Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb lányommal egyidős lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb lányommal egyidős lány tetszik nekem, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem ki én is bejövök neki,legalábbis így gondolom,mert facebookon megtalalt valahogy és megjelölt,pedig nincs honnan tudja a nevem. Mi tévő legyek,mit csinálnátok a helyemben? Visszaigazoljam? Nem beszéltünk még,csak köszönő viszonyban vagyunk. Mindig köszön nekem,ha lát. Szerintetek ezek arra utalhatnak,hogy tetszem neki?

2017. aug. 20. 21:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

15# Mesztelen képet? Ha festeni fog,akkor sikerülhet! xD


20#Ezen jót nevettem! :D


Kérdező nem tudom milyen férfi vagy,hogy egy köszönésből,fb jelölésből ennyire túlragozod ezt a dolgot,,de kapd már össze magad! :) Visszajelölöd és ráírsz:Szia. Minek köszönhetem a jelölésedet?

Ha akar tőled valamit,nyugi leáll veled chatelni...

2017. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
66%

Hogy mit csináljál? Jelöld vissza, írjál rá, és égesd jól le magad. 😜👌


A saját lányod mit csinál facebookon, nem ismered a fiatalokat? Mindenkit bejelölnek, aki él és mozog. Magyarul, kb. tudja ki az, talán látta egyszer.

Mit akarsz egy ilyen kis fiatal, tapasztalatlan nőtől? Teljesen más generáció. Mit tudsz vele kapcsolatban elképzelni, max. azt, h dugtok?


Szégyeld magad! El sem hiszem, h ilyen degeneráltak vannak a korosztályomban...


Te, te hímnemű egyed! 😅😎

2017. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
92%
47 évesen, szerintem nem kellene túl sokat belegondolnod abba, hogy ismerősnek jelölt a facebookon egy 18 éves láy.
2017. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Lány.
2017. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben visszajelölnék, és üzenetben Ennyit: Szia! Köszi a jelölést!😊 Ennyit. Nem többet!A többi kiderül. De hagyd, hogy ő írjon többet, ne csinálj hülyét magadból tényleg!!!!!!😊 Ha közeledni akar, kűzdjön meg érted! 😊
2017. aug. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
85%
Én "huszonegynéhány" éves lány vagyok, és vannak korodbeli pasik, akiket csípek, akikre ráköszönök, akikre mosolygok, olyan is volt már akit bejelöltem, de ha bármelyik rám mozdulna, kifutnék a világból is...
2017. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
82%

Én is visszajelöltem a töri tanáromat anno és mégse vagyok belé szerelmes :DDDDDDDDDDDDDD

Ha az én apám jönne össze egy korom beli csajjal,biztos egy világ omolna össze bennem.Na meg apámmal se állnék szóba többet.

2017. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
71%

persze csakis bejössz neki.

Hagyd őt hagy élje az életét a korosztályával.

2017. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem azt jelenti, hogy bejössz neki. Csak bejelölt. Volt olyan egyetemen, hogy elbambultam, és a tanárt néztem, mert mindig szemben ült velem. Ő meg totál félreértette. Manapság a fiatalok gyűjtik az ismerősöket.
2017. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
78%
Felejtsd el,legyél már rendben magaddal.44F
2017. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!