Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? A vonzalom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A vonzalom egy ismeretlen ember iránt egyből kialakul? Vagy ha például az első két randin nem, akkor van arra esély, hogy miután jobban megismertük akkor kezdünk el vonzódni hozzá?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első látásra vonzalom első látásra kialakulhat, sőt, az első benyomás nagyon fontos.Nem szerelemről beszélünk első látásra - vonzalomról, szimpátiáról.

Velem megtörtént, nem is egyszer. Volt olyan,hogy pasiként jött be, és kapcsolat lett belőle, és olyan is volt persze,hogy kedvesnek, szimpatikusnak találtam azonnal a mosolya, beszéde, a gesztusa alapján valakit.


Az,hogy vonzalom alakuljon ki jobban meg kell ismerni, attól függ, mennyi időt szántok egymásra, de akár már két randi után is kialakulhat.

2017. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha nincs a vonzalom, az a valami, a szexuális töltete a legelső pillanatban, hogy hozzá tudnék érni, én akkor nem is tudnék később sem. Azok nem működő kapcsolatok lesznek, heti-kétheti 1 szexszel, olyan mintha a testvéremmel élnék vagy a haverommal. Annak meg nincs értelme. Akkor inkább laza, szex kapcsolatban valakivel.
2017. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!