Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek akár egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek akár egy kicsit is értelmezni azt a koncepciót, hogy milyen az, amikor az ember a kutyának sem kell?

Figyelt kérdés

amikor mondjuk odamennek 100 AKÁRMILYEN pasihoz és egyiknek sem kellenek


amikor társkeresőkre felmennek és nem ir senki, és akinek irnak azok nem válaszolnak.


a lányok KÉPESEK elképzelni egy ilyen szituációt?


Mert ugy vettem észre, hogy képtelenek. Ők igazából félnek is attól, hogy mi lesz, ha nem fognak kelleni a pasiknak. És pasik alatt itt akármilyen pasit értek, nem pedig csak a jobb féléket, mert a nők hajlamosak a pasi szó alatt csak a vonzó férfiakat érteni...a többi himnemü meg....hát azok biztos csak dolgozó hangyák a társadalomban.


2017. júl. 22. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:

"Én képes vagyok. A férfiak is csak a kifejezetten vonzó nőket tekintik nőnek..."


Nyehehe. Tudod #2-es, hogy hányszor kaptam meg, hogy a ronda nők tetszenek (főleg nőismerősöktől). Pedig egyik párom sem volt ronda, sőt! nekem mind nagyon tetszettek, de valami miatt egyik sem volt az a klasszikus "jócsaj"


De ha körülnézek a környezetemben akkor is azt látom, hogy a legrondább nőnek is van aki csapja a szelet, ha más nem a fogatlan 50es biztőr a portáról, viszont egy rakás átlagos férfi ismerős van évek óta teljeeen nő nélkül.

2017. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

azért DÚRVA, ahogy rögtön be is irta REFLEXBŐL több nő is, hogy:


NEM KELLEK SENKINEK SEM TARTÓS PÁRKAPCSOLATRA


ami náluk AZONOS JELENTÉSŰ kifejezés a NEM KELLEK SENKINEK szituval

2017. júl. 22. 21:14
 13/69 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudják értelmezni, Kérdező. Nézd az ő szemszögükből: még ha erősen átlag alatti is a csaj, napi 10 levelet akkor is kap társkeresőn. Az átlagpasas meg örülhet, ha szökőévente kap 10 levelet.


Pontosan ezért idióta hatástalan baromság, amit itt Göbbels módjára mantráznak, hogy önbizalom, kisugárzás, kémia, magabiztosság. Akinek az életében soha nem volt baja a kapcsolatokkal, mert mindig talált, ha akart, az könnyen ugat be a pálya széléről baromságokat...

2017. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, te nem tudsz értelmezni valamit. Ha valaki csak megdugható luknak tart, az engem taszít. Ha valakit nem érdekel a lelkem, a személyiségem, azzal nem tudok mit kezdeni. Kb olyan, mintha irántad egy 120 kilós bálna csaj érdeklődne vehemensen, vagy tudod mit? Egy pasi. Ennyit ér az egy normál nőnek, ha a fogatlan portás csapja neki a szelet, vagy ha a szomszéd, nős Béla szívesen megdugná. Nem érdekel!!!!!! Ha nem kellek komoly kapcsolatra, az nekem egyenlő azzal, hogy senkinek sem kellek. Ha pedig egy fogatlan alkoholistának kellek, az is egyenlő azzal, hogy senkinek sem kellek. Mert nem így élem meg. Ugyanúgy élem meg mint te, ha az átlagos vagy csúnyácska nők elutasítanak. Nem kellek. Kész.
2017. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:

"Ha valaki csak megdugható luknak tart, az engem taszít. Ha valakit nem érdekel a lelkem, a személyiségem, azzal nem tudok mit kezden"


Megértelek. Ezzel együtt innen nem mondhatod, hogy próbálkozó sincs. Jön 100 pasi 99 lyukak néz, lehet, hogy a századik is, de elkezdtek dumálni és lehet belőle valami több (5 évet voltam egy nővel, akitől eleinte semmi komolyat nem akartam, de nem adta magát gyorsan, én meg azt vettem észre, hogy hiányzik a humora a kedvessége, és már nem csak lazában gondolkodtam).


Férfiként viszont tényleg van úgy, hogy 0 sikerélmény akár egy ejszakára akár komolyra. Van nekem is 30+ szűz haverom, olyan borzasztóan nem is néz ki rosszul, de nőtől (igen a 120 kilós bálnától is) max a legyünk barátokat kapta egész életében

2017. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:

igen, ezt tényleg nem képes egyszerüen felfogni egy nő sem, hogy itt nem arról van szó, hogy náluk mi számít semminek.


itt arról beszélgetünk, ami a TÉNYLEGES SEMMI a NULLA, ha igy jobban tetszik...


de leforditom:


- csaj vagy

- nem jön oda hozzád SENKI

- senki sem küld jeleket, hogy érdeklődik irántad

- ha te odamész BÁRMILYEN pasihoz az leráz

- méghozzá kegyelmet nem ismerve

- bonusz: idegenek ugranak be a jelenetbe és fenyegetőzni kezdenek, amiért probálkozni mertél


gondolom az ilyen gondolatmenetet a női agy nem veszi be...magyarul ha el is olvasod nem megy be az agyba

2017. júl. 22. 22:13
 17/69 anonim ***** válasza:
:) Rejtély miért történik ez így :)
2017. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, te csak játszod az ostobát? Én felfogom, hogy ez a helyzet, te nem fogod fel, hogy ettől függetlenül az én helyeztem sem jobb. Nekem olyan, mintha pasik lennének rád kattanva. Próbálkozó van, csak éppen....


Azon kívül ha már itt tartunk, valami nagyon nagy gáz lehet veled, ha még normálisan beszélgetni sem tudsz nőkkel. Szedd rendbe magad, főleg lelkileg, tudom, neked ez a bla bla kategória, de ha ennyire nem kellesz senkinek, valami zűr van a személyiségeddel. (Mondjuk ez a kommentjeidből is látszik, de ki vagyok én, hogy ítéljek)Javaslok egy jó pszichológust, edzést, meditációt, akármit.

2017. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

"- csaj vagy

- nem jön oda hozzád SENKI

- senki sem küld jeleket, hogy érdeklődik irántad

- ha te odamész BÁRMILYEN pasihoz az leráz

- méghozzá kegyelmet nem ismerve

- bonusz: idegenek ugranak be a jelenetbe és fenyegetőzni kezdenek, amiért probálkozni mertél"


Itt vagyok még mindig. Random férfiakhoz nem szoktam odamenni ismerkedni, de többször előfordult, hogy olyanok hitték azt, hogy nyomulok rájuk, akiknek semmi okuk nem volt rá (mert ugye ha ronda vagyok, nyilvánvalóan kétségbeesetten próbálok felszedni bárkit, aki egy helyiségben tartózkodik velem). Úgy ráztak le sokan, hogy én nem is tudtam róla, miért kellene lerázni, nem is próbálkoztam. Volt olyan, hogy x-szel interneten beszélgettem minden hátsó szándék nélkül barátilag, nem tudta, hogy nézek ki, és y szólt neki, hogy tiltson le gyorsan mert ő ismer és ronda vagyok :D

Senki nem csapta nekem a szelet soha, még a "fogatlan 50-es biztőr se a portáról". Ilyen is van, és biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül.

2017. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:

19: ez a tiltsön le elég bunkó, és gyerekes, szerintem ez azért később megfordul. Ne haragudj, ne érts félre, nem kérek fotót, de én eddig nagyon kevés nőt láttam akit ennyire kerültek a férfiak, és többségüknek nem a kinézetével volt baj. Volt pl tavaly egy nagyon csinos kolléganőm (nem az a modell csinos, inkább a tanárnéni típus, és a munka miatt tudom, hogy okos is). Na öt kerülte mindenki. Valami olyan "ne zavarj" aura volt körülötte, hogy 10 lépésről lehetett érezni, mintha egy nagy pajzsot vitt volna.

Egyszer próbáltam hozzá munka ürügyén közeledni, és gondoltam lehiv, hogy egy kv mellett beszéljük meg a feladat részleteit, de azonnal elutasítást kaptam, és menekülőre fogta. Nem tudom, hogy ki bántotta meg, hogy miért lett ilyen visdzahúzódó, vagy mi volt az oka, de öt tényleg kerülték, pedig én pl vonzódtam hozzá.

2017. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!