Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Tudom nehéz dönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tudom nehéz dönteni, de muszáj! Melyik a vonzóbb pasi? Egy sovány és alacsony vagy egy elhízott és alacsony?

Figyelt kérdés
Mindkettő olyan 170 körüli mély (+-2 cm). A sovány olyan 55-60 kg, az elhízott meg 90-100, de a zsírosabb fajtából (lógó has, mell, toka). Muszáj választanotok nincs kifogás! Mondjuk vallatáson vagytok, mindkettő a Don fia és az egyikkel muszáj lefeküdnötök, hogy utána szabadulni tudjatok. :D Na jó csak viccelek, de tényleg válasszatok, mert kíváncsi vagyok melyik a rosszabb a csajok szemében. Melyiket fogadnátok el szívesebben? Ja és arcra mindkettő helyes.

2017. jún. 16. 09:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jó, akkor inkább én kérdezem meg, hogy női szemmel miért nem vonzóbb egy vékony, letisztult férfi test, mint egy nagy husis tömzsi alkat. Vagy nálatok komolyan ilyen nagy hangsúly van a "méretérzeten" vagy nem is tudom minek nevezzem ezt. Nálatok mindenből a nagyobb a jobb? Bocsi a kifakadásomat, de a kérdést is azért tettem fel ebben a formában, mert tényleg nem értem, hogy ez a testalkat:

[link]

...miért nem vonzóbb ennél: [link]


Most a fejektől szigorúan tekintsünk el.

Utóbbival miért vonzóbb mondjuk akár a szex? Hangsúlyozom továbbra is 170 a magassága mindkét "modellnek". Szóval utóbbi alatt nem egy magas, védelmező férfias macit képzeljetek el, hanem amit linkeltem.

2017. jún. 16. 12:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb a ......pénztárcája..amúgy a sovány..
2017. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Természetesen a soványt. Nekem semmi bajom a vékony férfiakkal. És a 170 cm körüli magasság nem is vészes.

Van 170 cm körüli, vékony csoporttársam, és simán randiznék vele, ha szingli lennék. De nem vagyok az. :P Egy magas, vékony srác barátnője vagyok.

2017. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sovány. Egy elhízott férfitest férfiatlan és taszító. A nőn legyenek inkább puha részek, ne egy férfin. Ráadásul nem is lehet rendesen ölelkezni vele, mert nem férsz oda a pocakjától, engem ez is zavart.
2017. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a sovány a jobb.
2017. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!