Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért kellettem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért kellettem volna neki, hogy szórakoztassam?

Figyelt kérdés

22F vagyok, és neten megismertem egy csajt, ő 28 éves.

Küldtünk egymásnak képet (ő egyébként nem reagált semmit sem a képemre), és később felvetette, hogy találkozzunk, és egy óra múlva minden ok nélkül kitörölt, és nem is válaszol.

Mivel semmilyen szexuális célzása nem volt, ezért azt gondolom, hogy csak lelkizni szeretne velem, vagy unatkozik. Annyit írtam neki, hogy persze jó lenne találkozni, örülnék neki, és ezután jött a törlés.

Egyébként nagyon jól néz ki, fullos teste van, én meg átlagos vagyok.

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy ez mi a franc volt, tapasztalt már valaki hasonlót? :D

Azt a lehetőséget, hogy a vesémet akarta kiszedni, most inkább hagyjuk. Legfeljebb úgy találkoztam volna vele, ha előtte skype-on is beszélünk.


2017. márc. 24. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elmondjam a nagy titkot? Valsz kesön jött ra, hogy milyen kis fistalka vagy. En is jartam mar igy. Elsöre minden okesnak tünt, az eletkorara is csak legyintetten, aztan utanaszamoltam, hogy ez azert megiscsak sok lesz. A srac meg levakarhatatlan volt, szinte könyörgött, hogy talalkozzunk. Uh inkabb nem reagaltam semmit, abbol egy idö utan ertett.
2017. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor majd ir ha akar. Valoszinuleg nem fog, igaz? Azert en bevallom orulnek neki, ezek utan is. Ennyit meger.
2017. márc. 25. 10:32
 13/17 A kérdező kommentje:
Ti lanyok azt se tudjatok mit akartok...
2017. márc. 25. 10:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy érett nőtöl??.Ne legyél már szánalmas!! Ő semmit se akar kisfiúktol,mert valószínűleg kiröhögnék ,ha veled mutatkozna!! Ne legyél már ennyire ostoba!!
2017. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Értem. A 22 éves az kisfiú.

A férfi az 60 évesen érett, de csak akkor, ha van pénze.

Akkor viszont már tudtok furulyázni. Ez a szánalmas inkább.

Aha persze... Éretlen vagyok. Inkább az a fajtátok baja, hogy csóró vagyok.

Nem érdekel titeket, hogy egy huszonéves 3-szor kezelésbe vesz titeket, amíg a 40 éves gazdag csak 1-szer. A pénz érdekli az érett fajtátokat csak...

2017. márc. 25. 17:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz. Itt látszik a kommentedböl miért is nem kellettél neki.
2017. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy. :D
2017. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!