Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ment ki a divatbol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ment ki a divatbol a lovagias viselkedes es az udvariassag a pasik reszerol?

Figyelt kérdés

Anno sokszor kaptam egy szal viragot, pici csokit, aprosagot... Jol esett. Es szivesen viszonoztam apro kedvesseggel. De manapsag mar nincs ilyen. Nem csak ez hanem az alapveto udvariassag sem mukodik.


Orulhetek ha az elso randin kifizeti a team (200-300.-) de sokan azt is szajhuzva teszik.


Miert olyan nehez ez ?


2017. dec. 6. 07:50
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
82%

40-es, az gondolom, eszedbe sem jut, hogy ő sem minimálbéres a munkája során jobbára nem a boltieladó/műkörmös nőkkel találkozik...


amúgy meg igen, ez egy jó szűrő lehet a potyaleső csóró nőkre. De amúgy is tiszta hülyeség étterembe vinni a nőt. Meghívatta magát? Koccoltatni, ennyi. De ha ennyire fontos volt a p...i annak, akinek a kommentjére válaszolt az illető... (gondolom, a nő tahósága felett elsiklott csak mert cukipofi, jótest...)

2017. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
13%

"Szerintem a pasival a csaj van egy szinten."

Szerintem meg ay tyúk.


"De mindegy, nem fogok egy olyan komplexusos féééééérfinek magyarázni, aki egy pasi szót a világvégének tart."

Lehet személyeskedni meg megsértődgetni, de itt nem az a kérdés, kinek van komplexusa, hanem hogy a kérdező mire fel vár el lovagiasságot meg udvariasságot, ha ő ilyen stílussal rendelkezik.

2017. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
35%
41.Én sem minimálbéres vagyok és vannak ám műkörmös/bolti eladó nők is akik nagyon jól néznek ki és olyanok is vannak közöttük akik nem tirpákok.De egyiktől sem kérek az első randi előtt kereseti igazolást.Amúgy akik annyira el vannak szállva a köreiktől meg a pénzüktől csak említem hogy ott még sűrűbben előfordulnak olyan muffok akik csak a lóvéra hajtanak.Sőt.
2017. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
50%

43: Pontosan a hozzászólásom melyik részéből is jutottál arra, hogy el vagyok szállva a "köreimtől meg a pénzemtől". Ja, hogy nem volt benne semmi ilyesmi, de te a lehetséges tíz magyarázatból azt olvastad ki?


Nem rosszindulatból mondod, ez rólad mond el nagyon fontos dolgot: neked súlyos kisebbségi érzésed van és/vagy betegesen bizalmatlan vagy. Márpedig akkor a randijaidon nem - vagy nem csak - a nőkkel volt a probléma, hanem veled! Old meg, és lesz normális kapcsolatod.


41 pontosan válaszolt helyettem a többire, 24 voltam.

2017. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
42%
Nekem van normális párkapcsolatom.De nem a pénzen alapszik.Ezt benézted.
2017. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
5%

"A pasi sztem tök normális informális elnevezés arra, hogy egy férfi, akit nem ismerünk."


Szerintem meg ilyen kérdésekben többet számít, hogy az illetőnek mi a véleménye erről, mint hogy neked mi. Pl. mi sem nevezünk némbernek egy nőt, mert többen zokon vennék - attól függetlenül, hogy amúgy ez egy korrekt, bár régies megnevezés.

2017. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
78%
A pasi nekem is a csaj megfelelője, nincs bajom vele, ha alig vagy sehogy nem ismert emberekre használják. 45F
2017. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Ennyi barmot!Lepontoznak mert jó párkapcsolatom van és nem a pénzen alapszik.Hú de elkeseredtem.
2017. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Igen szamomra is egy vadidegen himnemu emberi leny az pasi

A noi megfeleloje a csaj

Semmi ledegralalo nincs benne az en nezetem szerint.


A ferfi szo mogott szamomra olyan tartalom van amit kevesen tudnak meglepni. Pont azert nem hasznalom ezt a szot barkire, kvazi kituntetem vele a tobbiek kozul, erezze h ugy gondolom h o tobb mint a tobbi.


Masik az h nem hasznalom agyba fobe egyiket sem. Van neve az illetonek...

2017. dec. 9. 19:25
 50/54 anonim ***** válasza:

"A ferfi szo mogott szamomra olyan tartalom van"

Ezzel az a baj, hogy te azt gondolod, normálisan közelítesz valakihez, amikor lepasizod, közben ő meg esetleg úgy érzi, paraszt vagy.


Tudod, ha te udvarias lennél, akkor pont az ilyen szituációk elkerülése végett használnál megtisztelő megszólítást.


A röhejes (vagy szánalmas?) pedig az egészben az, hogy te az udvariasságot, tiszteletet csak akkor adnád meg valakinek ha "kiérdemli", miközben elváros, hoyg veled alapból udvarias és lovagias legyen a "pasi".


Ezt hívják jobb helyeken kettős mércének.

2017. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!