Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnék elkápráztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék elkápráztatni egy olyan lányt, akinek megvan mindene?

Figyelt kérdés
Jó munkája van, szép, lehetne pasija, de nincs neki. Én 1-2 éve ismerem, voltam vele randizni is, szeretném ha összejönne velem. Eddig minden barátnőm megvolt velem elégedve, de ő más. Egyedül él, van kocsija, jó munkája, sok pasinak tetszik. 8 évvel fiatalabb, én 37 vagyok, ő 29, ha ez számít. Nekem eddig csak nála fiatalabb barátnőim voltak, nem is tudom mit kéne vele kezdjek, de tetszik nagyon.
2017. febr. 26. 23:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20: Azért vacsorával kínáld meg és tiszta törölközőt is adj neki!:)
2017. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát, én nem várom el, hogy pénzzel kápráztassanak el, de a te hozzáállásodtól kilennék! Hogy lehet ilyet mondani, hogy pénzbe nem kerül, ha felhívod magadhoz!?

Én még kb. sosem jártam olyan pasival, akinek jobb anyagi körülményei lettek volna, sőt! De attól még el tudtak kápráztatni az intellektusukkal, azzal hogy érdeklődést mutattak az iránt, ami engem érdekelt és irántam. Na, meg mondjuk jó szex-szel! :) :) :)

Találj ki olyan programot, ami ingyen van, pl. egy séta a Duna parton, vagy néha nyúlj a zsebedbe, ha ő hív valahova! Ha már magadhoz akarod felhívni, főzzetek együtt valamit, amit ő is szeret!

2017. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a jo kapcsolat alapja az oszinte komunikacio. Miert nem mondod meg neki, hogy szivesen elmesz vele falat maszni, meg hajokazni, de te ilyeneket nem szoktal csinalni? miert nem mondhatod meg, hogy te ilyeneket nem engedhetsz meg heti szinten magadnak? jobb oszintenek lenni, mint visszautasitani az ajanlatat, o meg azt se tudja miert, vagy vele tartani kozben meg azon ragodni hogy ez neked mennyibe kerult...

A helyedben elmennek vele egy-egy ilyen helyre, hogy megismerjem, milyen helyeket szeret, de attol fuggetlenul meg elhivnam egy sima fagyira, vagy gyrosra, hogy o is megismerje, milyen helyeket szeretek. Ha igy nem josz be neki, hat Istenem, akkor nem illetek ossze. Ennyi. De legalabb megprobaltad. Ha bejosz neki, hidd el, jol fogja erezni magat a tarsasagodban egy sima fagyizasnal is, ha nem nem josz be, csillagot is neveztethetsz el rola meg egy egesz hajot is vehetsz neki, nem fogod vele ot megnyerni.

2017. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Én érdeklődök iránta, ő meg csak ide-oda akar menni, persze ha velem megy, biztos meghívatná magát. Felhívtam magamhoz, azt mondta, nem tartunk még ott. Jójó, de mégis mennyit kell költsek, hogy feljöjjön?
2017. márc. 4. 01:02
 25/25 anonim ***** válasza:

Elég, ha a magadét fizeted. Egy színházjegy 500 Ft-tól van, de be lehet jutni ingyen is. Egy falmászó belépő szintén 500-1000 Ft körül.

Operajegy 300 Ft-tól.

De ezeket a neten mind meg lehet nézni, nem hiszem, hogy ne sikerülne, ha rákeresel.

2017. márc. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!