Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor a kövér nők jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a kövér nők jönnek be vagy a vékony, sportosak a pasiknak?

Figyelt kérdés

Elvárják szinte , hogy tökéletes testünk legyen, nekünk nőknek! Aztán kiderül, hogy mégis a duci/molett/kövér nők a vonzóak.

Hogy is van ez? :D


A lenti kérdèsben kb 87%-a a kommentelőknek a duci nőre szavazott.



2017. júl. 29. 07:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Az ízlés szubjektív dolog. Mindig is voltak, akiknek a duci, a vékony, vagy a szálkás jött be. A különbség csak annyi, hogy melyiket kapja fel a divatipar és a média.


Ha egészséges vagy és tetszel magadnak, akkor csak egy férfit kell találnod, akinek bejössz.

2017. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

19: ugye az megvan, hogy sosem fogsz tetszeni mindenkinek?


Most spirtos vagy, bejössz egy csomó férfinek, másoknak meg nem. Ha elhiznál akkor meg pont fordítva lenne a két csoport.


De most tényleg, hány éves vagy, ez nem a tini rovat, ezzel azért kb 16 éves korára tisztában van az ember...


Nekem (és azoknak akik most ezer privátot írnak neked) a sportos tetszik. Sok haverom meg inkább azt szereti, ha gömbölyű mindenhol. És ez még a testalkatunktól sem függ, a srác is sportos, én is, és mégis eltérő nőtipushoz vonzódunk.

2017. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Vagy akár közösségtől is függ. És normál alkatú vagyok, a karom és a lábam izmos, de a hasamon meg a csípőmön van felesleg (sokat sportolok, de a kajára nem figyelek oda). Nagymamám szerint hízhatnék, a konditeremben azt mondják, hogy fogyhatnék. Most akkor mit tegyek? Régen vékony és sportos voltam, az akkori barátom azt akarta, hogy hízzak, mert megalázónak érezte, hogy sportosabbb voltam nála.


Most mit tegyek? :D

2017. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Úgy lesz ez, hogy mivel az emberek nem egyformák, kinek ez jön be, kinek az.
2017. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Eddig egy privát sem jött, és elégedett vagyok magammal (jó a labam lehetne még izmosabb, de ez mindegy)

Csupán azert mondtam h hizhatnek, mert az egyik kérdésnél csak kb a duci lányokat preferálták.

Tisztában vagyok vele, h nem en vagyok a világ közepe, az istennő stb stb..

Igy is epp eleg pasinak jövök be küldő alapján.


21 leszek.

2017. júl. 29. 08:51
 26/41 anonim ***** válasza:

"az akkori barátom azt akarta, hogy hízzak, mert megalázónak érezte, hogy sportosabbb voltam nála"


Mondjuk az ilyen embert kell mindkét nemből kerülni az ilyen ember csak visszahúz, nem támogat, nem örül a sikereidnek. Legyen szó arról, hogy ki keres többet, kinek megy jobban a munka, ki sportosabb, bármi.


Ferfiben és nőnek is találkoztam már ilyen jellemű emberrel... Sose fogom megérteni (az exemmel ugyanazt sportoktuk, elég durvàn gyorsabb volt nálam, adtam neki egy puszit, aztán hagytam, had menjen, ő meg bevált a végén... ettől nem lettem kevésbé férfi, hogy gyorsabb volt, aki meg mégis így éli meg, azzal más gond is van).

2017. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
A vékony jön be, de ne legyen sportos.
2017. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Kérdező a 100 kilós nők, de már a 80-90 kilósak is, pláne, ha alacsonyak hozzá, nagyon-nagyon kevés férfinek tetszenek.A linkelt képeken ilyen nő nem is volt.A 3-as nő sem nevezhető kövérnek.Szóval nyugodjááá meg, mindig is a vékony vagy normál testalkat lesz a vonzó a férfiaknak.Igazi statisztikáért egyébként az ország összes férfiját kellene megkérdezni.A gyakori közönsége csak egy szelete.
2017. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A legrosszabb ***** válasza:
23%
Nekem egyáltalán nem jönnek be sem az izmos, sem a kisportolt testű nők, pedig már több mint két éve kardiózok, kondizok, és az étrendemet is teljesen átalakítottam, tehát látványos a különbség a mostani és a durván 3 évvel ezelőtti testalkatom között. Hiába vállasodtam, férfiasodtam, izmosodtam, továbbra sem kéne nekem egy szolis-kondis cicababa, a hideg kiráz attól az értékrendtől, amit ők képviselnek.
2017. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

#29

Mármint attól az értékrendtől, amit te képviselsz? Csak mert te is kondizol, kardiózol..

2017. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!