Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok egy 54...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok egy 54 kilós helyes arcú egyetemista sráccal, aki folyamatosan jár konditerembe?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés céljából írom (gyik szabályzat miatt hangsúlyozom ezt)! Csak a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy köztetek van-e olyan csaj, aki adott esetben vonzódna egy hozzám hasonló kaliberű huszonéves pasihoz is (170 vagyok). Írjatok egy életkor, magasság, súly hármast is. Azt is írjátok le, hogy min kellene változtatnom (akármilyen dolgon), hogy legyen esélyem nálatok. Előre is köszi a válaszokat.

2017. júl. 31. 12:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
26%

Nekem alapvetően a 170 centi "magasságod" is kizáró ok.

2eske

2017. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd, a 2-es valószínűleg egy százkilós debella, aki csak szeretne egy százhúsz kilós fazonnal járni, mert mellette nem tűnne donna tonnának :D
2017. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,190cm es 90kg vagyok...

De szerintem 110kg körül kellene lennem,20kg izom kellene..

2017. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17%

12. Élőbe már nem lenne ekkora pofád, mi? :D

te meg biztos egy kisfszú törpe gnóm vagy. :)

Na, ennyi

2017. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
33%
Oké, kettest sikerült behúzni a csőbe. Ez is csak egy sörhasú lúzer fazon, aki a sok elutasítást úgy próbálja feldolgozni, hogy a "minden nőnek csak a kigyúrt állatok" szöveget mantrázza.
2017. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15%

15. Te ennyire hülye vagy, vagy segít benne valaki? :D

Cuki ahogy próbálod magad értelmesnek feltüntetni...közbe meg nem :D

2017. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%

"próbálod magad értelmesnek feltüntetni...közbe meg nem :D" - ezt a rétori fordulatot, banyeg...


Egyébként nem tudom, miért gondolod, hogy jobb életed lesz attól, hogy nőnek - egy buta nőnek - adod ki magad. Azt hiszed, ezzel lehúzod az egész női nemet, és ily módon bosszút állsz rajtuk, amiért téged egyfolytában kikosaraztak? Ez semmivel sem okosabb dolog, mint mikor a hároméves gyerek megdádázza a földet, mert elesett, és beverte a térdét. Ilyen mentalitással nem is fogsz találni senkit, aki három percnél tovább elviselne. Jobb lenne, ha magadba néznél, és megpróbálnád fejleszteni a személyiségedet, ahelyett, hogy a gyakorin trollkodsz. Talán egyszer még barátnőt is találnál, és nem pincelakó nyakszakállként, örök szűzként kellene leélni az életed.

2017. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
33%

És mit csinál a konditeremben? A nagyfiúknak adja a törölközőt?


Bocs, de ezt el sem tudom képzelni. Nem vagyok izmos, tudom, hogy az többet nyom, de jobban néz ki. A húgommal majdnem egy magasak vagyunk, 160 körül, ő 62 kiló, én 56, és ő sokkal soványabb, mert pilatesezik és kickboxol, én meg csak vagyok. De így is látszanak a bordái, nagyon soványnak néz ki, ezt el sem tudom képzelni férfiban.

2017. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

NEM.


168 cm vagyok, 62 kg. Csinos, arányos testem van.


Minden nap szarul érezném magam, hogy a pasimnak törékenyebb, karcsúbb teste van, mint nekem. Nehogy már nőiesebb legyen, mint én.

2017. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
En 162 centi vagyok és 52kl.. te 54 vacy 170 centihez?? Te jo ég... nagyon vekony vagy. Túlságosan.
2017. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!