Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek akár egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek akár egy kicsit is értelmezni azt a koncepciót, hogy milyen az, amikor az ember a kutyának sem kell?

Figyelt kérdés

amikor mondjuk odamennek 100 AKÁRMILYEN pasihoz és egyiknek sem kellenek


amikor társkeresőkre felmennek és nem ir senki, és akinek irnak azok nem válaszolnak.


a lányok KÉPESEK elképzelni egy ilyen szituációt?


Mert ugy vettem észre, hogy képtelenek. Ők igazából félnek is attól, hogy mi lesz, ha nem fognak kelleni a pasiknak. És pasik alatt itt akármilyen pasit értek, nem pedig csak a jobb féléket, mert a nők hajlamosak a pasi szó alatt csak a vonzó férfiakat érteni...a többi himnemü meg....hát azok biztos csak dolgozó hangyák a társadalomban.


2017. júl. 22. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
#49 nem kötelező. Ha csak fröcskölődnél érvelés helyett, azt nyugodtan megspórolhatod.
2017. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
65%

#51

Csak felbszol, azért tényleg nincs értelme. Kettőnk közül csak te lennél elégedett, hogy egy hótismeretlent felkurtál.

2017. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
#52 elhiszed hogy nem ez a szándékom? Leírok egy általános jelenséget, és felhúzod magad - ez kb. olyan, mintha az időjósra haragudnál, amiért holnapra esőt mond, holott te szép napsütést szerettél volna. De ha mindenáron ellenségként akarsz kezelni, hát csak rajta, már megszoktam...
2017. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

na igen, ez a témák témája...


"ha csaj kell, akkor miért nem dolgozol érte?"


én is feltehetném a kérdés, hogy miért nem keresel annyi pénzt -itthon-, amennyit szeretnél...az nem tudomány, hogy németországban keresel 300ezer forintot...itthon miért nem sikerül?


Ja, mert nincs meg hozzá a képességed? Az intelligenciád, amivel megszerezheted a tudást?


Persze ezért nem lehet megszólni embereket.


Csak engem lehet kiközösiteni, amiért nem értem az embereket.


egy valamit elárulok:


az érzelmek csak automatikus reakciók, évmilliók alatt hozta össze az evolúció, hogy ne kelljen mindig mindenen külön gondolkodni. Már aki tud...az ember pont tud, de mégis az érzésekre tud csak sok ember hagyatkozni.


Tényleg nagy érdem, hogy az érzés a top, közben meg az intelligencia vitte fel az emberi fajt.

2017. júl. 23. 21:31
 55/69 anonim ***** válasza:

#53

Múltkor írtad egy kérdésnél, hogy elégedett vagy, mikor felhúzod a nőket, úgyhogy dehogynem, pont ez a szándékod. Nem általános jelenségeket írsz le, hanem ostobán általánosítasz, csak mert belefáradtál a csajozásba. Nem ugyanaz.

2017. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

#53

Amúgy általában értem és értékelni szoktam a gondolataid nagy részét, de végül mindig elkövetsz egy hibát, amit szomorú látni, mert biztos klassz ember vagy.

2017. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
#56, valamit félreértettél akkor. Nincs szándékomban, hogy ok nélkül provokáljam az olyan nőket, akik nem érdemlik meg. Rengeteg alkalommal bocsánatot is kértem a Kérdezőtől már, ha alaptalanul vádoltam meg (igen, meg is tudom mutatni). Olyankor viszont tényleg elégedett vagyok, ha valamelyik vád célba talál, mert hát ha közszemlére teszek egy inget, és valaki magára veszi, az elég sokat elárul, érted. Ha sokan veszik magukra, az még többet. A csajozással pedig tényleg végeztem, de ez önmagában miért lenne indíték, hogy tahó legyek a nőkkel? A kettő nem függ össze.
2017. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

első igazi barátnőm 21 évesen volt.


egy évig voltam vele


kis faluban lakott...


love.hu-n 650 üzenete volt


650 üzenetet kapni, meg 650 levelet irni....hát nem is tudom melyik a könnyebb...


jó, nem 650, de mondjuk irnom kell vagy 100 nőnek, mire egy összejön.

2017. júl. 23. 22:03
 59/69 anonim ***** válasza:
92%

Itt a pasik mindig a társkeresővel jönnek (holott saját bevallásuk szerint is 10x több ott a férfi ergo a nők nagyrészt mellőzik ezt a társkeresési módot) szóval mi van azokkal akik ezzel a lehetőséggel nem élnek és esetleg nem is vágynak a céltalan dugásra?

Én nem panaszkodás képp írom de a 21 évem alatt 7- 8 pasi próbálkozott nálam összesen. Ha 14 éves koromtól számolom akkor nem egész két pasi évente. De ha valakit el is felejtettem akkor is évi kettő. Köze nincs az itt újra és újra elhangzó 10 állandó hódolóhoz.

Ehhez hozzá tartozik hogy ezek nagyrésze komoly kapcsolatot szeretett volna mert olyan körökben mozgok. Nem vagyok az a bulizós alkat és nem mutogatom a bájaimat így akikre nincs szükségem többnyire nem találnak meg. Akik próbálkoztak nagyrészt a barátaim vagy ismerőseim közül kerültek ki.

Én az a típus vagyok aki nem kefél jobbra balra így két kapcsolattal a hátam mögött nem értem a kérdezőt és szerintem nem is fogom mert nem azonosak a prioritásaink.

Azokat a pasikat jobban értem és könnyebben fogadom el a "hisztit" azolnál akik kapcsolatra vágynak és ez nem jön össze. Az hogy valakinek tennie kell a kefélésért vagy épp nem kell valahogy nem mozgat meg mert én remekül elvagyok nélküle is. Szóval én ezért (sem) vagyok jó vitapartner úgy tűnik és ez lehet a gond a legtöbb itteni válaszolóval is.

2017. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

#59, hidd el, hogy egy-két "kóborbszásért" senki nem akadna ki annyira, hogy kérdést írjon ki, pláne nem ekkora mennyiségekben. Aki ilyenre vágyik, annak ott vannak a hivatásosak. Ha meg tudja fizetni őket, viheti. De a fesztiválokon is bőven akad rá lehetőség, pl. Balaton Soundon. Hogy honnan veszem? Nos, ott voltam a fesztivál ideje alatt Zamárdiba, este lemegyek a Balaton-partra sétálni egy kicsit meg falni valamit, és úgy 4-5 instant párocska dugott szanaszéjjel a selymes fűben...

Szóval ja. Akinek az a problémája, hogy nem jut elég dugáshoz, meg tudja oldani, "one way or another", ahogy a míves angol mondja.

2017. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!