Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ment ki a divatbol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ment ki a divatbol a lovagias viselkedes es az udvariassag a pasik reszerol?

Figyelt kérdés

Anno sokszor kaptam egy szal viragot, pici csokit, aprosagot... Jol esett. Es szivesen viszonoztam apro kedvesseggel. De manapsag mar nincs ilyen. Nem csak ez hanem az alapveto udvariassag sem mukodik.


Orulhetek ha az elso randin kifizeti a team (200-300.-) de sokan azt is szajhuzva teszik.


Miert olyan nehez ez ?


2017. dec. 6. 07:50
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
31%
A barátnőmmel udvarias kedves vagyok,nem sajnálok tőle semmit de minek etetnék itatnék egy potyaleső muffot az első randin.Jártam régebben úgy hogy a ribi meghívatta magát vacsorázni azt rám sem írt utána.Az ilyenek pusztuljanak el.
2017. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
88%

17-nek:

"ha a pasi sóherkedik 300 Ft-on akkor a folytatás is erről szól."


Ez a lényeg, ennyi.

2017. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
30%

Én nem olvastam végig a három oldalnyi választ, lehet, hogy már megírták, de azért leírom a véleményemet:


Ha engem valaki ismeretlenül lepasiz, az miért vár lovagiasságot? Mire fel? Egy ilyen proli, tirpák, lekezelő nyitány után én legyek udvarias és lovagias?


Eszem, fszom megáll.

2017. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
79%
21: Szerencsére nem olyan körben mozgok, ahol nők csak azért mennének el randizni, hogy legyen mit vacsorázni. Kb. mindegyiknek volt legalább 300e nettó fizetése. De egyébként is soha nem jutna eszembe első randin étterembe menni. Mi van ha nagyon nem jönnek össze, végigegyék a két órát? Meg egyébként is, most vagy ismerkedünk rendesen vagy eszünk rendesen. Egy kávézóban tea vagy egy kávé a legjobb mind a két félnek.
2017. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Nem elso randin szeretnek egy szal viragot vagy egy pici meglepit :-D majd a 3-4-5 randin !

Elson eleg ha idoben ott van, vagyis jobban szeretem ha picit elobb mert en nagyon pontos vagyok! Es ne keljen varni ra!

Nyissa ki az ajtot es segitse le a kabatom, ez nem kerul semmibe. Nyaron jo idoben szeretem a setat de igy telen azert ne keljen fagyoskodnom. Igy marad a beulos hely.


Nekem egy ferfi addig pasi ameddig meg nem mutatja h o ferfi ! Es ezzel sok no igy van.

2017. dec. 6. 14:50
 26/54 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg, ha így indítasz, akkor egy igénytelen buta csipa maradsz arra a másfél percre, amíg udvariasan elköszönök tőled és törlöm a telefonszámodat. Ez van.
2017. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
A természet egyensúlyra törekszik. Megközelítőleg annyi lovag van, ahány udvarhölgy. :)
2017. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Hát én neked való lennék ha ezek az elvárásaid
2017. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Miert inditanek igy ?

Amugy meg mi is a gondod a pasi megnevezessel ?

2017. dec. 6. 17:27
 30/54 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ízlésed lehet, hogyha ilyen férfiakkal randizgatsz.



"Nekem egy ferfi addig pasi ameddig meg nem mutatja h o ferfi ! Es ezzel sok no igy van."


Ha te így viszonyulsz és állsz hozzá, akkor ne is várj mást.

2017. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!