Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos, hogy ennyire védik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ennyire védik a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Először is leírom hogy a nemi erőszakot meg minden ilyen dolgot elítélek, ami nem közös beleegyezéssel történik.


1. Láttam a tv-ben a magánnyomozók c. műsort, 45 éves csávó találkozott egy 18 éves lánnyal, aztán felmentek a lakására szex... Mondjuk ott készültek videók is ami felkerült a netre, de ha videó nélkül gondolkozunk. Akkor mi ebben a büntetendő?


2. Egyszer a buszról való leszállás után, egy lány után mentem ő is olyan fiatal lehetett, lehet nem volt 18. Elkezdtem fűzni, elszaladt majd kocsival utánam jött az apja. Aztán előszőr majdnem nekem jött, később mondta hogy annyi mindent lehet hallani a mostani világban.


3. Csapattársam egyik haverját lecsukták egy pár napra, vagy volt valami rendőrségi ügye, közös beleegyezéssel megujjazott egy fiatalkorú lányt, és aztán UTÓLAG a lány meggondolta magát.


Szerintem túl felvan fújva ez a dolog, meg ez a mai világ átment a ló túloldalára. PL a romáktól való félelem, olyan helyen dolgoztam, ahol egy cigánytelepen keresztül vezetett az út, sose volt semmi kellemetlenségem. Meg rendszeresen fociztam gyerekkoromban a cigányokkal.


Na de a lényeg hogy amióta történt ez az eset, meg láttam ezt a filmet, nagyon bevagyok sz*rva hogy kikezdjek lányokkal. Jobban félek én mint Ők félhetnének. Nagyon "szépfiú" vagyok és tuti végem lenne a börtönben. De eddig szinte mindig fiatal csajok voltak akik simán összejöttek. Egy felnőtt komoly nőhöz nem elég egy jó megjelenés valami jó szöveg, hanem huszon éves nő, szóba sem áll veled, ha nincs egy egzisztenciád. Na meg a konkurencia, egy korombeli nőt rengetegen akarnak, fiatalt meg azok akik fiatalok vagy hasonló cipőben járnak mint én, hogy a saját korosztályukhoz gyengék.


Még azt nem írtam le, hogy fiatal lányokat, simán lehet pénz nélkül is fűzni az interneten nagyon könnyű.

Egy idősebb mit ír: Ismerlek? - Nem ismersz. Majd utána vissza sem ír. Dolgoznak, nem érnek rá ilyenre, a fiatalok meg csak ülnek az iskolapadba és mindig a telót nyomkodják. Ha egy kicsit is jól nézel ki már jó vagy...

25 F



2017. febr. 27. 19:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Kezdjük azzal, hogy sok 13-15 éves lány simán kinéz 18-nak.

Gondolom te se gondolod úgy, hogy őket sem kell félteni a kanos 25 évesektől.

2017. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12%

"(Amúgy te mennyire tolerálnád, ha a lányod után vadidegenek járkálnának és fűzögetnék?)"


Tudod az a világ rendje, hogy a lányokat idegenek fűzögetik? Kikkel ismerkedjenek rokonokkal, vagy kikkel?

Más kérdés, hogy ezt kulturáltan kell művelni.

2017. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Kulturáltan. A mai világban. Ez igazán jó tréfa volt.
2017. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

25 évesen mit akarsz olyan fiatal lányoktól?

a zaklatást meg senki se szereti

2017. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

"sok lány csinálja, hogy többnek hazudja magát"

Emberek komolyan lefekszenek olyannal, akit annyira ismernek, hogy még ilyen alap dolgokat se tudnak róla biztosra? Hát bocsi, de akkor meg is érdemlik...

2017. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11%

#15


Az is elég mókás lehet mikor az első szeretkezés előtt "Te mutasd csak a személyid..."

2017. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

#16

Első szeretkezés előtt nem kéne kicsit megismerni a másikat azért? Amiből egy idő után csak le lehet szűrni, hogy hány éves a másik... Pl én is azt hittem a barátomról, hogy 2 évvel idősebb nálam, aztán kb 1 nappal az első csók után kiderült, hogy csak 1 évvel. A személyije meg még soha nem volt a kezemben. Máshogy is ki lehet azért deríteni.

2017. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kell. Van egy közeli ismerősöm fiatal lány(19) nagyjából egy éve ment haza amikor egy ismeretlen csávó elkezdte követni (napokig) aztán futva menekült haza és konkrétan fényes nappal a saját lakásukba kellett bemenekülnie(a srác egyértelműen meg akarta erőszakolni) aztán az ablakból látta hogy mást molesztált is.

Nem roma ,fényes nappal ráadásul nem egy elhíresülten rossz környéken történt az eset.

Sajna kell.

2017. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, engem is zaklatott már fényes nappal pasi (egészen megnyerő külsejű, nem pedig valami lepukkant alkesz drogos csöves kisebbségi, mint amilyennek sokan elképzelik a zaklatókat), az apróbb incidensek pedig lényegében mindennaposak... Szóval igen, kell vigyázni magunkra.


Amúgy az 1. eset nem tiszta számomra... ha nem történt erőszak, és "elfelejtjük" a felvételt, akkor abszolút nem büntetendő a dolog, nem értem, mire gondolsz ott, kérdező. Kinek volt baja a dologgal (jogilag)?

2017. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

#17


Azért szép új világ ez. Nyomozni kell már mindenki után.

2017. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!