Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ment ki a divatbol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ment ki a divatbol a lovagias viselkedes es az udvariassag a pasik reszerol?

Figyelt kérdés

Anno sokszor kaptam egy szal viragot, pici csokit, aprosagot... Jol esett. Es szivesen viszonoztam apro kedvesseggel. De manapsag mar nincs ilyen. Nem csak ez hanem az alapveto udvariassag sem mukodik.


Orulhetek ha az elso randin kifizeti a team (200-300.-) de sokan azt is szajhuzva teszik.


Miert olyan nehez ez ?


2017. dec. 6. 07:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
77%

meséljek, hogy az exem mivé változott a kedves gesztusaim miatt? :D

néha elgondolkodom azon, hogy ez mind hülyeség, hogy igazuk volt azoknak akik azt mondták vissza kell fognom magam és csak ritkán meglepni a másikat, mert attól értékesebb lesz az a dolog amit kap

főleg, hogy egy idő átcsapott követelőzésre és pénzéhességbe

elvárás volt, de cserébe nem kaptam semmit, nem úgy értem hogy elvártam volna, hanem csak simán nem kaptam semmit :D

szóval a nőkre lehet rossz hatással, ha megkapják ezeket...belekényelmesednek


a fizetéses dolgokkal is óvatosan, mert egy idő után ott is áttud esni a másik a ló túloldalára, én nem csak kapcsolatban fizettem, fizetek programokat, dolgokat másoknak és egyesek eléggé eltudnak szemtelenedni...

főleg amiket visszahallok a háttérből, hogy "engem milyen faxán le lehet húzni" :D

kedvesség ide vagy oda, kevés nő van aki megérdemli, persze aki megérdemli azt meg kell becsülni :)


F

2017. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egyszer randiztam "ismeretlennel", ő hozott nekem csokit és a teámat is kifizette, udvarias volt. Sajnos alig volt közös témánk, teljesen más személyiségek voltunk így nem lett belőle több.

A párommal eleve barátok voltunk, az első együtt kajálást meg utána a kávézást pl én fizettem. Aztán másnap ő hívott vissza. Nekem ez így természetes, rosszul érezném magam, ha mindig csak az egyikünk fizetne.

2017. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%

Első randira ne vigyünk virágot??? Akkor a második randin szex és virág?

:D

2017. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
72%
13: Akkor vigyél virágot az első randira. Aztán ne csodálkozz, hogy a nők felének az agyára fogsz menni. Lásd 9. 45F
2017. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom én amióta az eszemet tudom alapból nem hagyom hogy a nő fizessen nálam ez elvi kérdés. Most egy pár ezer forint egy étterembe vagy kávézóba nem fog a földhöz vágni,főleg hogy úgyse minden nap randizik az ember..., a lovagias viselkedés meg szerintem alap minden nővel szemben,attól függetlenül hogy meg akarom e kapni az illetőt vagy nem. Lehet maradinak gondoltok ezért,de ez nálam így működik. Eddig semmi negatív nem ért miatta,sőt...... 34F
2017. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

15: Köszi, hogy nem kell koptatnom a billentyűzetet feleslegesen! Dettó! :)


Amúgy én még egy tök semleges random nővel is udvarias vagyok (és nem azért, mert bármi hátsó szándékom is lenne), mert így esik jól, kapok egy mosolyt meg egy köszönöm-öt nekem is visszajelzés, hogy helyesen cselekszem, de nem várom el sosem, nehogy félre legyek értve. :) Randinál ugye meg az alapnál is alapabb. :))

2017. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

Első randin nem is szeretem a beülős helyeket, én pl sokkal jobban szeretem ha az első randi egy sétáról szól. Akár egy parkban üldögélni. Ez még úgy is arról szól, hogy eldöntsük, látunk e valami a másikban, tudunk e beszélgetni stb. Télen persze macerás.

De mondjuk ha a pasi sóherkedik 300 Ft-on akkor a folytatás is erről szól. Mert őt át verték, rám süti a többi nő bélyegét. Viszont ez általánosítás, ha az illető férfi nem egy tiszta lappal áll hozzám, akkor a későbbiekben is felmerül, hogy tipikus nő. Természetesen utána már a nőnek is be kell szállnia a dologba. De ha valaki nálam így indít, az veszett ügy.

2017. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
12%

Talán, mert már nem sok nő érdemli meg, mert megköszönni sem képesek semmit sokszor.

Megfogod az ajtót s mint a reklámban "nekem ez jár" s se köszi, se semmi , de ugye van második ajtó is, ahol neki az jár neki:DDD

Bocsi, nem láttam hallottam közeledted:DDD

Az összeomló öntelt pofika látványa...hmmm:))


A másik drága a világ s mivel sok nő már csak potyázni jár randira, vacsira...a fene se etesse őket, nem azért dolgozik az ember.


Ha normális egy nő s tudja ezeket, akkor nem "veteti meg magát" a másikkal.S neki sem kell azt éreznie, ha normális, hogy lejmolgat.

2017. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az első alkalomra virág meg csokika egy a régi világból fennmaradt tök értelmetlen szokás - mondom nőként. Ajándék akkor legyen / érdemes, amikor már biztos, hogy lehet vmi a dologból. Nem azért, hogy a nő méltóztatott megjelenni a randevún és figyelmet szentelni az egyszeri jóembernek.


A fizetésben viszont veled értek egyet, amennyiben a srác hívott meg. Ez ALAPVETŐ ILLEMSZABÁLY, hogy aki meghív, az fizet, nemtől függetlenül. Ha már leszólított és meghívott, akkor ne picsogjon már, ha ki kell fizetnie 200 Ft-ot egy randin (drágább helyre nem is mennék pont amiatt, hogy ne tűnjek golddiggernek meg amúgyis felesleges). Még akkor se, ha rossz tapasztalatai vannak a srácnak - ha meg ez a helyzet, ne a következő nőn verje le, hanem 1) ne a látványosan luxy felszínes libákra menjenek, ha meg csak az jön be, akkor vmit vmiért, 2) ajánljon fel egy szolidabb, kevésbé puccos helyet randira, ahol egy kávé/tea/kóla kijön 500 Ft-ból... ha pénzéhes a nő, akkor úgyis fintorogni fog az ötletre, hogy miért nem a Liszt Ferenc térre mennek a trendcsy koktélozóba meg miért nem étterembe, 3) nem leszólítani randira minden random p...át, aki vékony és csinike, hanem előtte odafigyelni a testbeszédére, megnyilvánulásaira

2017. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
48%
Mert Krisz Rudi is énekelte, hogy „Kimentünk a divatból”. 😂 Amúgy nem igaz.
2017. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!