Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány szép?

Figyelt kérdés

Ez egy MINDENKI ÁLTAL ISMERT emberke lesz, de most engem kifejezetten az érdekelne, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG EZEN VIDEÓ ALAPJÁN, ha SEMMIT SEM TUDNÁTOK RÓLA, randiznátok vele, férfiak?

Ergo ez az "ismeretlen" lány ebből a videóból, szép?

https://www.youtube.com/watch?v=eMSr9ZodqIg

Légyszi, tényleg, vonatkoztassatok el attól, egyébként ki hogy tekint rá. Mintha egy társkereső lenne, ahol neki ez a bemutatkozó videója, életetekben először látjátok az arcát mennyire találnátok szépnek?


2017. jún. 26. 22:04
1 2
 11/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
40%

Nem kimondottan ez a típus a zsánerem, de egyébként igen, tetszik a lány. Megérne 2 nap ajtócsapkodást :D

Szerintem gyönyörű:

[link]

2017. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg az az ember beteg, aki ilyen hangnemben alkot másról véleményt. Sugárzik egyesekből a gyűlölet. Nevetséges és egyben szomorú, hogy ennyi irigy és rosszindulatú ember van. Palvin Barbi az egyik legszebb modell a Földön, ez van, fogadjátok el:)
2017. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nagyon szép, szívesen megismerném.
2017. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon is szép ez a lány. Én ismerkednék/randiznék vele szívesen.
2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12# nem tudta szegénykém értelmezni a kérdést. Egy ilyen csontkollekciónak mi köze egy normális férfinak, he??!

Összességében kell nézni, nem csak AZ ARCÁT!!

2017. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!