Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért kellettem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért kellettem volna neki, hogy szórakoztassam?

Figyelt kérdés

22F vagyok, és neten megismertem egy csajt, ő 28 éves.

Küldtünk egymásnak képet (ő egyébként nem reagált semmit sem a képemre), és később felvetette, hogy találkozzunk, és egy óra múlva minden ok nélkül kitörölt, és nem is válaszol.

Mivel semmilyen szexuális célzása nem volt, ezért azt gondolom, hogy csak lelkizni szeretne velem, vagy unatkozik. Annyit írtam neki, hogy persze jó lenne találkozni, örülnék neki, és ezután jött a törlés.

Egyébként nagyon jól néz ki, fullos teste van, én meg átlagos vagyok.

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy ez mi a franc volt, tapasztalt már valaki hasonlót? :D

Azt a lehetőséget, hogy a vesémet akarta kiszedni, most inkább hagyjuk. Legfeljebb úgy találkoztam volna vele, ha előtte skype-on is beszélünk.


2017. márc. 24. 20:54
1 2
 1/17 A legrosszabb ***** válasza:
75%
Minden fullos nő ostoba, önelégült, egoista gyökér, de majd rájössz te is. Imádják, ha a középszerű plebejuslajoska és átlagosjánoska körberajongja őket, legalább van kiket bosszúból lekoptatni, semmibe venni, s röhögni rajtuk, miután néhány alfahím jól átb#szta őket.
2017. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1.: Köszi a választ, ez is benne van a pakliban :)

Egobooster nem szeretnék lenni, de egyébként ő is rám tudott írni. Ez mennyire jellemző az általad leírt nőkre?

2017. márc. 24. 21:14
 3/17 A legrosszabb ***** válasza:
#2: Ők nem igénylik hosszabb távon a megértést, az empátiát, a viccelődést, a humort, a beszélgetést, a társaságot és a többit egy hozzánk hasonló átlagférfitól, mert szimplán nem tartozunk az ő kasztjukba. Amúgy a netes "ismerkedésekre" soha ne alapozz semmit, ne éld bele magad senkivel se, nem szabad.
2017. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem szoktam neten ismerkedni.

Na jó, néha azért előfordul :)

Volt egy kérdésem ezen az oldalon, válaszolt, én pedig rá írtam. Beszélgettünk egy picit, majd amikor kifogytunk, és egy szavas választ írt, javasoltam neki, hogy beszélgessünk egy kicsit.

Erre ő írta, hogy beszéljünk facebookon.

A többit pedig már leírtam nem időrendi sorrendbe.

2017. márc. 24. 21:25
 5/17 A legrosszabb ***** válasza:
Hagyd az egészet, ne is agyalj rajta. Ha netán később felold és rád ír, tiltsd le szó nélkül a francba.
2017. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5.: Egy kicsit hazudtam a kérdésben, hogy ne ismerjen rám a csaj. De most már kit érdekel? Nem is értem miért érdekelt.

Szóval nem tiltott le, csak törölt.


KEdvesen, udvariasan megkérdeztem miért csinálta ezt.

Aznap este köszönt, és írta, hogy bocsássak meg, nem nagyon volt netközelben. Ez történt most hétfőn.

Úgy vagyok vele, hogy feltettem neki egy kérdést, majdhogynem már könyörögtem neki, ezért amíg nem válaszol arra, addig nem foglalkozok vele.


Egyébként kíváncsi leszek, mikor méltóztatik normálisan válaszolni, ha válaszol. Mihelyst megtörténik, leírom mi történt :)

2017. márc. 24. 21:36
 7/17 A legrosszabb ***** válasza:
Ahogy érzed... de szerintem so-so még így is túl sok energiát fektetsz ebbe az egészbe.
2017. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

28 évesen nem csaj ,hanem nő.

Kérdező szerinted mégis mit akarna egy 28éves érett nő egy éretlen 22 kisfiútól gondolkodj már,semmit...!

Én 26 vagyok ,de nekem se kellenél!

2017. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos túlságosan ragaszkodok néha a nagy semmihez is :DD
2017. márc. 24. 21:46
 10/17 A kérdező kommentje:

8.: Éretlen kis fiú vagyok, de mégis te, meg az a másik csaj viselkedtek óvodás módon :D


Inkább nem szóltam semmit se, pá!

2017. márc. 24. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!