Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » R*b*nc*s egy ilyen rövidnadrag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*b*nc*s egy ilyen rövidnadrag egy randira?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 22. 19:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Hát utolsó az a nadrág valami baromi ronda, ki vagyok én Aladdin, hogy olyat hordjak?

Meg hol laktál te külföldön, hogy ezt így tudod? Vagy csak a gyakoris válaszadó ismerősére tudsz hivatkozni?:D

Nyilván pl. egy angolnak furcsa ha ilyen rövidnadrágban látja a nőket, mert ott kb. sosincs olyan idő, hogy ilyet fellehessen venni (tapasztalat ;).

2017. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Éltem Dél-Spanyolországban félévet.Vannak ms fazonú gatyák is,amik tök lengék és mégse mutat annyit,mint egy francia bugyi.
2017. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22+:Ja,és rengeteg ottani pasi iszonyatos pénzeket hagynak ott luxus bordélyházakban,hogy szőkés kelet-európai nővel kufircoljanak.Meg olyan helyi pasast is ismerek,aki ismer ott dolgozó magyarokat valamint spanyolokat,akiknek van velünk tapasztalata.Hadd ne mondjam,a magyar pasikról mit hallott-megsúgom,csak rosszat,ráadásul nélkülem-.Mondjuk nőből csak engem ismer és engem nagyon bír.
2017. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

És ezeket a más fazonú, de lenge gatyákat nálunk hol lehet kapni?


Csak mert hiába nézegetem a boltokban, vannak a hosszú- és térdnadrágok meg ezek a rövidnacik. Most még lehet hordani a hosszút vagy a térdig érő farmert, na de 40 fokban... Egy olyan nadrágom van, ami kb. 5 centivel térd fölött ér, az is anyámé volt.


De amit a kérdező linkelt, az ahogy már írtam, szerintem elmegy randira. Viszont ilyet is nehéz találni, többnyire olyanok vannak, amik tényleg épphogy eltakarják a popsit.

2017. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Átlagos...
2017. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak, ezek közül néhány hosszabb fazon és csinos-elegáns.


[link]

2017. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, hogy ugyanazt a képet látjuk-e, mondjuk nekem a kérdésben linkelt kép nem jon be, csak a kommentben levő, de hogy ez egy tök átlagos rövidnaci az is biztos. Mégis nyáron mi az istent kéne felvennünk, hosszúnadragot, nagykabáttal?! Nyilván az már szerintem is gaz, amiből ki van a fel segge, de ez messze nem az a kategória. 40 fokban senki nem várja el, h hosszúnadragban rohangáljanak a lányok..
2017. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én hasonlóban mentem, vászon gatyó vászoncipővel-toppal, mert 4000 fok volt. :)
2017. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!