Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mennyire tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire tartanátok rossz embernek engem?

Figyelt kérdés
Szinte mindig csak magamra gondoltam. Másoknak mondjuk sosem akartam rosszat, sőt örültem ha boldogok, nem irigykedtem, persze nem azért mert olyan jó lennék, hanem szimplán csak magammal voltam elfoglalva, ezért nem is nagyon érdekelt, hogy a többiekkel mi van.Volt néhány lány, akiket szerettem, de ők nem szerettek engem. Sosem volt részem kölcsönös szerelemben, fogalmam sincs, hogy milyen az. Nincs olyan ember, akinek fontos lennék, akikkel jóban vagyok, azok is mással vannak elfoglalva, tesóm együtt van a párjával, a legjobb barátom együtt van a párjával, ha találkozom velük, én csak iylen harmadik kerék lehetek, a szüleim is örültek ,hogy elköltöztem tőlük. Pénzem van, jól nézek ki, cinikus vagyok, ezek még inkább hozzájárulnak, hogy egy igazi s e g g f e j legyek. Lekezelő, pökhendi semmirekellő alak vagyok, aki előszeretettel sértegeti azokat, akik túlságosan komolyan veszik magukat. Senkit nem érdekel, hogy mi van velem és engem sem érdekel senki. A magam ura vagyok, azt csinálok, amit akarok mindenkitől függetlenül.
2017. okt. 19. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3#, Sajnállak. Veled is rendben lesz minden.
2017. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
4#, Pökhendiség a pökhendiség megmutatója. Ez s butaság, lényegileg naaagyon más.
2017. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Red Vixen, én csak azt nem értem hogy a fenébe vagy te még mindig 40%-on amikor a válaszaid nagy részét csontra nullázzák. :-)

Kérdező, nyilván ez egy védekezési mechanizmus nálad, de ettől még antipatikus. Szerencsére téged nem érdekel, így nincs harag.

2017. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Taps taps igy kell csinálni a riba@@

oknak ez jön be

2017. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!