Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi köze hozzá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi köze hozzá, hogy hány évvel idősebb a párom és miért ez alapján ítélik meg?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 hónapja vagyunk együtt, sokan mégis olyan rosszindulatúak, hogy az éveinkkel vannak elfoglalva. Úgy gondolom, mindketten felnőtt emberek vagyunk, tudunk döntést hozni, ha nem okés a dolog. Félek, hogy előbb utóbb a sok rosszindulat a kapcsolatunk rovására fog menni. Én 25N, ő 39F.
2017. szept. 11. 08:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha szétmentek, az CSAKIS MIATTATOK lesz - főleg miattad -, mert TE kattogsz mindenféle baromságon :D
2017. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha csak ekkora korkülönbség lenne a kiszemeltem és köztem, tutira tennék magasból mások véleményére.

Mi sajnos nem mások miatt nem vagyunk együtt, nálunk sokkal de sokkal több a korkülönbség.


Ne rágódj hülyeségeken, mert elrontasz vele mindent, és pont azt nem fogod tudni megélni, amire a legjobban vágysz!

2017. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok múlik. Ha tényleg rkvására fog menni, csak testileg vagytok felnőttek.
2017. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

mit gondoltál, hogy mindenki dalolni és táncolni fog azért, mert ekkora a korkülönbség?

Én szülőként nem szeretném, hogy a lányomnak ennyivel legyen idősebb a férje, mert sok hátul ütője van.

Igen, van a szerelem, az a legfontosabb, de ha azt kicsit kivesszük a képletből, akkor nagyon sok negatív dolgot talál az ember ekkora különbségnél.

Ha már tényleg akkora felnőtt nő vagy, akkor remélhetőleg tudod, hogy ezzel a kapcsolattal sok mindent felvállalsz és ez ezzel jár. Vagy így is elfogadod, vagy akkor hagyd a francba.

2017. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam, mikor az akkor 29 éves férjemmel összejöttem. Volt susmus a háttérben, de őszintén leszartuk mindketten, mert biztosak voltunk magunkban és a kapcsolatunkban. Lassan 10 évvel később, most, mindenki ámulattal nézi, hogy mi még mindig jól vagyunk, még mindig szeretjük egymást, még mindig boldogok vagyunk... Nem kell foglalkozni másokkal, ha veletek minden rendben van. Bár őszintén szólva nekem sem úgy tűnik a kérdésedből. :/
2017. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez nem felnőttes viselkedés...a legjobb, ha nem törődsz a külvilággal. Ezt is meg lehwt ( kell) tanulni.
2017. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amíg érdekel más véleménye, addig te sem vagy biztos a kapcsolatotokban.

Köztünk több év van, abszolút hidegen hagynak mások.

2017. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

En 25vagyok ,a volt pàrom pont 25évvel idôsebb nàlam. Nem nagyon hallottam ,hogy tul idôs hozzàm.

Egy 26éves sràc tett egyszer egy mejgegyzést ,hogy tul ôreg. Lereagàltam annyival hogy ''dupla vagy semmi''.

Nem'szabad foglalkozni senkivel. Kûld el ôket a francba.

2017. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

32 êves nő vagyok, pàrom 27 évvel idősebb, mégis boldogan élûnk együtt, mindenben passzolunk.

Amikor elvàltam és megismertem, nem volt a homlokàra írva, hàny êves.Jött a vonzalom, majd a szerelem, elfogadott az akkor 5 éves gyerekemmel, kaptunk hideget is, meleget is, na persze, egy 3000 fős községben ez "alap".

Ne foglalkozz senkivel, csak egymàsra figyeljetek.

2017. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!