Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen és hány jelből érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen és hány jelből érzi egy fiú/férfi, hogy érdeklődik utána egy lány/nő? Részletek lent

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, és tetszik egy fiú/férfi, 27 éves. Egy munkahelyen dolgozunk, de nem találkozunk mindig. 3 alkalommal kezdeményeztem beszélgetést vele, akkor jót beszélgettünk, de ezenkívül semmi nem történt. Egyébként egy környéken lakunk, és mondhatni ismerősök vagyunk, de csak nem régóta dolgozunk egy helyen. Abból, hogy kezdeményeztem vele beszélgetést, egyértelműen következik, hogy tetszik nekem? Tudom, hogy ha nem reagál, akkor valószínű nem tetszem neki, de lehet az, hogy nem veszi észre?

Egyébként a koromhoz képest félénk vagyok, és ahogy tudom, ő is, nem volt sok kapcsolata.


2010. máj. 27. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele, és még ha pofára is esel de előrébb jutsz. Egyébként tetszik a kérdésed, mert én is 27 éves vagyok és tetszik egy csaj aki 25 éves és egy helyen dolgozunk. :)Csak őt már eljegyezték.


Sok sikert neked !

2010. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

17 éves fiú vagyok, az a vicces, hogy én pont azt mondanám, hogy egy lányon nagyon látszik, ha bejövök neki.. De úgy látszik ezt csak én állítom egyedül :D

Először is bele kell nézni a szemébe, amikor rád néz, már abból kiolvasható, (és ha pl észreveszed, hogy már megint figyel) a többi jel is látszik, valamiért nagyon jófejen viselkedik, és még az a hirtelen nagy koncentráció, amikor a fiúval beszél.. tök érezhető, bár gondolom ez egyén függő.

És ez nem jelenti azt, hogy ő is érzi.

2010. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te vagy az Aranka?:D

Nekem is bejössz, ne legyél félénk!!!


Józsi

2010. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak. Falunk élünk, ezért az, hogy beülünk valahová, nem olyan könnyű. De gondolkodom, hova lehetne elmenni. Köszi még egyszer!
2010. máj. 31. 17:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Hivd meg kàvézni, vagy egy maffint vagy màst vigyél neki. Ha àradozik, hogy milyen finom volt akkor mond neki hogy szivesen sütnél neki màskor is ....de most ö jön egy sütivel.. De màssal is kivàltható,pl haza kisér ha màr egyfele laktok. Ha nincs reakció tanulj meg sütni :)) Mondjuk egyszer sütött nekem elsö randira egy làny diósat hmm azt nem ajànlom frànya hajdarab...;)
2016. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6 éves kérdés :DDDDD Most 31 éves, biztos házas gyereke van már! Én meg a "17 éves fiú" aki most 23, és szintén dolgozik, de talán még fog msc-zni. Kicsit idejétmúltnak tűnik a kérdés.
2016. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!