Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek akár egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek akár egy kicsit is értelmezni azt a koncepciót, hogy milyen az, amikor az ember a kutyának sem kell?

Figyelt kérdés

amikor mondjuk odamennek 100 AKÁRMILYEN pasihoz és egyiknek sem kellenek


amikor társkeresőkre felmennek és nem ir senki, és akinek irnak azok nem válaszolnak.


a lányok KÉPESEK elképzelni egy ilyen szituációt?


Mert ugy vettem észre, hogy képtelenek. Ők igazából félnek is attól, hogy mi lesz, ha nem fognak kelleni a pasiknak. És pasik alatt itt akármilyen pasit értek, nem pedig csak a jobb féléket, mert a nők hajlamosak a pasi szó alatt csak a vonzó férfiakat érteni...a többi himnemü meg....hát azok biztos csak dolgozó hangyák a társadalomban.


2017. júl. 22. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

#57

Nem tahó, inkább csak kiábrándult, és ebből fakadóan fals következtetéseid vannak. Engem sok férfi átvert már, egy csomó link alakkal találkoztam, de sose követtem el azt a hibát, hogy azt mondjam, mindegyik gazember. Hibás következtetés. Érted. De értem a te logikádat is.

2017. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
94%

Kérdés, hogy dugásra vagy párkapcsolatra. Dugásra biztos kellettem volna bármikor pár pasinak, akinek mindegy, csak lyuk legyen, de tartós kapcsolatra gyakran még a béka segge alatti külsejű és igényességű pasas is a topmodell külsejű nőket keresi, vagy legalábbis "hát nincs sok elvárásom, de alap a vékonyság, a gyönyörű egészséges hosszú haj, a hibátlan bőr, a feszes mell és a lapos has".


Huszonegypár évig tényleg nem kellettem senkinek sem, csak dugásra, ha jobb lehetőség nem volt (és ezek közül is a többség koszos büdös alkesz papi volt), és nem azért, mert alkalmatlan lettem volna párkapcsolatra, hanem mert volt rajtam 10 kiló plusz (most több van, de betegség miatt jórészt). És ezt a hajamra kenhetem, ha csak dugni nem akarok, mert nem fér bele az elveimbe. Szerencsére találtam vkit, akinek tetszem, és normális is, máig nem tudom elhinni, hogy mekkora mázlim van.

(rajta kívül összesen egy normális - és a normális alatt tényleg azt értem, hogy igényes, nem büdös, nem szellemi fogyatékos, korban hozzám illő férfi... nem az alfamacsót... szóval egy normális férfi szólított le, de 3 kérdés után ő is intim témákról kezdett kérdezni, így felejtős volt - pedig nem a 4 fal között élek és nincs ilyen "utálom az embereket" életfelfogásom sem. Lehet, hogy olyanok még voltak, akik távolról pillogtak rám, de néma gyereknek anyja sem érti ugye a szavát)


Ezt félretéve azt biztos nem tudom teljesen átérezni, milyen az, amikor 100szor kapod a képedbe a visszautasítást, ebben valóban nem volt részem.

2017. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és tudom értelmezni, teljes mértékben.

Konkrétan vertek általános suliban, aki nem, az meg csak csúfolt. Az évfolyam legrondább fiúja is mindig poénkodott, hogy hánynia kell tőlem, meg hogy ne nézzek rá, stb.

Középsuliban már nem vertek, annyira nem is csúfoltak, bár néha előfordult, de inkább csak levegőnek nézett mindenki. Egyszer volt, hogy a költséghatékonyság miatt elhívott pár lány az osztályból a Balatonra nyaralni (többen fizettük az utazást és a szállást = nekik kevesebbet kellett), abból az volt, hogy hozzájuk a strandon is odament 1-2 helyesebb srác beszélgetni, esténként meg kb ellepték őket a pasik a szórakozóhelyeken, míg rám csak annyira nézett bárki is, hogy elhúzza a száját, és közölje a haverjaival (akik az osztálytársaimmal enyelegtek), hogy ő átmegy egy másik helyre.

Párszor voltam csak szórakozóhelyen azóta is. Azt hallottam, ott fürtökben lógnak a pasik minden nőn, tök mindegy hogy az hogy néz ki, hát nekem eddig a legnagyobb sikerem, hogy egy világáról nem tudó, támolygó részeg pasi bennem kapaszkodott meg, hogy el ne essen.


Szóval én maximálisan átérzem a problémát, és így, ennek fényében kérdezem: mit segít az önsajnáltatás? Most én is sírhatnék, kiabálhatnék kígyót-békát másokra, a fenekemet verhetném a földhöz, vagy akár a fejem tetejére is állhatnék, a komplett emberi társadalmat nem fogom tudni megváltoztatni. Nem leszek népszerű attól, hogy ideköpök pár háborgó mondatot. Akkor mire jó a hiszti?

2017. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%

62-es vagyok.

63-as, nekem is voltak hasonló élményeim, főleg tinikoromban. Akkor buktam ki nagyon, amikor szalagavatóra kellett párt találnunk, és szigorúan hölgyválasz jelleggel ment hagyományosan a gimiben. Én megkérdeztem az osztály tényleg legigénytelenebb, leglúzerebb, legrondább srácát, mert tudtam, hogy aki egy picit is normálisabban néz ki, annak mínusz 20ezres szinten vagyok 10-ből, mert van rajtam 10 kiló plusz és mellé meg csendes jótanuló is vagyok. Hát olyan fintoros pofát rég láttam, aztán nem is válaszolt. Aztán hallottam, ahogy a hagyományt félretéve próbálkozott az osztályban mindenféle csajnál, aztán visszakullogott hozzám... talán akkor már értékelte azt, hogy van, aki őt választotta.

2017. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
#61 az a gond, hogy ez a helyzet kicsit bonyolultabb, és ha el is mesélném neked, akkor se hinnéd el. Igazából nem is a csalódásokat bánom, mert hát ha otthagytak, nyilván nem ők lettek volna az "Igazik". Ha nagyon szépen körül akarom írni, azt mondom inkább, hogy a párkeresés nem szolgálja már az érdekeimet. Én vagyok az a válaszadó, aki igyekszik lebeszélni a kérdésekben a Kérdezőt a párkapcsolat folytatásáról, és javaslom neki, hogy legyen szingli. Ha úgy vesszük, még szívességet is teszek nektek :)
2017. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

#65

Nagyon sok meredek dolgot éltem már át én is, szerintem elhinném, amit mesélsz. De nyilván a te dolgod, senki nem szólhat bele, ki akar vagy nem párt keresni/találni.

2017. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Engem is csúfoltak, undorodtak tőlem, de felnőttként már mit számít? Annyi közösség és lehetőség van, meg kell találni. Ebben a korban már a személyiség, öltözködés, viselked3s számít. Plusz lehet menni sportolni, több túlsúlyos ember van amatőr sportegyesületekben, és hány "csoda", amikor a hájas lányt napbarnított, izmos, nevető, menő csajként látjuk viszont? Én is húsos vagyok, ha vki beszól, megkérdezem, hogy amúgy ő melyik versenyt teljesítette és ő is amatőr magyar bajnok-e valamiben. De vannak társashaték klubok, minden, ha vki nem spotfan. A szerencsétleneket lehet átmenetileg sajnálni, aztán eldől róluk, hogy rinyálni vagy változtatni akarnak, hogy megoldást vagy kifogást keresnek. Akit 100-an elutasítanak, az keresse meg, mit ront el. Nekem 10 pasi se tetszett meg az életemben, nemhogy 100... talán a lányok érzik a személytelenséged. És hány éves vagy? Foglalkozásod, életterveid, lelki erőd van-e, tudsz-e figyelni másra, mit teszel azért, hogy vkinek élmény vagy öröm legyen szóba elegyedni Veled?
2017. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Társasjáték

Sportfan

Sorry 😊

2017. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

A #13 válaszadó válasza a jó. Szerintem se tudják értelmezni, de nem is akarják. Nekik az a standard állapot, hogy körbe vannak rajongva, és még akkor is csomó üzenetet kapnak társkeresőn, ha egy képet se töltenek fel. Az átlagpasas meg írhat több ezer levelet, aztán szökőévente kap egy választ, hogy "bocsika, nem egymást keressük".

Ez a "kémia" meg a többi melléduma teljesen fölösleges, ők is tudják, hogy nem igaz, csak jobban hisznek a női bulvár baromságoknak, mint a józan észnek.

2018. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!