Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elítélitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elítélitek, ha egy férfi nem karrierista, hanem inkább lightos melót végez, mert megteheti?

Figyelt kérdés
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy megengedhetem magamnak, hogy azt csináljam, amihez kedvem van. Nem vagyok ilyen hű de gazdag, de azért egy módos középosztálybeli családban nőttem fel. Ezzel a vagyoni háttérrel azt azért nem engedhetem meg magamnak, hogy ne csináljak semmit, viszont azt igen, hogy beérjem valami laza kis munkával, ahol jól elvagyok és olyan mintha szabadidős tevékenységet folytatnék. A fizetésem még a nettó 200-at sem éri el, de így is megtakarításaim vannak, mert a családunk egyik ingatlanjában élek, nyilván a saját szüleimnek nem kell albérletet fizetnem. Jól érzem magam a bőrömben, moziba,színházba,étterembe, külföldi utazásokra járok, síelni, tengerpartra, távoli kontinensekre és közben egy cseppet sem kell megerőltetnem magam, de nem is a családi vagyont herdálom el, mert van biztos jövedelmem, még különböző befektetésekbe is bele tudtam vágni, ami remélhetőleg még több jövedelmet hoz, miközben gyakorlatilag semmit nem kell csinálnom. Viszont találkoztam már olyan lánnyal, aki elítélt ezért, mert hogy ő közben megszakad a melóban folyamatosan teper egy multinál 300-400ezerért és így is elmegy albérletre meg mindenfélére, miközben én csak ülök a babérjaimon és fele ennyi keresettel több megtakarításom van. Csak nem értem, hogy ez miért zavar bárkit is? Miért kéne nekem megszakadnom, ha enélkül is biztos stabil lábakon állok?

2017. dec. 15. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vannak lány ismerőseid? Voltak barátnőid? Ők mit szóltak a dologhoz?
2017. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De én nem hencegek, nem arról van szó, hogy elszólom magam, hanem így élek és kész, megjátszani pedig nem fogom magam, nem fogok álszenteskedve sunnyogni, ha egyszer komoly kapcsolatot keresek, ahol előbb-utóbb úgyis kiderülne, hogy milyen vagyok valójában. Egyébként senkit nem nézek le, senkivel nincs bajom, felőlem mindenki úgy él, ahogy akar, mégis sokan utálnak, pedig soha nem ártottam nekik semmit.


Nem nagyon szoktam találkozni olyan lányokkal, akik hasonló mentalitásúak lennének. Hasonló anyagi körülményűeket ismerek, de ők ugyanúgy beállnak egy mókuskerékbe és hajtják magukat, csak nem értem, minek, hisz enélkül is boldogan élhetnének. Persze én nem szólok ebbe bele, az ő dolguk, mindenki úgy cseszi el a saját életét, ahogy akarja.

2017. dec. 15. 14:26
 13/16 A kérdező kommentje:
A lányismerőseim közül vannak akik elítélnek és vannak akik kedvelnek, úgy ahogy vagyok. Általában akik csak felszínesen ismernek, azok utálnak,de aki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen az idővel meg szokott kedvelni, még ha a mentalitásom továbbra se jön be neki. Nem nagyon voltak hosszútávú kapcsolataim, pedig szerettem volna, általában az volt a gond, hogy az adott lány nem fogadott el olyannak, amilyen vagyok, hanem meg akart változtatni, amit egy idő után vagy feladott és otthagyott, vagy nekem lett elegem ebből és én szakítottam meg a kapcsolatot.
2017. dec. 15. 14:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2017. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem a mai világban a 200 körüli keresett egyáltalán nem rossz. Főleg ,hogy egyedül laksz nem kell senkit eltartani csak magadat nem kell albérletet, hitelt meg semmi ilyesmit fizetned. Ha valaki laza munkával is megtudja keresni azt a pénzt amire szüksége van akkor minek szakadna meg?? Nekem csak az fura ,hogy egy lány vagy bárki melyik multinál keres 300-400 ezret??? :O Igazgatón kívül :D :D
2017. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pl IT szektor. Egy olyan multinál lazán.
2017. dec. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!