Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ment ki a divatbol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ment ki a divatbol a lovagias viselkedes es az udvariassag a pasik reszerol?

Figyelt kérdés

Anno sokszor kaptam egy szal viragot, pici csokit, aprosagot... Jol esett. Es szivesen viszonoztam apro kedvesseggel. De manapsag mar nincs ilyen. Nem csak ez hanem az alapveto udvariassag sem mukodik.


Orulhetek ha az elso randin kifizeti a team (200-300.-) de sokan azt is szajhuzva teszik.


Miert olyan nehez ez ?


2017. dec. 6. 07:50
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
#29: nyilván az, hogy lekezelőnek érzi a "pasi" megnevezést. És nincs vele egyedül.
2017. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Aki a viselkedésével kiérdemli az udvariasságot, az meg is kapja ;) aki pl. nem tud késsel-villával étkezni sem, az ne sipákoljon azért, hogy nem ugrom a kabátjáért.
2017. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rossz helyen ismerkedsz, jarsz. Vannak kivetelek, de nagyon keves manapsag...pl en.

Szeretem a romantikát

29f

2017. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gondolatmenetet követve egy nő addig ribi, míg be nem bizonyítja, hogy nő.
2017. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, te szereted, ha cicaként / ribiként / tyúkként / csöcslényként beszélnek rólad olyan emberek, akik egyébként elvárják, hogy őket tiszteld és felnézz rájuk?


Na pont ugyanilyen, amikor te udvariasságot, lovagiasságot vársz el, de közben a borzasztóan lekezelő "pasi" kifejezést használod. Ez lealacsonyító. És teszed mindezt úgy, hogy még nem is ismered a másikat, nem tudod, jogosan vagy-e paraszt vele.


Persze nyilván van az a réteg, ahol teljesen elfogadott ez a megszólítás, de ha te lovagiasságra vágysz, akkor nem ott kéne keresgélned. Bár valószínűleg te is abba a körbe illesz bele...

2017. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
93%
Sok férfi apa nélkül nőtt fel és egy anya nem tud férfi mintával szolgálni.Sőt,inkább elkényeztetni szokták ilyenkor a fiúkat az anyukák és annak ilyen hatása van.
2017. dec. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
65%
35. Sztem a pasi meg a csöcslény nincs egy szinten. A kan meg a f...i, talán. A pasi sztem tök normális informális elnevezés arra, hogy egy férfi, akit nem ismerünk.
2017. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
27%
Szerinted, cica.
2017. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a pasival a csaj van egy szinten. Ha még nem találkoztunk, nem vagyunk olyan kapcsolatban, nem zavar, ha csajként hív az ember, akivel ismerkedem. Miután kijelentjük, hogy együtt járunk, zavarna. De mindegy, nem fogok egy olyan komplexusos féééééérfinek magyarázni, aki egy pasi szót a világvégének tart.
2017. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
35%
24. Te vagyonbevallást kérsz minden nőtől ugye? Meg te csak elit körökben mozogsz ugye?Te vagy az Viktor?Ekkora arcot öcsém!Nevetséges! :)
2017. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!