasi dolga.
2017. febr. 27. 21:14
 18/25 anonim ***** válasza:

16: Őrá már nem kell nyomulni. Veled akarja tölteni az idejét, és ennyi. Hív oda, ahova ő is megy. Te meg kikosarazod.

Gratulálok!:)))

2017. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17: Hátha szivesen felment volna hozzád...
2017. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz, felhívom magamhoz, végül is pénzbe nem kerül.
2017. febr. 28. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!