Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit tegyek ilyen helyzetben? Lányok, ha Ti lennétek ilyen szituban, akkor mit várnátok a sráctól? Fiúk ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


Most egy iszonyatosan dögös lánnyal randizgatok. Még nem mondtuk ki, hogy kapcsolat, mert még nem ismerjük egymást úgy igazán, kedveljük egymást, de érzelmek még nem elég erősek egyik részről sem. De nem ez a lényeg.


A lényeg: Alig 6-7szer találkoztunk, de a lány annyira szép, dögös és jó teste van, hogy a férfiak az utcán képtelenek csendben elmenni mellette. Most a nagy melegben, hogy még inkább máshogyan öltözködik pláne, mert tényleg kegyetlenül szexi. Plusz ilyen cicababa stílusa van ránézésre, akiknek gyakran a tahó p@r@sztok a párjuk, akik sokszor amúgy oda szólnak neki. Az nem zavar, ha férfiak az utcán megnézik. Oké, persze, én is megnézném, mert nagyon szép, de amikor ketten sétálunk este a városban és 4-5 30 éves férfi ott jön mögöttünk és az egyik hangosan mondja, hogy "belecsípnék a fenekébe!". Közelebb jött és amikor ott volt a pillanat, akkor köszöntem neki, hogy észrevegye, hogy nem kéne. Meglepődött, nem tette. Később megint el kellett menni mellettük, és akkor belecsípett leányzó fenekébe. Nem tudom, hogy hogyan kéne reagáljak. Azért teszem fel itt ezt a kérdést, mert ha ilyen rövid idő alatt többször is történt különböző atrocitás (ez volt eddig a legdurvább így 5 db 30-as férfi ittasan, és egyik kvázi molesztálja mellettem a lányt), akkor még fog történni.


Mit kellene tennem? 1v1 ben még ki is állnék verekedni, mert jártam szerencsére harcművészetet tanulni, és bízok a tudásomban, de 5-en ellenem az kicsit sok. A Mesterek is mindig ezt mondják, hogy ilyenkor inkább Futás. De akkor hagyni kell az ilyet? Az én férfi becsületemet is sérti, ha ilyenkor lehajtott fejjel elsétálok. Lányok Ti mit várnátok el ilyen szituban? Mit gondoltok mit kéne tennem? Verekedéstől nem zárkózom el, mert tudok verekedni, csak az esetleges következmények (törött orr, láb, stb vagy BÍRÓSÁG), amik nem tetszenek. Plusz a túl erő ellen kiállni ostobaság.


Vagy inkább menjek bele minden alkalommal a táncba és kezdjem el tolni az alfát?

Az ilyen típusú beszólásokkal? : "Nem kéne haver!" "Hallod bajt akarsz? "


Nem tudom mi tévő legyek... :(


20 F

18 L (többnek tűnik ő, ezért is nézik meg ennyien gondolom)



#Orbán Viktor #verekedés #balhé #Putyin #Chuck Norris #Teletabi #kulcsszavakbankirály_vagyok #a_jókulcsszó_mindig_is_fontosvolt #szexi_dög #jócsajabarátnőm
2017. máj. 30. 23:40
1 2
 11/11 paper_chaser válasza:
Én nem vagyok a verekedés híve... Ne verekedj... Ha pedig elküldöd melegebb éghajlatra, akkor szinte biztos a bunyó. Ott meg nehéz lesz bizonyítani, hogy ártatlan vagy.
2017. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!