Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek akár egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek akár egy kicsit is értelmezni azt a koncepciót, hogy milyen az, amikor az ember a kutyának sem kell?

Figyelt kérdés

amikor mondjuk odamennek 100 AKÁRMILYEN pasihoz és egyiknek sem kellenek


amikor társkeresőkre felmennek és nem ir senki, és akinek irnak azok nem válaszolnak.


a lányok KÉPESEK elképzelni egy ilyen szituációt?


Mert ugy vettem észre, hogy képtelenek. Ők igazából félnek is attól, hogy mi lesz, ha nem fognak kelleni a pasiknak. És pasik alatt itt akármilyen pasit értek, nem pedig csak a jobb féléket, mert a nők hajlamosak a pasi szó alatt csak a vonzó férfiakat érteni...a többi himnemü meg....hát azok biztos csak dolgozó hangyák a társadalomban.


2017. júl. 22. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként nem vagyok az a klasszikus GYKs nőgyűlölő szűz fiú, volt pár szép és kevésbé szép kapcsolatom mibdig nekem tetsző lányokkal (igaz egyesek szerint fura ízlésem van a nők terén), sőt megfelelő körülmények között én még ismerkedni is tudok, mármint beszélgetés, állítólag jó a humoros, etc.


Viszont fogalmam sincs miért de az utóbbi időben amint kilépnék a haver szerepből, rögtön jön az elutasítás, és általában ezt követően a leépítés.

Sokáig én is mondtam a szűz haveroknak, hogy mivel próbálkozzanak, hisz én sem vagyok egy nők álma Casanova, mégis van párom. Aztán most voltam olyan szituációban párszor amiről itt hallani, hogy csak azt akartam megkérdezni a nőtől egy eseményen, hogy hányra kell visszamenni, de már a szia megszólítására úgy reagált, mintha mindjárt anális szexre akarnám rávenni. És voltam mistanában én is nem egyszer úgy, hogy egy több napos program második napján inkább a kindle-be temetkezve olvastam az üresjáratokban, mert az elemi small talk kísérleteinek is elutasítás lett a vége, pedig nem felcsípni akartam csak beszélgetni (persze ha szimpatikus a beszélgetésnél, akkor miért ne hívnám meg valamire, de nem azzal nyitok sosem, hogy "légy az enyém")

2017. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
Bocs a telefon automatikus javítása kicsit összekuszált pár szót, de azért remélem érthető voltam 😀
2017. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:

jóvan lányok, kezdjük még egyszer elöröl:


tehát azt modnod, hogy NEKED SEM JOBB A HELYZETED?


akkor még egyszer megkérdezem...JOBB a helyezeted most, mintha TÉNYLEGESEN A KUTYÁNAK SEM kellenél?

2017. júl. 23. 10:25
 24/69 A kérdező kommentje:

egy hasonlat:


a nők sirnak, hogy CSAK alkalmi munkára kellenek


a pasik sirnak, hogy semmilyen munkára nem kellenek


NYILVÁNVALÓAN ugyanolyan rossz mind a két helyzet

(csak az egyiknél éhenhalsz)

2017. júl. 23. 10:26
 25/69 A kérdező kommentje:

én ALAPVETŐEN tényleg nem kellek a nőknek, csak annyi segit nőkhöz juttatni, hogy irtózatosan sokat tudok probálkozni, mert ráérek, kényelmes életem van :(


És pesten élek.


Máshol valószinüleg tényleg nem jutnék semmire.


Itt PESTEN legoptimális esetben 1 havonta meg dugok dugni valakit, de egyre nehezebb és nehezebb minden, mostanában örülök, ha 3 havonta összejön valami:(


barátnő meg 2-3 évente sikerül :(


Eddig 3 hosszabb kapcsolatom volt, többi néhány szexkapcsolat, meg 1 alkalmas dolgok.


De még egyszer mondom ez csak a nagy számok törvénye alapján sikerült.

2017. júl. 23. 10:36
 26/69 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező. A jelen szerint te sem vagy abban a kategóriában, hogy senkinek nem kellesz, hisz néha van egy éjszakásod.


A 38 éves szűz haveromat te sem vagy képes megérteni, neked csak a mennyiséggel van gondod.



Btw, nagyon megkeseredett vagy, indulatos, fröcsögsz. Ha nő lennék engem ez jobban taszítana, mint a kevésbé tökéletes kinézet.


Persze nem vagyok nő, lehet, hogy tévedek.

2017. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

azért a SAJÁT megfogalmazásodra odafigyelsz...


"kevésbé tökéletes kinézet"


tehát a nőknél a tökéletes kinézet az elvárás és a kevésbé tökéletes kinézet már csak 1 kompromisszum...és még én sajnáljam, hogy 38 évesen szüz a haverod...


ha annyi munkát tett volna bele a csajozásba, mint én, akkor egyszer tuti dugott már volna ennyi idő alatt.

2017. júl. 23. 11:09
 28/69 anonim ***** válasza:
85%
További kellemes önsajnálattal vegyített fröcsögést kérdező, te nem beszélgetni, véleményt cserélni akarsz, hanem a minden nő hibás akolmelegére vágysz. Ehhez megvan itt a GYKs szűz kommandó, de ehhez nincs szükségletek kívülálló férfi vagy női véleményre, mert ti tudjátok csak a végső igazságot.
2017. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
91%

Ebben csak az a szórakoztató hogy az ilyen ember akkor se veszi észre magát ha teljesen egyedül marad a világban hisz úgyis mindenki más lesz a hü.lye mindegy mi történik.

Kérdező fordítsuk meg a kérdést. Ha irántad csak dugni akaró fogatlan kövér nők érdeklődnének de ők is csak annyira amennyire bármely más farokkal megáldott ember iránt érdeklődnek azzal te ki lennél segítve? Tehát nem veled akar dugni (te meg pláne nem akarsz vele) hanem csak dugni akar amire épp te is megteszed. Ettől nőne az önbecsülésed és úgy éreznéd hogy kellesz valakinek? Mert akkor nagy tévedésben vagy és innentől kár a szócséplés.

2017. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, nem bírod felfogni, hogy a nők többsége nem képes és nem hajlandó alkalmi szexre? Nem fogok lefeküdni a fogatlan portással, a nős szomszéd Bélával, a 120 kilós otthon ülő kockával, mert ugyanannyira találom őket vonzónak mint te egy férfit. SEMENNYIRE. Nem megyek bele alkalmikba azért hogy legyen valami, mert undorodom attól hogy olyan érjen hozzám aki csak luknak tart vagy számomra nem vonzó semmilyen szinten. És most nem arról beszélek, hogy aki nem jóképű és gazdag az szóba sem jöhet, akim volt, az is totál átlagos pasi volt. De kölcsönös vonzalom nélkül szexelni szánalmas dolog, tehát ne hasonlítsd a portást és Bélát az alkalmi munkához, mert ez az alkalmat magára valamit adó nő NEM fogja kihasználni.


Te most komolyan azt hiszed, hogy egy nő önbizalmát, lelki stabilitását erősíti, hogy ha egy olyan pasi mozdul rá aki már a fél várost végig dugta? Nem érzed, nem látod, mennyire megalázó ez?


Én értem, hogy miről beszélsz, hogy neked alkalmi lehetőséged sincs és bezzeg te megragadnád, mert neked nincs annyi önbecsülésed és ezért te nem érted meg, milyen az, ha az ember lánya tartja annyira magát, hogy emberileg akar értékes lenni és nem egy ürítőlyuk.


Eszedbe sem jut hogy nálad hiányzik az empátia és nem bántásból mondom, de azt látom, te el sem tudod képzelni, milyen az amikor valaki többre tartja magát egy kósza numeránál és nem úgy áll hozzá, hogy "ez is több mint a semmi". Lehet, hogy te éhesen a moslékot is megeszed, én inkább éhezem.

2017. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!