Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos, hogy ennyire védik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ennyire védik a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Először is leírom hogy a nemi erőszakot meg minden ilyen dolgot elítélek, ami nem közös beleegyezéssel történik.


1. Láttam a tv-ben a magánnyomozók c. műsort, 45 éves csávó találkozott egy 18 éves lánnyal, aztán felmentek a lakására szex... Mondjuk ott készültek videók is ami felkerült a netre, de ha videó nélkül gondolkozunk. Akkor mi ebben a büntetendő?


2. Egyszer a buszról való leszállás után, egy lány után mentem ő is olyan fiatal lehetett, lehet nem volt 18. Elkezdtem fűzni, elszaladt majd kocsival utánam jött az apja. Aztán előszőr majdnem nekem jött, később mondta hogy annyi mindent lehet hallani a mostani világban.


3. Csapattársam egyik haverját lecsukták egy pár napra, vagy volt valami rendőrségi ügye, közös beleegyezéssel megujjazott egy fiatalkorú lányt, és aztán UTÓLAG a lány meggondolta magát.


Szerintem túl felvan fújva ez a dolog, meg ez a mai világ átment a ló túloldalára. PL a romáktól való félelem, olyan helyen dolgoztam, ahol egy cigánytelepen keresztül vezetett az út, sose volt semmi kellemetlenségem. Meg rendszeresen fociztam gyerekkoromban a cigányokkal.


Na de a lényeg hogy amióta történt ez az eset, meg láttam ezt a filmet, nagyon bevagyok sz*rva hogy kikezdjek lányokkal. Jobban félek én mint Ők félhetnének. Nagyon "szépfiú" vagyok és tuti végem lenne a börtönben. De eddig szinte mindig fiatal csajok voltak akik simán összejöttek. Egy felnőtt komoly nőhöz nem elég egy jó megjelenés valami jó szöveg, hanem huszon éves nő, szóba sem áll veled, ha nincs egy egzisztenciád. Na meg a konkurencia, egy korombeli nőt rengetegen akarnak, fiatalt meg azok akik fiatalok vagy hasonló cipőben járnak mint én, hogy a saját korosztályukhoz gyengék.


Még azt nem írtam le, hogy fiatal lányokat, simán lehet pénz nélkül is fűzni az interneten nagyon könnyű.

Egy idősebb mit ír: Ismerlek? - Nem ismersz. Majd utána vissza sem ír. Dolgoznak, nem érnek rá ilyenre, a fiatalok meg csak ülnek az iskolapadba és mindig a telót nyomkodják. Ha egy kicsit is jól nézel ki már jó vagy...

25 F



2017. febr. 27. 19:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

#17


Én egyetértenék veled, hogy előtte hosszabb ismerettség szükséges, ha nem az lenne manapság, hogyha nem csinálsz vele semmi ilyesmit a 3-4.randi után akkor a lány/nő kivág, mert "komolytalan" vagy...

2017. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
#20-as, mindig nyomoztak, régen sokkal jobban, mint most. Ajánlom a múlt század eleji filmeket, könyveket, abból láthatod, hogy csak a módszerek változtak, a motivációk nem. Az Ida regényében az apa egy kisebb vagyont elköltött, hogy megtudja milyen ember a lánya kérője, ehhez képest egy facebook profil ellenőrzése semmi, és ennyit bárki megtehet a saját biztonsága érdekében. Ez nem ipari kémkedés...
2017. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fiatal lányokat, én 27 vagyok, de Magyarországon engem is félt a párom, meg midnen férfi ismerős, mert nő vagyok, gyenge, és hidd el, van akit nem érdekel, hogy akarom-e vagy sem.


Mellesleg ha engem követnél meg fűzögetnél, lehet én is megijednék, mert a fene tudja manapság.


Nekem egy éve volt olyan randim, ahol a srác nyilváosan fogdosott, hiába szóltam rá 15x, a végén meg le akart smárolni, alig tudtam elrántani a fejem. Ezek után mit vársz, ne parázzunk?!

2017. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Szóval beszélgetni valakivel már nyomozás. Értem. :D


#21

Egyrészt itt arról van szó, hogy legális korú-e a lány, ami azt jelenti, hogy az illető hölgy 14 év körüli. Kétlem, hogy egy ilyen korú lány kihajítana, ha nincs szex az első randin :DDD Egy huszonéves már talán, de ott se biztos. Normális partnert kell keresni, és kész.

2017. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Általában nincs felfújva (persze van, amikor igen) a fiatalok védelmének a szükségessége. A te példáid között is vannak, amik ezt indokolják:

- Engedély nélküli szexvideó terjesztése

- Zaklatás (nyilván nem azért futott el a lány, mert megdicsérted a szemét)


Egyébként van olyan ország, ahol másnap meggondolhatja magát a nő. Na ott van túltolva.


"Ha 14 év alatt volt, a haver meg 14 felett, akkor hiába egyezik bele a lány, attól még bűncselekmény."


Ez pedig nem igaz. Ha az egyik fél minimum 12, a másik fél pedig maximum 18, akkor nem büntetendő. Akkor 14 a minimum korhatár, ha az idősebbik fél elmúlt már 18.

2017. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
de nem 14 volt, hanem több, csak nem volt még 18
2017. febr. 28. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!