Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor a kövér nők jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a kövér nők jönnek be vagy a vékony, sportosak a pasiknak?

Figyelt kérdés

Elvárják szinte , hogy tökéletes testünk legyen, nekünk nőknek! Aztán kiderül, hogy mégis a duci/molett/kövér nők a vonzóak.

Hogy is van ez? :D


A lenti kérdèsben kb 87%-a a kommentelőknek a duci nőre szavazott.



2017. júl. 29. 07:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
45%
Nem jönnek be a kövér nők, még az enyhén molettek sem.
2017. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Mér eleve rossz képeket tettél ki. Na ezekre a képekre már más lenne a válasz szerintem a ducibbra senki se szavazna.


[link]


[link]


[link]

2017. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az arányos jön be. 160-177/48-68-ig bármi jöhet. (igen *azmeg kecske is)

31/f

2017. júl. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Nem en raktam ki a kérdéseket! (Sem a kepeket).

En csak találtam a ket kerdest es meglepett a kulonbseg a válaszok között. Ezért kiirtam egy újat, egy fuggetlent a többitől.

2017. júl. 29. 08:20
 15/41 anonim ***** válasza:
44%
Már nem azért de a 3-as nem kövér. :D Teltkarcsú..és neki van a legnőiesebb alakja. :) De nem unalmas már ez a téma, komolyan?! Képzeld el mindenkinek más tetszik..
2017. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

A teljes alakos képekkel eleve az a gond, hogy az ember egy másikat nem egyetlen paraméter (testalkat) alapján értékel. Számít az illető arca, mosolya, frizurája, hajszine, de még a ruhája, és a környezete is.


Így meg, hogy minden típusból 1-1 példa van csak eleve elviszi a szemet. Nekem pl nem tetszenek a szőkék, így ha a példában a vékony és a sportos közül az egyik a tipikus 1000$-os mosolyú amerikai egyencsj, akkor állatról függetlenül a másikat választom.


Vagy pl nekem a sportos nők tetszenek, mégis van egy kis délies típusú kolléganőm olyan mosollyal, hogy ha meglátom azonnal bele szeretek, pedig alkatilag nem az esetem, de azok a csillogó, vidám szemek, mikor elmosolyodik...

2017. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
77%
Hogy az ízlés milyen százalékban oszlik meg, erről fogalmam sincs, de nyilván igen eltérő lehet. Nekem a linkelt 3 lány közül az első kettő jöhet csak szóba, ők viszont nagyon! A harmadik nem jön be a teste miatt, bármilyen az arca. Nekem a jó alak fontosabb! Hogy miért, nem tudom, ilyen az ízlésem. Ez van. Csak hogy lerontsam a 87%-ot...
2017. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Valakinek a duci, valakinek a vékony, valakinek a sportos, de a legtöbbnek az összhatás a fontos.


Viszont van sok bunkó megmondóember a neten, aki szereti verni a mellét, hogy "hájas disznó" meg "csak a kutyák játszanak csontokkal".

2017. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Én sportos vagyok, csak erdekelt, hogy tenyleg ha csak az egyik kerdest nézem, akkor el kene hizzak, hogy bejojjek a pasiknak :D es durva , hogy ennyire egyoldalú a valasz az egyes kerdeseknel.
2017. júl. 29. 08:30
 20/41 anonim ***** válasza:
Nehogy elhízz, hogy tetszél a pasiknak. Valszeg külsőre így is tetszhetsz a férfiak nagy részének. Csak épp nem próbálkoznak nálad.
2017. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!