Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szeretek együtt aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek együtt aludni friss kapcsolatban - normális jelenség?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom az együtt alvást friss kapcsolatban. 40 éves ,elvált nő vagyok, és nagyon szeretnék újra párkapcsolatban lenni. Két éve váltam el, sok csalódásom volt, rövid, pár hetes, pár hónapos kapcsolataim voltak azóta.

Nehezen leszek szerelmes,több hónap kell nekem, hogy érzelmeim legyenek. A problémám az, hogy ha megismerkedem egy szimpatikus, helyes férfival, a többség már egy-két hét ismeretség után erőlteti az együtt alvást. Hangsúlyozom, nem a szexre gondolok -számomra már nyolc -tíz sikeres randi után szabad a gazda, viszont az együtt alvást túl intimnek tartom. Kizárólag a szerelmemmel tudom elképzelni. Imádom a szabadidős programokat, a nagy sétákat, a gyakori,akár minden napi találkozásokat,de aludni mindenki menjen a maga vackába. Emellett még két kamasz gyerekem is van,akik a másik szobában vannak, ők is meglehetősen riadtan fogadják az új jövevényt - hiába szimpatikus. Volt, mikor bele mentem az együtt alvásba,de csak horkolás, morcos ébredés,kialvatlanság volt az eredmény,és a férfiak mondva csinált indokokkal leléptek. Úgy gondolom, aki szeret,

megvár, míg készen leszek az együtt alvásra.

Nem találtam erről a témáról topicot-csak baba-mama,vagy tini problémát, melyek az együtt alvás nehézségeiről szóltak, azért tettem fel a kérdést.

Másnak is volt hasonló problémája? Vagy ez valami egyedi jelenség? Valóban kötelező együtt aludni egy friss kapcsolatban?



2017. márc. 22. 12:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
91%

esetedben tökéletesen érthető a dolog a gyerekek miatt - de igazából még magyarázkodni is felesleges. Én huszonévesben is ismerek ilyet, ott éppen srácról van szó. Hazaviszi a leányzót, összebújnak, szex, ami kell, utána pedig simán jóéjszakát kíván és hazaküldi. Konkrétan barátnőm járt így. A srác simán közölte, hogy neki ez túl bensőséges, és nem tud mással aludni. Ugyanígy, ha ő van a csajnál, magától kel fel és öltözik egy idő után.

Számomra ez furcsa, az adott barátnőm számára is, de tény, hogy vannak ilyenek, ettől nem leszel ufó. Aki ezt nem fogadja el, azzal nem is vesztesz sokat.

2017. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!