Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel, aki "alkalmi kapcsolatot keres, de akár több is lehet belőle"?

Figyelt kérdés
Itt gyk-n ismerkedést kezdeményezet egy csaj, jól elbeszélgettünk, azóta facebookon, skype-on, és telefonon is beszélünk, de találkozóig még nem jutottunk. A nő kijelentette, hogy le akar velem feküdni, de nagyon meg kedvelt, többet is szeretne. Nekem is elég szimpatikus, egy dolgot kivéve. Az, hogy kijelentette, hogy alkalmi kapcsolatot keres, de több is lehet belőle. Nem tudnék benne megbízni, ezért nem tudom mi tévő legyek. 22F, 21N. Ti képesek lennétek összejönni ilyennel? Tudnátok benne bízni, hogy nem fog közben mással is lefeküdni és megcsalni? (Én mellesleg szűz vagyok, ő os tud róla, lehet, hogy csak emiatt fura nekem ezegy az egész szituáció) Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2017. aug. 8. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lepontozhattok, gondolom az osszes tobbi ribi is a partjan all, nyomni kell gyorsan a zold kezet neki amig lehet, ossze kell fogni a sok r.bancnak ;) Felolem lehet 0 %-os is a valaszom, aki normalisan gondolkodik az tudja hogy igazam van.


A valaszom 100%-ban IGAZ!

2017. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze.
2017. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!