Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor a kövér nők jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a kövér nők jönnek be vagy a vékony, sportosak a pasiknak?

Figyelt kérdés

Elvárják szinte , hogy tökéletes testünk legyen, nekünk nőknek! Aztán kiderül, hogy mégis a duci/molett/kövér nők a vonzóak.

Hogy is van ez? :D


A lenti kérdèsben kb 87%-a a kommentelőknek a duci nőre szavazott.



2017. júl. 29. 07:46
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés #30! :)
2017. júl. 29. 10:26
 32/41 anonim ***** válasza:

Jön a nagy meglepetés: senki nem várja el, hogy "tökéletes" tested legyen, mint nőnek. (Azt már inkább, hogy ne írj ki ilyen általánosító, felesleges kérdéseket.)

Nekem pl. sem az elfolyó, 30-as BMI-jű, önmagukat eufemisztikusan "husinak" meg "ducinak" nevező donnák, sem a szigorúfejű, nutrition-vallás bűvkörében élő, agyonszálkásított nőszemélyek nem jönnek be. Se nem kövér, se nem sovány testalkat, helyes arc, kedvesség, intelligencia - ez a lényeg.


(Ja, egyébként a három képből egyik sem volt túlsúlyos vagy kövér vagy "duci" (bleh... már magát a szót is utálom...)Az első photoshoppolt anorexia-jelölt, a második fitneszfasiszta testalkat, a harmadik meg átlagos.)

2017. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#30: Hihetetlen, mi? Látom és hallom őket szinte nap mint nap, ahogy viselkednek és amit beszélnek. Köszi, de belőlük egy perc is bőven untig elég.
2017. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Aha. Te tudod. Mondjuk én is járok kondiba, meglepődnél, hogy nem egyféle nők léteznek a világon.
2017. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem egy rockkoncertre és sokan voltak. Utána hallottam, hogy egy diszkóban is sokan voltak. Aztán pedig láttam, hogy egy operában is sokan voltak. Most akkor melyik zenét szeretik az emberek? Teljesen érthetetlen :( Most mi lesz?
2017. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez, Kedves Kérdező úgy van, hogy senki nem vár el semmit, ez maximum a médiából rád ömlesztett hazugságáradat. Egyrészt. Másrészt, nincsenek "a pasik", mint kollektíva, hanem adott személyek vannak, egyéni ízlésvilággal. Tudhatnád magadtól is...
2017. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%

Kinek kell dagadt fuj

Neked kellene dagat pasi egy zsírkupac persze hogy nem

2017. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Mér eleve rossz képeket tettél ki. Na ezekre a képekre már más lenne a válasz szerintem a ducibbra senki se szavazna.


[link]


[link]


[link]


Ezek közül is egyértelműen a 3. típus jön be. Az 1. nekem túl műnek tűnik, a 2. pedig aranyos, de inkább amolyan kislányos.

2017. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
B4szki... -.-" nem en raktam ki a kepeket, mit nem lehet ezen felfogni??
2017. júl. 29. 17:51
 40/41 anonim ***** válasza:

Eddig ha jól számoltam 31 választ kaptál, ami nem a tiéd. Abból van olyan, kapásból az első válaszok, amik 1 embertől születtek. Ezen oldal aktív felhasználói mondhatni ugyan azok, és sok kérdés alatt ugyan azok az emberek kommentjeit olvashatod, főleg ha a kategória ugyan az. Arról nem is beszélve, hogy ki tudja milyen emberek tesznek javaslatokat, fejtik ki véleményüket. Ha még ki is kötsz akár nemet, akár kort... semmi sem garantálja, hogy valósak. Erre akarsz bármiféle statisztikát felállítani? Nem tudom miként tehetnéd ezt, de szerintem lényegében nem is létezik rá mód, így pedig végképp nem, legalábbis valós statisztika 100%, hogy nem lesz belőle. Az ilyen jellegű kérdéseknek értelme sajnos a fentiek miatt kevés van. Mint mondtam: függ melyik kategória + kik találják meg; van ahol szétoltják, máshol pedig egekig dicsérik az adott testalkatot. Most nem akarok senkit megbántani, de azért, ha jobban szétnézünk úgy globálisan mindenhol a válaszok között: hát elég sok olyan emberrel lehet találkozni, akinek az értelmiségszintje szépen fogalmazva kissé alacsony(nem is helyesírásra értem, attól még lehet valaki értelmes); de hogy maradjunk kérdésed témájánál sok olyan van, akinek igazából mind1 csak "lyuk legyen".

Néha feljövök az oldalra és szétnézek, feltéve ha van egy kis időm, hátha tudok segíteni 1-2 embernek néhány kategóriában. Oda, ahhoz a kérdéshez én is válaszoltam (#26 07-24 11:35 válasz az enyém), lényegében már élő példa, amit fent említettem a felhasználók kapcsán(bár aktívnak annyira nem mondanám magam).

--

A fenti "kis" monológom után csak kifejtem az én véleményem is.

Az első, amivel kezdeném, hogy szerintem nem sok befolyása van a testalkatomnak az ízlésemhez. Vékony vagyok, sportosnak pedig kevésbé vagyok mondható... de ha elkezdek edzeni, akkor más jön be? Szerintem nem. Viszont próbálom magam nem elhanyagolni, saját magamnak megfelelni.

A második még kicsit a kérdésedből kiemelve a 87%-ot - bár igaz, hogy hasznos, nem hasznos gombok vannak, de sokszor sajnos like, dislike funkcióját töltik be, attól függetlenül, hogy valaki teljesen hasznos választ ad az adott kérdésre. Így hát még azt is figyelembe kéne venned + ki az aki válaszolt is + "értékelt" is. Na tehát szerintem ez az arány nem valós. Ha körbenézel: hány relatíve szép, vékony lányt látsz baráttal, netán férjjel? És ez ugyan úgy elmondható a sportosra, teltre, stb. Szerintem viszonylag sokat, sok kategóriából. Nem lehet így kijelenteni, hogy nekünk fiúknak/pasiknak mi tetszik, nagyon változó. De hisz te magas írtad: "Igy is epp eleg pasinak jövök be küldő alapján."

Nekem egyébként lényegében nincs olyan, hogy túl vékony. A vékonyság egyszerűen vonz. Vagy "enyhén" sportos alak, viszont a kigyúrt, telt egyszerűen nem... nem ítélem el őket, nem fogok rájuk megjegyzéseket tenni. Elfogadom, hogy sokaknak bejön, azt is, hogy akár ő úgy érzi magát jól, igazából részemről mind1; azon nem fog változtatni, hogy nekem nem jön be, egyszerűen nem tetszik. (nincs konkrét, elfogadható, normális érvem arra, hogy pl. miért tetszik a vékony és miért nem a telt - akad néhány ilyen jellegű kérdés is... (max amennyivel tudod/tudom magyarázni kedvenc színed/em))


Válaszom kissé hosszúra sikeredett, főleg ilyen későn... vissza már nem olvasom, remélem érthető és tudtam vele "segíteni". Nem kell senkinek sem egyetértenie velem, az ízlésem terén pedig végképp nem! Felőlem lehet le-fel pontozgatni, hidegen hagy, max normálisan megírt negatív kritikákra lehet valamit alapozni.

21f

2017. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!