Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek akár egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek akár egy kicsit is értelmezni azt a koncepciót, hogy milyen az, amikor az ember a kutyának sem kell?

Figyelt kérdés

amikor mondjuk odamennek 100 AKÁRMILYEN pasihoz és egyiknek sem kellenek


amikor társkeresőkre felmennek és nem ir senki, és akinek irnak azok nem válaszolnak.


a lányok KÉPESEK elképzelni egy ilyen szituációt?


Mert ugy vettem észre, hogy képtelenek. Ők igazából félnek is attól, hogy mi lesz, ha nem fognak kelleni a pasiknak. És pasik alatt itt akármilyen pasit értek, nem pedig csak a jobb féléket, mert a nők hajlamosak a pasi szó alatt csak a vonzó férfiakat érteni...a többi himnemü meg....hát azok biztos csak dolgozó hangyák a társadalomban.


2017. júl. 22. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

az a vicces és egyben számalmas is, hogy te itt a legalja pasikkal és a 120 kilós nőkkel példálózol


miközben a nőknek nagyon sok esetben még a teljesen épkézláb NORMÁLIS de sajnos csak átlagos pasik MÉG NEM ELÉG JÓK


megfogalmazom másképp:


a nők lerázzák az átlagos pasikat, mert nem ELÉG JÓK


én meg örülnék, ha egy épkézláb, átlagos, de nőies alkatú nőnek kellenék


nem ugyanaz a mérce. de a nők még ebből SEM látnak ki.


És lehet itt jönni azzal, hogy nem a külső számit, de valahogy a szebb nők mindig a szebb pasiknál kötnek ki. Sőt a nők ugy vannak vele, hogy HA AKARNÁK szexelhetnének jóképü pasival...mintha ez valami alap opció lenne...persze igen sok nő ki is probálja élete során a jóképü pasit.


érdekes modon pasiként csak akkor szexelhetek szép nővel, ha nagyon jó vagyok és sokat dolgozom rajta, hogy ez elérhessem.


nem egy alap dolog.


persze amit most irok neked ismét csak kinai és teljesen mást fogtok rá reagálni.

2017. júl. 23. 11:39
 32/69 anonim ***** válasza:
89%
"én meg örülnék, ha egy épkézláb, átlagos, de nőies alkatú nőnek kellenék" de egy nő érje be a fogatlan portással. Okés, nincs több kérdésem. Szia.
2017. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
89%

Tehát pontosítsuk a képet te kinézel valahogy (gondolom az átlagba saccolod magad) és sírsz hogy nem jönnek veled össze a jó nők. Azért remélem érzed hol a hiba a rendszerben.

Ez egyrészt teljesen más mint amiről eddig beszéltünk (és ugye csak csak kibújik a szög a zsákból) másrészt azt még mindig nem érted hogy a legtöbb nő nem vágyik arra hogy valakinél strigula lehessen a falon akár adott a lehetőség akár nem. Az hogy te erre vágysz szerintem a sekélyes jellemedre vall de nem akarok személyeskedni nem is áll jogomban.

2017. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:

és MEGINT a terelés :D


mint ahogy irtam a nők sirnak, hogy nem kellenek az ELÉG jó pasiknak. Ami azt jelenti a gyakorlatban, hogy lerázzák az átlagos pasikat, mert azok még nem elég jók nekik


Nekem viszont luxus, hogy egy átlagos nőnek kelljek...


aranyos, hogy probáltad tereléssel ferditeni a mondandómat...


#2:


mint ahogy leirtam, nekem nem JÓ nő kell, hanem átlagosnak is nagyon örülnék. De mivel én nem vagyok túl jó pasi, ezért álmodhatok az átlagos nőkről....VAGYIS lehetne átlagos nőm, ha pér évig kidolgoznám a belemet napi többször...


de ez elég méltatlan ahhoz képest, hogy az átlagos nők meg duskálnak az átlag pasikban.


nem tudom érthető e ebből, hogy a mércék mennyire nincsenek szinkronban

2017. júl. 23. 12:00
 35/69 A kérdező kommentje:

UPDATE:


nem minta ne lenne teljesen köznapi dolog, hogy nők szinte sorba állnak a jó pasiknál és barátnők versenyeznek, hogy ki lesz a következő akit megdug egy bizonyos jópasi


ott persze nem probléma, hogy strigula lesz

2017. júl. 23. 12:01
 36/69 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem a problémádat. Sok munkával, kitartással összehoztál már néhány lyukat ill. egy-két komolyabb kapcsolatot. Te azt hiszed, más ember (főleg a nők) MINDEN nap válogathatnak a hódolók közt, rámutatnak egyre, és az már bukik is a lábuk közé? Mondd, ismered te az embereket valamennyire? Nem nagyon, csak úgy alapszinten. Te tényleg elhiszed, hogy minden nőnek jut farok akármikor? És, nem, nem csupán a csúnyákról beszélek. Simán átlagos vagy annál jobb nőkről.
2017. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

akármikor jut, csak ugye ők válogatnak.


ez olyan mintha velem pl dugni akarna sok üresfejü lotyó lány, akik átlagosan nőies testüek és én elutasitanám őket.


mert a nők pont ezt csinálják, elutasitják az átlagosan férfias testü pasikat, mert nekik ez nem elég.

2017. júl. 23. 12:31
 38/69 anonim ***** válasza:
91%
Oké, tehát nem ismered az embereket alapszinten sem. Hát, jót beszélgettünk.
2017. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
84%
Mondtam én hogy mindenki hülye csak a kérdező trolibusz :)
2017. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

mi az h nem ismerem az embereket?


szerinted ha ismerném akkor el kéne fogadnom hogy ilyen igazságtalan a játék?

2017. júl. 23. 12:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!