Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok egy 54...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok egy 54 kilós helyes arcú egyetemista sráccal, aki folyamatosan jár konditerembe?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés céljából írom (gyik szabályzat miatt hangsúlyozom ezt)! Csak a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy köztetek van-e olyan csaj, aki adott esetben vonzódna egy hozzám hasonló kaliberű huszonéves pasihoz is (170 vagyok). Írjatok egy életkor, magasság, súly hármast is. Azt is írjátok le, hogy min kellene változtatnom (akármilyen dolgon), hogy legyen esélyem nálatok. Előre is köszi a válaszokat.

2017. júl. 31. 12:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20 vagyok

Amugy személy szerint engem a magasságod nem zavarna, nekem tetszenek az alacsony fiúk is.

2017. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan vészes mint ahogy sokan beállítják. 170centihez ez még nem olyan vészes, persze mindenkinek más a testalkata. Én magam is űzöm és nagyon sok küzdősportot is nézek és olyat is láttam már, hogy valaki 185 centisen is hozta az 56kg-t mérlegelésen és még utána másnap bokszolt is. Ez genetika. Van aki a te magasságoddal képtelen leaszalni magát mondjuk 65kg alá de van aki meg simán elvan 54kg-an is. Ez már csak több lesz, az idő múlásával egyre csak gyarapodni fog a súlyod akkor is ha nem teszel semmit. Ha sportolsz az meg nyilvánvalóan segít, és még mindig jobb mintha hájpacni lennél.

A testépítés erre a legcélszerűbb no meg diéta. Szerintem ne csüggedj lesz ez még így se :D

2017. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Pasikent mondom ezzel az alakkal ne akarj not,mert elhajtanak,es megalaznak.

Neked felkellene szedni 35-45kilot minimum.

Allj ra a napi 7-8-szori kajalasra plusz turmixokra(dupla adagosak),es heti 4 edzesre.

Nem vagy ferfias a szemukbe a ferfi 80 kilo alatt nem ferfi.

2017. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ugyanitt szteroidok olcsón eladók? :D
2017. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Minek neked koksz még?


Elõbb szépen eddzél 4-8 évet tisztàn.

2017. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#24: :D

#23: Te olyan vagy, mint egy rossz hitszónok. Minden ilyen jellegű kérdésnél betűre pontosan ezt a szöveget nyomod. :D

Egy 70 kiló + diploma sztem elég kell, hogy legyen pár év múlva. Akármennyire is vagyok pesszimista, azért a te állításod még nem tükrözi a valóságot (80 kiló alatti pasikat is szoktam látni nővel). Azt igazán elárulhatnád, hogy te milyen magas vagy, mert lehet csak az észt tudod osztani, közben meg 180 vagy alsó hangon és csak annyi a gondod, hogy a sok hülye cuccot tolod magadba.

2017. aug. 2. 16:27
 27/30 anonim ***** válasza:

176 cm vagyok 92kg.

És nem nem koxolok,hanem sokat eddzek,kajàt is odafigyeléssel csinàlom.Plusz rengeteg turmixot vitaminokat szedek hozzá.

Mellette most diplomàzok mérnöki szakon,dolgozok teljes munkaidõben,jövõre Msc-t akarok.


Én csak azt mondom amit tapasztalok,és amit a csajok mondogatnak àllandóan.

Làttam màr sajnos olyat,hogy egy vékony sràcot úgy megalàzott a csaj,hogy lestem,leoltotta,hogy miért ment odahozzà nem làtja nem egy súlycsoport,nem férfi.

Plusz az is igaz,hogy nekem randizni se kellett mert bizony a testemre ugrottak azonnal,elég volt tellón levelezni plusz megfelelõ kommunikáció és valamikor màr aznap àthívtam szexelni úgy,hogy közben egy pasival màr 2-3-4 randija volt és semmi se történt,én meg elsõ adandó alkalommal màr benne jàrtam.


Nem felvàgàs csak tapasztalatok,nem voltam erre büszke,utólag mondta el a csaj,és el is küldte a sràcot.


Izmos test az 75%-ban viszi a lànyt.

2017. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

176 centivel 90 kiló már kicsit gyanús, ha szálkás vagy.


[link]


Én olyat is láttam már, hogy kigyúrt srác feszengett szórakozóhelyen és kb. le se sz.rták a csajok (a vézna haverom - akinek a combja olyan vastag, mint a gyúrós alkarja - fél óra után vitt egy csajt).

2017. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

168cm es 52kilo vagyok. 20/l

Szamomra eleg fontos a kulso, de nem az a kondis kigyurt, hanem akin latszik hogy sportol.

Mostani baratom vizilabdazik, meg kuzdosportolt is korabban még most is vissza jar neha.

Volt baratom meg uszo volt.

Mind ketten elég magasak. 185-190cm es kb 80-85kilok voltak.

Szerintem nem konditerembe kene jarnod, mert azt amint abbahagyod leeresztesz. Kezd el rendesen enni. Tobbet mint most. Es menj el birkozni, uszni, thai boxolni vagy valami mas ami erdekel. Sokkal ferfiasabban neznel ki mintha az ilyen kis kondis izmokat szednéd fel.

2017. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29-nek igaza van. Kuzdo sport amit javasolt elony a te sulycsoportodnak , 1-2 ev utan 80-90 kilos palikat is kepes leszel kiutni akik a tomor izomtol csak nehezen mozdulnak .
2018. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!