Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki tetszik az utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tetszik az utcán, akkor milyen kérdéssel mész oda hozzá?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hey, Excuse me. Where is the restroom?
2010. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
He?
2010. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia tündérlány. Gyönyörű vagy, csak a szemeiddel van egy kis probléma... egyik szebb, mint a másik.

Jössz b*szni?

2010. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

" Bocsi, nem tudod merre van a xy, suli( vagy a korház vagy amit kitalálsz)? Messze van? elkísérnél odáig?"

"Mennyi az idő?"

"Van tüzed"?

2010. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Elnézést, szabad egy mellnézést?
2010. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia, ráérsz?

Remélem igen, mert meg kell vitatnunk valami fontosat.

Ja egyébként Zoli vagyok, a te neved nem tudom, de ha megmondod elmondom, hogy valami őrjítőek a szemeid ;)

2010. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer láttam egy srácot,a telefonján nyomkodott valamit,majd odajött megkérdezni,mennyi az idő..-.-" Na ezzel ne!:D
2010. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, te is ezen a vonaton utazol?
2010. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem minél átlátszóbb ürüggyel mész oda, annál jobb, mert akkor látja, hogy rá vagy kíváncsi.

Ha megkérdezed, mennyi az idő, akkor megmondja és tovább sétál, ha, megkérdezed, hogy XY utcát hol találod, akkor esetleg azt mondja, hogy erre vagy arra, vagy hogy nem tudja, ezekből a válaszokból én nem tudnék továbblépni egy ismerkedős beszélgetés irányába. Aki komoly kérdéssel kezd, az nagyon elleplezi az ismerkedési szándékát, szerintem az nem jó.

Szóval átlátszó szöveggel, nagy mosollyal lépj oda, akkor, ha tetszel neki.

2010. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

21:25

szerintem pont ez a jó, mert tudod, hogy te érdekled, nem a pontos idő

szerintem aranyos próbálkozás


21:35

ez egy jó kérdés, mert egyértelmű belőle, hogy ismerkedni akarsz és főleg, mert egyszerű megválaszolni :P

2010. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!